Інформація про проведення Другого Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв

Відповідно до Орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2008 рік Міністерство освіти та науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провели ІІ Всеукраїнський зліт учнівських лісництв на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Мета заходу: залучення молоді до продуктивної праці, формування вмінь і навичок природоохоронної роботи в рамках реалізації Державної програми «Ліси України на 2002 - 2015 роки», задоволення їх у професійному самовизначенні і творчій самореалізації
Програма заходу включала проведення:
• виставки здобутків учнівських лісництв;
• обміну досвідом практичної роботи;
• круглого столу з питань збалансованого та екологічно безпечного розвитку лісового господарства;
• практикум з інноваційних технологій лісорозведення та лісовідновлення на базі учнівських лісництв Сумської області.
До участі в зльоті були запрошені кращі шкільні лісництва, які мають досвід виробничої і навчально-дослідної роботи та досягли значних результатів у галузі лісового господарства.
З нагоди 90-річчя від дня народження видатного педагога В.О. Сухомлинського у рамках зльоту проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Виховання дбайливого ставлення до природи у світлі педагогічних ідей В.О. Сухомлинського» за участю педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних і вищих навчальних закладів, співробітники науково-дослідних установ.
За результатами Другого Всеукраїнського зльоту шкільних лісництв переможцем стала Рівненська обласна станція юних натуралістів, якій передано перехідний кубок і почесне право провести Третій Всеукраїнський зліт шкільних лісництв у 2009 році.

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.