№ 63 від 24.09.08 р.

Про підсумки проведення
І Всеукраїнського конкурсу "Юний флорист".

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.06.08. № 1/9 - 378, розпочинаючи з 2008 року було започатковано проведення Всеукраїнського конкурсу "Юний флорист", який проводиться Національним еколого - натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки Украни спільно з Академією флористики Наталії Агеєвої.

Конкурс проводиться з метою виявлення та залучення учнівської молоді, що має нахил до мистецтва флористики та фітодизайну, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

Програмою конкурсу було передбачено:

- конкурс на виготовлення квіткових композицій відповідної тематики;

- конкурс - сюрприз;

- творчий захист представлених робіт;

В рамках конкурсу передбачена виставка "Квітуча Україна", що розкриває зміст, напрямки та досвід роботи з флористики та аранжування серед учнівської молоді з усіх областей України.

До участі в конкурсі були запрошені вихованці позашкільних навчальних закладів еколого - натуралістичного спрямування, які відвідують творчі учнівські об'єднання відповідного напрямку та мають необхідні вміння та навички з флористики, переможці регіональних конкурсів та масово- натуралістичних заходів з флористики, фітодизайну, аранжування.

У 2008 році участь у конкурсі прийняли 50 конкурсантів з 19 областей України - АР Крим, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської та м. Київ.

За результатами підведення підсумків журі
НАКАЗУЮ:

І. Надати диплом гран - прі конкурсу:

1) Ярославській Зоряні Романівні, учениці 11 класу НВК "Балтська ЗОШ І-ІІІ ст." Одеської області;

ІІ. Надати дипломи І ступеня:

1. Машеговій Анастасії Миколаївні, вихованці Житомирського обласного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді;
2. Яремову Артему Павловичу, вихованцю дитячого естетико - натуралістичного центру "Камелія" м. Бровари Київської області;
3. Голобородьку Євгену Євгеновичу вихованцю дитячого естетико - натуралістичного центру "Камелія" м. Бровари Київської області;

ІІІ. Надати дипломи ІІ ступеня:

1) Солонецькій Анастасії Андріївні, вихованці гуртка «Квітникарі - аранжувальники» Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді м. Київ;

2) Мікац Юлії Юріївнї, вихованці гуртка «Фітодизайн», Палацу шкільної молоді м. Новоград - Волинський Житомирської області;

3) Михальчук Дарії Сергіївні, вихованці гуртка «Фітодизайн», Палацу шкільної молоді м. Новоград - Волинський Житомирської області;
4) Гуртку «Флористика» Кельменецького дитячо - юнацького центру Чернівецької області;
ІV. Надати дипломи ІІІ ступеня:

1) Грабовецькій Олександрі Сергіївні, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості «Самоцвіт» м. Одеса;

2) Павленко Марині Григорівні, вихованці гуртка «Юний флорист» Чернігівської обласної станції юних натуралістів;

3) Шевчук Ірині Ігорівні, вихованці гуртка фітодизайну «Орхідея» Палацу дітей та юнацтва м. Вінниця;

4) Круцюк Катерині Романівні, вихованці творчого об'єднання школа "Фітодизайн" Вінницької обласної станції юних натуралістів;

5) Козловській Руслані Олегівні, вихованці гуртка фітодизайну «Мальви» Жмеринського районного Будинку творчості Вінницької області;

6) Клепач Анні Костянтинівні, вихованці студії «Квітникарі - аранжувальники» Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області;

7) Гуртку «Фітодизайн» Рівненської обласної станції юних натуралістів;

V. Надати дипломи в номінаціях:

1) Чабрун Габріеллі Василівні, вихованці гуртка «Юні флористи» Виноградівського районного еколого - натуралістичного центру Закарпатської області в номінації «Збереження національних традицій»;

2) Павлюк Каріні Олександрівні, вихованці гуртка «Юні флористи» Виноградівського районного еколого - натуралістичного центру Закарпатської області в номінації «За цікаве композиційне рішення»;

3) Руденко Лесі Сергіївні, вихованці гуртка фітодизайну Павлоградської станції юних натуралістів Дніпропетровської області в номінації «За цікаве композиційне рішення сюрпризної роботи»;

4) Велеток Марії Андріївні, вихованці Копичинецького філіалу Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості Тернопільської області, в номінації «За оригінальність ідеї»;

5) Китайгорі Наталії Вікторівні, вихованці Кременчуцького еколого - натуралістичного центру учнівської молоді Полтавської області в номінації «За оригінальність ідеї»;

6) Логвиненко Ірині Ігорівні, вихованці Свердловської станції юних натуралістів Луганської області, в номінації «За оригінальність ідеї»;

7) Сидорову Дмитру Дмитровичу, вихованцю Шепетівського центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області, в номінації

«За вдале використання природного матеріалу»;

VІ. Надати дипломи учасників:

1. Сиваку Івану Михайловичу, учню 11 класу Саражинської ЗОШ І-ІІІ ст. Балтського району Одеської області;
2. Савенковій Наталії Миколаївні, вихованці гуртка "Фітодизайн" Дубенського районного Будинку школяра Рівненської області;
3. Шевчук Юлії Ігорівні, вихованці гуртка "Основи дизайну" ЗОШ № 26 м. Рівне;
4. Шандрук Тетяні Сергіївні, вихованці гуртка "Фітодизайн" Рівненської обласної станції юних натуралістів;
5. Федак Мирославі Сергіївні, вихованці гуртка "Юні флористи" Виноградівського районного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді Закарпатської області;
6. Подрязській Анні Володимирівні, вихованці гуртка "Різнобарвний дивограй" Будинку дитячої та юнацької творчості м. Ніжин Чернігівської області;
7. Разумовій Анастасії Анатоліївні, вихованці гуртка "Дизайн" станції юних техніків м. Ніжин Чернігівської області;
8. Шумській Катерині Володимирівні, вихованці гуртка "Фітодизайн" Жовтневої станції юних натуралістів м. Кривий Ріг Дніпропетровської області;
9. Чистій Вікторії Валентинівні, вихованці гуртка "Юні флористи" Миколаївського обласного еколого - натуралістичного центру учніської молоді;
10. Філіпповій Яні Сергіївні, вихованці гуртка "Юні квітникарі - аранжувальники" Миколаївського обласного еколого - натуралістичного центру учнівськлї молоді;
11. Олійник Тетяні Віталіївні, вихованці гуртка "Вироби з берести" Центру позашкільної освіти м. Володимир - Волинський Волинської області;
12. Ткачук Наталії Миколаївні, вихованці гуртка "Вироби з берести" Центру позашкільної освіти м. Володимир - Волинський Волинської області;
13. Франчук Юлії Сергіївні, вихованці гуртка "Фітодизайн" Центру дитячої та юнацької творчості м. Чорнобай Черкаської області;
14. Марченко Ірині Юріївні, вихованці гуртка "Фітодизайн" Центру дитячої та юнацької творчості м. Чорнобай Черкаської області;
15. Стекловій Яні Леонідівні, вихованці Полтавського обласного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді;
16. Дементій Юлії Олександрівні, вихованці Полтавського обласного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді;
17. Єрьоменко Олександрі Олексіївні, вихованці Свердловської станції юних натуралістів Луганської області;
18. Погорельченко Ользі Вікторівні, вихованці гуртка "Флористика та фітодизайн" Сєвєродонецького еколого - натуралістичного центру учнівської молоді Луганської області;
19. Хариній Діані Мирославівні, вихованці Сторожинецького районного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
20. Задобрівській Анастасії Миколаївні, вихованці гуртка "Квітникарі - аранжувальники" Чернівецького обласного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді;
21. Ніколайчук Марії Сергіївні, вихованці Житомирського обласного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді;
22. Парфенюк Оксані Вікторівні, вихованці Житомирського обласного центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді;
23. Титаренко Катерині Юріївні, вихованці гуртка "Фітодизайн" Палацу шкільної молоді м. Новоград - Волинський Житомирської області;
24. Бехтольд Валентині Володимирівні, вихованці гуртка "Флора" Укромнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
25. Муртазаєвій Саніє Дляверівній, вихованці гуртка "Флора" Укромнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
26. Савенковій Валерії Генадіївні, вихованці гуртка "Флора" Укромнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
27. Прохорчук Катерині Олександрівні, вихованці гуртка "Природа і фантазія" Шепетівського центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;
28. Гарзель Олександрі Миколаївні, вихованці гуртка "Природа і фантазія" Шепетівського центру еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;
29. Шкляровій Олені Олександрівні, вихованці студії "Квітникарі - аранжувальники" Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області;
30. Винокуровій Тетяні Олегівні, вихованці студії "Квітникарі - аранжувальники" Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області.

 

V. Керівництво та науково - педагогічний колектив Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді висловлюють подяку начальникам управлінь освіти і науки обласних, районних, міських держадміністрацій, директорам позашкільних закладів еколого - натуралістичного профілю за участь обласних учнівських делегацій у І Всеукраїнському конкурсі "Юний флорист" та виставці "Квітуча Україна". Надіємося на подальшу співпрацю під час проведення конкурсу у 2010 році


          Директор НЕНЦ                    В. В. Вербицький

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.