Програма проведення Всеукраїнського конкурсу Intel - ЕкоУкраїна 2009 національного етапу Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF


 

Затверджую

Директор НЕНЦ

В.В. Вербицький

«5» лютого 2009 р.

 

Відповідно до рішення оргкомітету та листа Міністерства освіти і науки України від 31.10.08. №1/9 - 708 запрошуються до участі в очному етапі Всеукраїнського конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна-2009» національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2009 (International Science and Engineering Fair).

Даний документ є офіційною підставою для виклику учасників на очний етап Всеукраїнського конкурсу «Intel-ЕкоУкраїна-2009».

 

Список учасників

 

24-27 лютого 2009 року

 

АР Крим

1.     Богачьов Микола, учень 9 класу Міжводненської ОШ Чорноморського району.

2.     Савенко Ольга, учениця 9 класу Міжводненської ОШ Чорноморського району.

3.     Дашко Ганна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 м. Ялти.

4.     Колючкіна Олена, учениця 11 класу Сімферопольської загальноосвітньої школи №33.

5.     Іванчикова Юлія, учениця 11 класу Сімферопольської загальноосвітньої школи №2.

6.     Дьома Анна, учениця 11 класу Новофедорівської школи-ліцею Сакського району

7.     Ібраімова Феріде, учениця 10 класу Міжводненської ЗОШ І-ІІІ ст.

8.     Смирнова Євгенія, учениця 10 класу Білогірської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

9.     Таратухін Олександр, учень 10 класу ЗОШ №26 м. Сімферополь.

10.   Чернецький Роман, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ с. №40 м. Сімферополь.

11.   Шелест Антон, учень 11 класу учбово-виховного комплексу «Середня загальноосвітня фізико-математична школа №6 - дошкільний навчальний заклад №31» м. Євпаторія.

12.   Шкурат Оксана, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №17 м. Феодосія.

13.   Шпільов Руслан, учень 11 класу Завіто-Ленінської ЗОШ Джанкойського району.

14.   Раіфов Лутфі, учень 11 класу Міжводненської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Волинська область

1.     Мороз Юлія, учениця 11 класу НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ. - дитячий садок» с. Жиричі Ратнівського району.

2.     Мачушинець Наталія, учениця 10 класу НВК «Загальноосвітня школа І ступеня - Ківерцівська районна гімназія».

3.     Щебельська Марія, учениця 11 класу Луцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 24 - технологічний ліцей»

4.     Мельничук Василь, учень 11 класу Луцького НВК № 7

 

Вінницька область

1.    Шерман Сергій, учень 11 класу Гніванської альтернативної середньої ЗОШ  І-ІІІ ст.

 

Івано-Франківська область

1.     Завойська Ольга, учениця  10 класу Городенківської гімназії імені            А. Крушельницького.

2.     Федорів Іван, учень 10 класу Городенківської гімназії імені А. Крушельницького

3.     Кіндрат Михайло, учень 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею .

4.     Ганущак Юрій, учень 11 класу Пістинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 

Донецька область

1.     Мкртчан Рафаель, учень 11 класу Донецького навчально-виховного комплексу №1.

2.     Любарець Олексій, учень 11 класу Донецького навчально-виховного комплексу №1.

3.     Величко Ольга, учениця 10 класу НВК № 91 з поглибленим вивченням іноземної мови м. Донецька.

4.     Баран Михайло 9 класу Верхньокам'янської ЗОШ І-ІІ ступенів Артемівського району.

5.     Плігін Михайло, учень 9 класу Донецького НВК № 91 з поглибленим вивченням іноземних мов.

6.     Гриценко Олексій, учень 9 класу Донецького НВК № 91 з поглибленим вивченням іноземних мов.

7.     Токовенко Аліна, учениця 10 класу Красноармійського НВК.

8.     Недельченко Юлія, учениця 11 класу Білозерської ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 Добропільської міської ради.

9.     Фіногентова Тетяна, учениця 10 класу гімназії № 2 із ЗОШ І ст. м. Маріуполя.

10.   Ненько Христина, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ с. № 5 м. Дебальцеве.

11.   Бовкун Ілля, учень 10 класу Красноармійського НВК.

12.   Тітов Дмитро, учень 10 класу Донецької спеціалізованої загальноосвітньої фізико-математичної школи І-ІІІ ст. № 35.

13.   Ванюков В'ячеслав, учень 11 класу Маріупольської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ст. № 4.

14.  Капацина Микита, учень 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст.. №40 ім. Миська Є.М. м. Маріуполя.

 

Дніпропетровська область

1.     Бондаренко Євгенія, учениця 10 класу Комунального навчального закладу Хіміко-екологічного ліцею м Дніпропетровська.

2.     Завацький Роман, учень 10 класу Комунального навчального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа № 9».

3.     Маркін Микола, учень 11 класу Пілгороднеської ЗОСШ № 2 Дніпропетровського району.

4.     Кондратюк Тетяна, учениця 11 класу ЗОШ № 16 м. Дніпропетровська.

5.     Кругляк Наталія, учениця 10 класу Комунального закладу Горянівської СЗШ Дніпропетровського району.

6.     Шумська Катерина, учениця 11 класу Криворізького Жовтневого ліцею.

 

Запорізька область.

1.     Оленєв Олександр, учень 11 класу багатопрофільного ліцею №99 м Запоріжжя Запорізької міської Ради.

2.     Манич Анастасія, учениця 10 класу ЗНЗ №14 м. Мелітополь.

3.     Бірюков Костянтин, учень 11 класу гімназії №19 м. Мелітополь.

4.     Мисов Дмитро, учень 11 класу ЗНЗ №9 м. Мелітополь

 

Київська область

1.     Вареник Марія, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Біла Церква.

2.     Юрченко Анна, учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Біла Церква.

3.     Голуб Олексій, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Біла Церква.

4.     Свердлик Антон, учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Біла Церква.

 

Кіровоградська область

1.     Галіцина Віталіна, учениця 11 класу НВК «Олександрійський колегіум - спеціалізована школа».

2.     Лихограй Вікторія, учениця 11 класу ліцею інформаційних технологій м. Олександрія.

м. Київ

1.     Марченкова Юлія, учениця 11 класу гімназії №179 м. Києва.

2.     Башинський Дмитро, учень 10 класу СЗШ № 70 м. Києва

3.     Духно Олексій, учень 11 класу Київського природничо-наукового ліцею № 145

4.     Гален Оксана, учениця 11 класу Київського природничо-наукового ліцею № 145

5.     Коляденко Марія, учениця 11 класу Київського природничо-наукового ліцею № 14.

6.     Ксензовець Дмитро, учень 10 класу Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер».

7.     Гальченко Ольга, учениця 11 класу, Київське територіальне відділення МАН України.

8.     Майстренко Олександр, учень 11 класу, Київське територіальне відділення МАН України.

9.    Мележик Ірина, учениця 11 класу, Київське територіальне відділення МАН України.

10.   Мусіч Ігор, учень 11 класу, Київське територіальне відділення МАН України.

11.   Назаренко Анастасія, учениця 10 класу СЗШ № 70 м. Києва.

12.   Дручек Олег, учень 10 класу СЗШ № 70 м. Києва

 

Львівська область

1.     Качмар Богдан, учень 10 класу Львівського-фізико-математичного ліцею.

2.     Карпюк Лука, учень 11 класу Львівського-фізико-математичного ліцею.

3.     Гомза Юрій, учень 11 класу Львівського-фізико-математичного ліцею.

 

Луганська область

1.     Козелкова Марія, учениця 11 класу Стахановської гімназії №7.(ком.)

2.     Почтівий Гліб, учень 11 класу Стахановської багатопрофільної гімназії №15.

3.     Базуріна Поліна, учениця 11 класу Стахановської гімназії №7.

4.     Тимченко вікторія, учениця 11 класу Стахановської багатопрофільної гімназії № 15.

5.     Гладких Федір, учень Червопартизанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Свердловської міської ради.

6.     Піддубний Дмитро, учень 10 класу Стахановської СЗШ № 18

7.     Семенов Ілля, учень 10 класу СМГ № 15 м. Стаханова.

8.     Міняйло Денис, учень 10 класу Молодогвардійської середньої школи І-ІІІ ст. №21.

9.     Бабурін Станіслав, учень 2 курсу Лисичанського нафтохімічного технікуму.

10.   Лілікович Сергій, учень 9 класу Ровеньківської гімназії № 1 Луганської області.

 

Миколаївська область

1.     Герцун Роман, учень 10 класу, вихованець гуртка «Загальна біологія» Миколаївського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

2.     Михайленко Павло, учень 11 класу Загальноосвітньої школа-інтернат № 7м. Миколаїв

 

Одеська область

1.     Садиллаєв Назар, учень 11 класу Шабської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Бєлгород-Дністровського району.

2.     Науменко Максим, учень 11 класу Ліцею «Приморський» м. Одеси.

 

 

Полтавська область

1.     Марченко Яна, учениця 10 класу Полтавської гімназії № 21.

2.     Новобранець Віталій, учень 10 класу Полтавської гімназії № 21.

3.     Рись Наталія, учениця 10 класу Зінківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 2.

4.     Українець Ігор, учень 10 класу Полтавської ЗОШ І-ІІІ с. № 37.

5.     Крупін Богдан, учень 11 класу Полтавського обласного ліцею-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі ім.. А.С. Макаренка.

 

Сумська область

1.     Дорошенко Володимир, учень 10 класу Конотопської ЗОШ № 10.

2.     Мартиненко Вікторія, учениця 11 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 10.

3.     Арабинський Віктор, учень 11 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 10 (фіз..).

4.     Підопригора Віра, учениця 11 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 11.

 

Тернопільська область

1.     Литвинов Нестор, учень 11 класу Тернопільського обласного комунального територіального відділення Мала академія наук України.

2.     Ребуха Оксана, учениця 11 класу Тернопільського обласного комунального територіального відділення Мала академія наук України.

3.     Німелович Тарас, учень 9 класу Тернопільського обласного комунального територіального відділення Мала академія наук України.

4.     Авдєєва Роксана, учениця 10 класу Тернопільського обласного комунального територіального відділення Мала академія наук України.

 

Харківська область

1.     Дмитрієва Ксенія, учениця 11 класу Харківської гімназії №14 Харківської міської ради.

2.    Борщева Юлія, учениця 11 класу Харківської гімназії №14 Харківської міської ради.

3.    Сюрін Денис, учень 10 класу Харківської гімназії №14 Харківської міської ради.

4.     Каштанова Тетяна, учениця 11 класу Харківського університетського ліцею Харківської обласної ради.

 

Херсонська область

1.     Солонечний Валентин, учень 11 класу Херсонської ЗОШ І-ІІІ ст. № 46.

2.     Філатов Євген, учень 10 класу Херсонського фізико-технічного ліцею.

3.     Савченко Оксана, учениця 10 класу Херсонського ліцею Херсонської міської ради.

 

 

Хмельницька область

1.     Габельчук Леся, учениця 10 класу Красилівськго НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та гімназія» (ком.)

2.     Сторожук Марина, учениця 11 класу Красилівськго НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та гімназія» (ком.)

3.     Казмірчук Юлія, учениця 11 класу Хмельницької СЗШ І-ІІІ ст. № 13 імені М.К. Чекмана

4.     Процюк Анна, учениця 11 класу Красилівськго НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та гімназія» (ком.)

5.     Пасічник Зоряна, учениця 11 класу Красилівськго НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 та гімназія» (ком.)

6.     Михальчишина Наталія, учениця 10 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради.

7.     Поворознюк Ольга, учениця 11 класу Шепетівського НВК № 1.

8.     Гоцик Юлія, учениця 62 групи Старокостянтинівської гімназії.

9.     Рак Ярослав, учень 9 класу Шепетівського НВК № 1 .

10.   Дитинчук Богдана, учениця 11 класу Шепетівського НВК № 1 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. та ліцей»

 

Чернівецька область

1.    Пальчикова Яна, учениця 10 класу Чернівецького ліцею медичного профілю Чернівецької міської ради

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.