15.12.2008 p. №97/1

Про підсумки Всеукраїнської Трудової акції
школярів «Плекаємо сад» за 2008 рік.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 23. лютого 2006 року №1/9-117 щорічно починаючи з 2006- 2007 навчального року проводиться всеукраїнська трудова акція «Плекаємо сад». Основним завданням якої є: сприяння розвитку дослідницької і експериментальної роботи, здобуття практичних знань, умінь та навичок в галузі садівництва Всеукраїнська акція «Плекаємо сад» проводилась з метою виховання сучасного господаря, здатного працювати в умовах ринкової економіки, формування творчої працелюбної особистості, економічного і трудового виховання учнів, привернення уваги органів влади та громадськості до проблем сільської школи. Оргкомітет по проведенню Всеукраїнської трудової акції школярів « Плекаємо сад» підвів підсумки за 2008рік. На III етап конкурсу було представлено 70 робіт з 21 області нашої держави: Автономна республіка Крим,Тернопільська, Вінницька, Чернігівська, Хмельницька, Дніпропетровська, Запорізька,Сумська, Рівненська, Херсонська, Волинська, Кіровоградська, Закарпатська, Чернівецька, Івано-Франківська, Черкаська, Полтавська, Житомирська, Миколаївська, Одеська,Тернопільська. В порівняно з минулим роком робота у цьому напрямі висвітлена більш змістовно, яскраво проілюстрована світлинами, дитячими малюнками, таблицями та іншими наглядними матеріалами. З задоволенням відмічаємо той факт що в акції за 2008рік взяли участь значно більше родин, адже участь сім'ї у акції найбільш дієва форма трудового виховання підростаючого покоління.
Особливо хочеться виділити і подякувати за участь у трудовій акції «Плекаємо сад»:
1. Мигуна Юрія - члена гуртка юних садівників Вінницької обласної станції юних натуралістів;
2.Бадзюнь Юлію - ученицю 10 класу ЗОШ I-III ст. ліцей с. Зимне Володимир-Волинського району Волинської області;
3.Бережну Юлію - ученицю 10 класу Туринської ЗОШ I-III ст. Новомиргородського району Кіровоградської області;
4.Еколого - молодіжний клуб «Довкілля» ЗОШ № 13 м. Сміла Черкаської області;
5.Гурток садоводів Первомайської станції юних натуралістів Миколаївської області;
6. Каруца Єлена - ученицю 11 класу Тарасівецької ЗОШ I-III ст. Новоселиць кого району Чернівецької області.;
7.Учнів 5 класу Головенківської ЗОШ I-II ст. Житомирського району;
8.Гурток юних садівників Манжеліївської ЗОШ I-III ст. Глобинського району Полтавської області;
9.Гурток юних садівників та виноградарів Томаківського Центру творчості молоді Дніпропетровської області.

На підставі протоколу№3 засідання журі за змістовні досягнення у навчально - дослідницькій роботі та практичній діяльності в галузі садівництва та участь у Всеукраїнській акції «Плекаємо сад» від 15 грудня 2008 р

Наказую:

I. Нагородити грамотою Національного еколого -натуралістичного центру за активну участь у проведенні Всеукраїнської трудової акції « Плекаємо сад»:
1. Юних садівників Кобиловолоцьккої ЗОШ I-III ст. Теребовлянського району Тернопільської області;
2. Гурток юних садівників Первомайської міської станції юних натуралістів Миколаївської області;
3. Гурток «Букварик юного садовода» Первомайської міської станції юних натуралістів Миколаївської області;
4. Малозагорівську загальноосвітню школу I-II ст. Бортнянського району Чернігівської області;
5. Учнівський колектив Великодирчинської ЗОШ I-II ст. Городянського району Чернігівської області;
6. Гурток юний натураліст Горбівської ЗОШ I-III ст. Куликівського району Чернігівської області;
7. Учнів 9-В класу Нетішинської ЗОШ І-ІII ст.№1 Хмельницької області;
8. Екологічну групу «Дивосвіт» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
9. Григоро-Іванівську ЗОШ І-ІІ ст. Ніжинського району Чернігівської області;
10. Клуб «Довкілля» ЗОШ І -III ст. №13 м. Сміла Черкаської області;
11. Мліївську ЗОШ І-IIІ ст. №1 Городищенського району Черкської області;
12. Гурток юних садівників Манжеліївська ЗОШ І-ІII ст. Глобинського району Полтавської області;
13. Гурток юних садівників Полтавського еколого-натуралістичного обласного центру;
14. Гурток юних садівників Колінковецького НВК Хотинського району Чернівецької області;
15. Гурток юних овочівників ЗОШ І-ІII ст. №8 м. Нововолинська Волинської області;
16. Гурток Юних рослинників Новобросковецької ЗОШ І-ІПст. Сторожинецького району Чернівецької області;
17. Гурток юні « Друзі природи»ЗОШ І-ІІ ст.№11 м. Кам'янця-Подільського Хмельницької області;
18. Гурток юннатів Любитівської ЗОШ І-ПІ ст. Ковельського району Волинської області;
19. ЗОШ І-ІП ст. - ліцей с. Зимне Володимир - Волинського району Волинської області;
20. ЗОШ І-ІП ст. №1 м. Володимир- Волинського Волинської області;
21. Колпитівської ЗОШ І-ІП ст. Локачинського району Волинської області;
22. Нововолинську міську станцію юних натуралістів Волинської області;
23. Ківерцівський районний еколого-натуралістичний центр Волинської області;
24. Наукове творче об'єднання «Юний садівник» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
25. Цвітківської ЗОШ І-ІП ст. Городищенського району Черкаської бласті;
26. Гурток « Юні садівники і виноградарі» Томаківський центр творчої молоді Дніпропетровської області;
27. Дитяче об'єднання «Пролісок» Леонівської ЗОШ І-ІП ст. Семенівського району Чернігівської області;
28. Гурток « Юні фермери» Миколаївська міська станція юних натуралістів;
29. Гурток «Світ рослин» Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
30. Гурток юних квітникарів Тростянецького районного палацу дітей та юнацтва Сумської області;
31. Гурток юних друзів природи Перемозського НВК Глухівського району Сумської області;
32 Учнів 3 класу Жовтневої ЗОШ І-Шст.Новобузького району Миколаївської області;
33. Кривобалківську ЗОШ І-ІП ст. Миколаївського району Миколаївської області;
34.Чаусівський НВК №;1 Первомайського району Миколаївської області.
35. Екологічний клуб «Віта» Вознесенської ЗОШ І-ІП ст. №8м. Вознесенська Миколаївської області;
Зб.Пиковецьку СЗШ І-ІП ст. Козятинського району Вінницької області;
37. Ізмаїльську міську станцію юних натуралістів Одеської області;
38. Гурток «Юних садівників» Хмільницької районної станції юних натуралістів Вінницької області;
39. Вечірню ЗОШ І-ІП ст. №1 м. Житомира;
40.Гурток «Юні друзі природи» Білгород-Дністровського районного центру позашкільної освіти та виховання Одеської області;
41. Гурток «Саду мого дивосвіт» Рожнятівського будинку дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської області;
42. Гурток юних виноградарів Радсадівської ЗОШІ-ПІ ст. Миколаївського району Миколаївської області;
43. Гурток юних садівників Городецької ЗОШ І-ПІ ст. Володимирецького району Рівненської області;
44. Гурток. «Природолюб» Соснівської ЗОШ І-ІІ ст. Дубенського району Рівненської області;
45. Учнів 8 класу Познанської ЗОШ І-ПІ ст. Рокитнівського району Рівненської області;
46. Учнів Сінекісненської ЗОШ І-ПІ ст. Роздольненського району Автономної республіки Крим;
47. Гурток « Юні друзі природи» Новостепнівської ЗОШ І-ПІ ст. Джанкойського району Автономної республіки Крим;
48. Учнів 8-А класу Орловської ЗОШ І-ПІ ст. Роздольненського району Автономної республіки Крим;
49. Гурток юних садівників Бердянської міської станції юних натуралістів Запорізької області;
50. Учнів 6, 7, 9 класів Урожайненської ЗОШ І-ПІ ст. Токмацького району Запорізької області;
51. Учнів Кіровської ЗОШ І-ПІ ст. Бериславського району Херсонської області;
52. Голяк Мирославу Василівну -ученицю 9-А класу Золотарівської ЗОШ І -Піст. Хустського району Закарпатської області;
53. Ланку юних садівників Золотарівської ЗОШ І -Піст. Хустського району Закарпатської області;
54. Курбесова Павла -учня 8класу Кукушкінської ЗОШ І -Піст. Роздольненського району Автономної республіки Крим;
55. Онищенко Валентину- ученицю 6 класуЖданівської ЗОШ І -Піст. Нижньосірогозького району Херсонської області.

II.Нагородити путівкою до Всеукраїнського оздоровчого табору «Юннат» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України
1. Мигуна Юрія - члена гуртка юних садівників Вінницької обласної станції юних натуралістів;
2. Бадзюнь Юлію - ученицю 10 класу ЗОШ 1 -111ст. -ліцей с. Зимне Володимир -Волинського району Волинської області;
3. Бережну Юлію - ученицю 10 класу Туринської ЗОШ 1-111 ст. Новомиргородського району Кіровоградської області;
4Носаля Володимира- учня 10-а класу Кам'янсько-Дніпровської районної гімназії «Скіфія» Запорізької області;
5.Каруца Єлена - ученицю 11 класу Тарасівецької ЗОШ I-III ст. Новоселицького району Чернівецької області.;
6.Савку Яну - ученицю 7 класу Білоусівської ЗОШ І-II СТ. Чорнухинського району Полтавської області.
7.Лисака Євгена -учня 8 класу ЗОШ І-ІII ст. с. Дзигівки Ямпільського району Вінницької області.
8.Худиківського Павла-учня 7 класу Зарожанської ЗОШ І-ІII ст. Хотинського району Чернівецької області.
9.Танасійчука Бориса-учня 8 класу Чернятської ЗОШ І-ІII ст. Бершацького району Вінницької області.
10.Слободянюк Анжелу ученицю 10 класу Новомаріївської ЗОШ I-III ст. Братського району Миколаївської області.
11. Ситничука Антона -учня 9 класу Стальнівської ЗОШ І-ІП ст. ДжанкоЙСЬКОГО району Автономної республіки Крим;
12. Шепеляву Антоніну -ученицю 9-6 класу НВК «Дитячий садок - ЗОШ I-III ст. м Кам'янка-Дніпровська Запорізької області;
13. Єлисеєву Галину-члена гуртка юних садівників Первомайської міської станції юних натуралістів Миколаївської області;
14. Яременко Оксану-члена гуртка юних садівників Первомайської міської станції юних натуралістів Миколаївської області;
15. Кучеренко Ірину-члена гуртка юних садівників Первомайської міської станції юних натуралістів Миколаївської області;
16. Цар Каріну-ученицю 8-А класу Горішньошеровецької ЗОШ І-ІП ст. Заставнівського району Чернівецької області;
17. Мовенка Юрія - члена гуртка юннатів Тростянецького районного Палацу дітей та юнацтва Сумської області.

ІІІ. Висловити подяку Національного еколого натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за трудове виховання підростаючого покоління, активну роботу з дітьми по вивченню сучасних технологій у садівництві та втіленню своїх знань на практиці під час Всеукраїнської трудової акції «Плекаємо сад»:
1. Тихій Ганні Петрівні - керівнику гуртка юних садівників та виноградарів Томасівського центру творчості молоді Дніпропетровської області;
2. Шайнюк Ользі Романівні -вчителю біології Любитівської ЗОШ І-ІП ст. Ковельського району Волинської області;
3. Височинській Михайлині Леонівні -керівнику гуртка юних овочівників Нововолинської міської станції юних натуралістів Волинської області;
4. Сиротяну Олексію Івановичу - вчителя -методиста Тарасівцівської ЗОШ І-ІП ст.Новоселицького району Чернівецької області;
5. Товстолиткіну Миколі Григоровичу -керівнику гуртка юних садівників Мажеліївської ЗОШ І-ІII ст. Глобинського району Полтавської області;
6. Яненко Ользі Аркадіївні - вчителю біології Новостепнівської ЗОШ І-ІП ст. Джанкойського району Автономної республіки Крим;
7. Трофименко Наталії Валентинівні - вчителю Юр'ївської ЗОШ І-ІП ст. Приморського району Запорізької області;
8. Потапенко Анні Іванівні - вчителю НВК «Дитячий садок - ЗОШ І-ІП ст. м Кам'янка - Дніпровська Запорізької області;
9. Лук'янчук Людмилі Василівні -керівнику гуртка юних садівників Первомайської міської станції юних натуралістів Миколаївської області;
10. Похилюк Р. В.- вчителя ЧаусівськогоНВК №1 Первомайського району Миколаївської області;
11. Краснюк Євдокії Іванівні вчителю біології ЗОШ №13 м. Сміли Черкаської області.

ІV. Керівництво та науково - педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді висловлюють подяку керівникам обласних державних управлінь освіти і науки, керівникам загально - освітніх навчально-виховних та позашкільних закладів еколого-натуралістичного спрямування, безпосереднім учасникам акції за організацію, проведення та участь у Всеукраїнській трудовій акції «Плекаємо сад» серед учнівської молоді. Сподіваємося на те, що ця робота буде продовжуватися і в майбутньому. Чекаємо з великою зацікавленістю інформацію про проведення Всеукраїнської трудової акції «Плекаємо сад» у 2009 році.

                              Директор НЕНЦ                              В. В. Вербицький

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.