10.11.2008 № 181

Директору обласного еколого-натуралістичного центру (станції юних натуралістів)

Стан навколишнього середовища та ефективне використання енергії є суттєвим для сталого розвитку як на світовому рівні так і на рівні окремої держави. Такі питання як зміни клімату, втрата біосфери та деградація озонового шару, мають глобальний характер, але вони мають величезний вплив на довкілля країни, і їх не можна вирішити поодинокими діями.
Україна має значні природні ресурси та унікальне для Європи навколишнє середовище, але водночас є однією з найбільш екологічно забруднених країн регіону та однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно. Водночас, країна володіє багатими природними ресурсами біосфери та важливими міжнародними водними
джерелами, а отже її промислова діяльність та споживання енергії мають значний вплив на глобальні кліматичні зміни.
Нераціональне використання ресурсів та енергії - проблема без державних кордонів, як і більшисть екологічних питань, котрі викликають занепокоєння людства сьогодні. Тому, заради нашого майбутнього, школярі повинні бути обізнані з проблем енергозбереження і можливості своєї участі в її вирішенні.
Щоб привернути більше уваги до важливості енергозбереження, шкільна освітня програма з раціонального використання ресурсів та енергії SPARE оголошує Міжнародний день енергозбереження.
В Дні енергозбереження можуть брати участь навчальні заклади і окремі учні із різних країн. Ніхто не зможе зробити все, але кожен може зробити щось, і якщо кожен щось робить, ми багато чого можемо досягти разом!

11 ЛИСТОПАДА 2008 РОКУ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ SPARE.

Запрошуємо вас і ваш навчальний заклад взяти участь в Міжнародному Дні енергозбереження.

11 листопада ми пропонуємо вашому навчальному закладу і окремим учням виконати одну або декілька дій:


Надішліть інформацію про ваші акції в День енергозбереження, копії
ваших листів, фотографій в міжнародний оргкомітет SPARE: spare@spareworld.org, національному координатору SPARE в Україні за адресою eremurusua@ukr.net , або в Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді і ми помістимо ваші матеріали на національному і міжнародному сайтах.

spare


Ви можете дізнатися більше про SPARE на сайті:
www.spareworld.org

Директор НЕНЦ В.В.Вербицький

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.