№ 20 від 27.02.2009 р.

З метою всебічної підтримки обдарованої молоді, сприяння модернізації змісту науково-дослідної, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України, забезпечення інтеграції вітчизняної освіти і науки у європейський та світовий простір Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ), Київським Палацом дитячої та юнацької творчості та дирекцією освітніх програм INTEL в Україні з 24 по 27 лютого 2009 року провели Всеукраїнський конкурс «Intel-ЕкоУкраїна-2009» - національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2009 (International Science and Engineering Fair).
За проведення учнівських наукових досліджень та успішний захист конкурсних робіт згідно з сучасними вимогами міжнародного конкурсу Intel ISEF по секціях: екології, ботаніки, зоології, науки про Землю (геологія, географія), науки про людину (анатомія, фізіологія), математика, інженерні науки, психологія, хімія та біохімія, фізика та науки про Всесвіт, комп'ютерні науки

НАКАЗУЮ:

І. Нагородити сертифікатами учасників Всеукраїнського конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» - Національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів старших класів INTEL ISEF (за підписом Директора конкурсу в Україні В.В. Вербицького та Директора освітніх програм в Україні Т.В. Нанаєвої) усіх учасників конкурсу.

ІІ. Нагородити дипломом ІІІ ступеня конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» за зайняте третє місце по секціях (за підписом Директора Національного еколого-натуралістичного центру, доктора педагогічних наук Вербицького В.В.) наступних учасників:
1.Каштанову Тетяну, ученицю 11 класу Харківського університетського ліцею Харківської обласної ради (секція: "Математика") за роботу: "Золотий переріз - універсальний закон художньої форми".
2.Ненько Христину, ученицю 11 класу Дебальцівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5
Донецької області (секція: " Науки про землю: географія, геологія ") за роботу: "Антропогенні ландшафти Донбасу".
3.Ганущака Юрія, учня 11 класу Пістинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області (секція: "Інженерні науки") за роботу: "Універсальний автомат захисту електроспоживачів від несправностей у електромережі".
4.Дитинчук Богдану, ученицю 11 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей" Хмельницької області (секція: "Хімія і біохімія") за роботу: "Йоноселективні електроди для визначення індометацину та кетопрофену".
5.Качмара Богдана, учня 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею (секція: "Комп'ютерні науки") за роботу: "Реабілітаційна гра "Цікаве тренування".
6.Литвинова Нестора, учня Тернопільського обласного відділення МАН, СШ №3 (секція: "Науки про людину: психологія і поведінка людини") за роботу:"Вплив сім'ї на становлення особистості старшого дошкільного віку".
7.Габельчук Лесю, ученицю 10 класу та Сторожук Марину, ученицю 11 класу Красилівського НВК, "ЗОШ I - III ступенів № 5 та гімназія" Хмельницької області (секція: "Екологія", командний проект) за роботу: "Акуляча кров".
8.Майстренка Олександра, учня 11 класу ліцею № 100 "Поділ"м. Києва (секція: "Ботаніка") за роботу: "Отримання трансгенних рослин моркви, що містять гени фармацевтичних білків".
9.Ксензовець Дмитра, учня 10 класу Києво-Печерського Ліцею № 171 «Лідер» м. Києва (секція: "Фізика та науки про Всесвіт") за роботу: "Еквідистантний маятник".
10.Богачьова Миколу та Савенко Ольгу учнів 9 класу Міжводненської ЗОШ АР Крим (секція: "Зоологія", командний проект) за роботу: "Біологічне очищення прісної води за допомогою двостулкових молюсків і звичайних губок в побутових умовах".
11.Мелкумяна Гаріка, учня 11 класу Луганської спеціалізованої школи-гімназії № 42 (секція: "Науки про людину: анатомія, фізіологія") за роботу: "Комплекс пристроїв для ендолімфатичної терапії".

ІІІ. Нагородити дипломом ІІ ступеня конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» за зайняте друге місце по секціях (за підписом Директора Національного еколого-натуралістичного центру, доктора педагогічних наук Вербицького В.В.) наступних учасників:
1.Мартиненко Вікторію, ученицю 11 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 10 ім. О.А. Бутка (секція: "Математика") за роботу: "Цілочисельні задачі. Теоретичні та практичні аспекти".
2.Михальчишину Наталію, ученицю 10 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області (секція: "Науки про землю: географія, геологія") за роботу: "Старокостянтинівщина туристична".
3.Маркіна Миколу, учня 11 класу Підгородненської СШ № 2, Комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпропетровської області (секція: "Інженерні науки") за роботу: "Конструктивне удосконалення пристосування ПС (А) для збирання соняшника без домішок бур'янів".
4.Бондаренко Євгенію, ученицю 10 класу Комунального навчального закладу Хіміко-екологічного ліцею м. Дніпропетровська (секція: "Екологія") за роботу: « Очистка поверхневих вод від нафти на нафтопродуктів за допомогою сорбентів на основі рослинних відходів».
5.Щебельську Марію, ученицю 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 24 - технологічний ліцей" (секція: " Хімія і біохімія ") за роботу: "Сольвотермічний синтез наночастинок Ві2S3".
6.Крупіна Богдана, учня 11 класу Полтавського обласного ліцею-інтернату при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С.Макаренка (секція: "Комп'ютерні науки ") за роботу: "Розробка засобів автоматизації процесу лінгвістичного аналізу творів українських авторів".
7.Базуріну Поліну, ученицю11 класу Стаханівської гімназії № 7 Луганської області (секція: "Науки про людину: психологія і поведінка людини") за роботу: "Тренінгова підтримка психологічного супроводу дитячого відпочинку в літніх оздоровчих таборах".
8.Мележик Ірину, ученицю Київської МАН "Дослідник" (секція: "Ботаніка") за роботу: "Дослідження бактеріального антагонізму".
9.Шермана Сергія, учня 11 класу Гніванської альтернативної середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені А.С. Макаренка Вінницької області (секція: "Фізика та науки про Всесвіт") за роботу: "Науково-дослідна установка для вивчення ефективності і доцільності використання сонячної енергії в умовах України".
10.Вареник Марію, ученицю 10 класу Білоцерківської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Київської області (секція: "Науки про людину: анатомія, фізіологія") за роботу: "Вплив факторів середовища на систему рефракції та акомодації ока".
11.Шумську Катерину, ученицю 11 класу Криворізького Жовтневого ліцею Дніпропетровської області (секція: "Зоологія") за роботу: "Структура угрупувань напівтвердокрилих центральної частини Криворіжжя".

ІV. Нагородити дипломом І ступеня конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» за зайняте перше місце по секціях (за підписом Директора Національного еколого-натуралістичного центру, доктора педагогічних наук Вербицького В.В.) наступних учасників:
1.Шелеста Атона, учня 11 класу Євпаторійського НВК «Середня загальноосвітня фізико-математична школа № 6 - дошкільний учбовий заклад № 31» АР Крим (секція: "Математика") за роботу: «Дослідження теореми Фусса».
2.Ібраїмову Феріде, ученицю 10 класу та Раїфова Лутфі, учня 11 класу Міжводненської ЗОШ І-ІІІ ст. АР Крим (секція: " Науки про землю: географія, геологія ", командний проект) за роботу: "Здобуття прісної води з субмаринальних джерел без енергетичних витрат».
3.Капацину Микиту, учня 10 класу Маріупольської спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів №40 ім. Є.М. Миська Донецької області (секція: "Інженерні науки") за роботу: "Метод підвищення енергоефективності та економного використання газу".
4.Духна Олексія, Гаген Оксану та Коляденко Марію учнів 11 класу Київського природничо-наукового ліцею №145 (секція: "Хімія і біохімія", командний проект) за роботу: "Розробка безпечного індикатора герметичності упаковки продуктів харчування".
5.Німеловича Тараса, учня Тернопільського обласного відділення МАН України (секція: "Хімія і біохімія") за роботу: "Металотіонеїни двостулкового молюска Anodonta cygnea як біомаркер забруднення природних водойм".
6.Тітова Дмитра, учня 10 класу Донецької спеціалізованої загальноосвітньої фізико-математичної школи I - III ступенів №35 (секція: "Комп'ютерні науки") за роботу: «Наближені математичні обчислення в задачах розпізнавання образів»
7.Дашко Ганну, ученицю 10 класу Ялтинської ЗОШ № 6 АР Крим (секція: "Екологія") за роботу: "Утворення турбулентних зон, як засіб очищення вод малих річок".
8.Фіногентову Тетяну, ученицю 10 класу Маріупольської гімназії № 2 із загальноосвітньою школою І ступеня Донецької області (секція: "Науки про людину: психологія і поведінка людини") за роботу: "Дослідження впливу занять спортом на структуру агресії підлітків".
9.Авдєєву Роксану, ученицю Тернопільського обласного відділення МАН ЗОШ № 4 (секція: "Ботаніка") за роботу: "Дослідження ефективності інокуляції насіння люпину білого бульбочковими бактеріями в умовах Західного Лісостепу України".
10.Оленєва Олександра, учня 11 класу Запорізького Багатопрофільного Ліцею №99 Запорізької Міської Ради Запорізької області (секція: "Фізика та науки про Всесвіт") за роботу: "Датчик швидкості вітру для системи регулювання робочих параметрів вітроенергетичних установок".
11.Іванчикову Юлію, ученицю 11 класу Сімферопольської ЗОШ № 2 АР Крим та Колючкіну Олену, ученицю 11 класу Сімферопольської ЗОШ
№ 33 АР Крим (секція: "Науки про людину: анатомія, фізіологія", командний проект) за роботу: "Вплив електромагнітного випромінювання пристроїв мобільного зв'язку на зміцнення характеру реакцій аглютинації ерітроцитів людини у системах груп крові АВО та Rh"
12.Уманець Яну, ученицю 11 класу СЗШ № 301 м. Києва (секція: "Зоологія") за роботу: "Дубова широкомінуюча міль - найбільш небезпечний шкідник дуба в Україні".

V. Нагородити Грамотою Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут " (за підписом декана НТУУУ "КПІ", доктора технічних наук Є.М.Панова та директора НІЦ "Хімічна інженерія НТУУ "КПІ" Я.М. Корнієнка):
1.Ванюкова В'ячеслава, учня 11 класу Маріупольської спеціалізованої школи з поглибленим вивченням окремих предметів І-ІІІ ст. № 4 Донецької області (секція: «Комп'ютерні науки») за роботу: «Розробка проекту віртуальної лабораторії з курсу механіки середньої школи».
2.Свердлика Антона, учня 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій м. Біла Церква Київської області (секція: «Комп'ютерні науки») за роботу: «Створення мультимедійного проекту "Орігамі".
3.Піддубного Дмитра, учня 10 класу Стахановської СЗШ № 18 та Семенова Іллю, учня 10 класу СМГ № 15 м. Стаханова Луганської області (секція: «Комп'ютерні науки», командний проект) за роботу: «Багато користувальницька он-лайн система створення проектів PJMaker".
4.Ганущака Юрія, учня 11 класу Пістинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Івано-Франківської області (секція: "Інженерні науки") за роботу: "Універсальний автомат захисту електроспоживачів від несправностей у електромережі".
5.Дорошенка Володимира, учня 10 класу Конотопської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 Сумської області (секція: "Інженерні науки") за роботу: "Радіаторний терморегулятор, переваги та недоліки використання".
6.Капацину Микиту, учня 10 класу Маріупольської спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів №40 ім. Є.М. Миська Донецької області (секція: "Інженерні науки") за роботу: "Метод підвищення енергоефективності та економного використання газу".
7.Маркіна Миколу, учня 11 класу Підгородненської СШ № 2, Комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпропетровської області (секція: "Інженерні науки") за роботу: "Конструктивне удосконалення пристосування ПС (А) для збирання соняшника без домішок бур'янів".
8.Сімановича Олександра та Зінька Олексія, учнів 10 класу СШ №70 м. Києва (секція: "Інженерні науки", командний проект) за роботу: " Проект вдосконалення вітроенергетичної установки та застосування її на об'єкті "Чорнобиль-2".

За рішенням журі секцій «Інженерні науки», «Фізика та науки про Всесвіт» та «Комп'ютерні технології» учням 11 класу надати особисте запрошення для участі у кваліфікаційному тестуванні для вступу на навчання за рахунок державного бюджету до Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут".

VІ. У відповідності до Міжнародного Положення про конкурс INTEL ISEF, за результатами суперфіналу та згідно з рішенням наукового журі конкурсу «Intel Еко Україна - 2009», надати можливість представляти Україну на Міжнародному фіналі INTEL ISEF, що відбудеться 10-15 травня 2009 р. у м. Рено (штат Невада, США), наступним переможцям:

Індивідуальні проекти:
1.Тітов Дмитро, учень 10 класу Донецької спеціалізованої загальноосвітньої фізико-математичної школи І-ІІІ ст. №35 (секція: «Комп'ютерні науки»). Тема проекту: «Наближені математичні обчислення в задачах розпізнавання образів».
2.Оленєв Олександр, учень 11 класу Запорізького Багатопрофільного Ліцею №99 Запорізької Міської Ради Запорізької області (секція: "Фізика та науки про Всесвіт"). Тема проекту: "Датчик швидкості вітру для системи регулювання робочих параметрів вітроенергетичних установок".

Командний проект:
1.Ібраїмова Феріде, учениця 10 класу Міжводненської ЗОШ І-ІІІ ст. АР Крим.
2.Раїфов Лутфі, учень 11 класу Міжводненської ЗОШ І-ІІІ ст. АР Крим (секція: "Науки про землю: географія, геологія", командний проект). Тема проекту: "Здобуття прісної води з субмаринальних джерел без енергетичних витрат.

VІІ. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс INTEL ISEF та рішення наукового журі конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» нагородити спеціальним дипломом корпорації Intel - «Intel Excellence in Computer Science», який дає право на отримання грошового призу від корпорації INTEL у сумі 200 доларів США:
Тітова Дмитра, учня 10 класу Донецької спеціалізованої загальноосвітньої фізико-математичної школи І-ІІІ ст. №35 (секція: «Комп'ютерні науки»). Тема проекту: «Наближені математичні обчислення в задачах розпізнавання образів».

VІІІ. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс INTEL ISEF, положення про диплом Association for Women Geoscientists (Асоціації жінок-дослідниць Землі) та рішення наукового журі конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» нагородити спеціальним дипломом Асоціації жінок-дослідниць Землі за найкращу роботу, яка підкреслює вразливість Землі як глобальної системи:
Ненько Христину, ученицю 11 класу Дебальцівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Донецької області (секція: «Науки про Землю: географія, геологія»). Тема проекту: «Антропогенні ландшафти Донбасу».

ІХ. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс INTEL ISEF, положення про диплом Mu Alpha Theta - Мю Альфа Тета (Національного математичного товариства середніх шкіл та коледжів) та рішення наукового журі конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» нагородити спеціальним дипломом Національного математичного товариства середніх шкіл та коледжів за сміливе, детальне та творче дослідження наукової проблеми з використанням сучасних математичних методів:
Мартиненко Вікторію, ученицю 10 класу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка (секція: "Математика"). Тема проекту: "Цілочисельні задачі. Теоретичні та практичні аспекти".

Х. Відповідно до Міжнародного Положення про конкурс INTEL ISEF, положення про диплом Yale Science and Engineering Association (Єльської науково-технічної асоціація) та рішення наукового журі конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» нагородити спеціальним дипломом Єльської науково-технічної асоціація за найкращу роботу в категорії:
Маркіна Миколу, учня 11 класу Підгородненської СШ № 2, Комунального закладу "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" Дніпропетровської області (секція: "Інженерні науки"). Тема проекту: "Конструктивне удосконалення пристосування ПС (А) для збирання соняшника без домішок бур'янів".

ХІ. Надати Лист Подяки від Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України (за підписом Директора НЕНЦ, доктора педагогічних наук В.В.Вербицького) науковим керівникам, які забезпечили успішний науково-педагогічний супровід учнівських досліджень, що відзначені Дипломами конкурсу:
1.Нагель І.П. за роботу:«Дослідження теореми Фусса».
2.Ганиченку Юрію Валерійовичу за роботу: «Цілочисельні задачі.Теоретичні та практичні аспекти».
3.Блудовій Олександрі Карапетівні за роботу: «Золотий переріз - універсальний закон художньої форми».
4.Просековій Ользі Миколаївні за роботу: «Утворення турбулентних зон, як засіб очищення вод малих річок».
5.Гармаш Світлані Миколаївні за роботу: «Очистка поверхневих вод від нафти на нафтопродуктів за допомогою сорбентів на основі рослинних відходів».
6.Гуменюку Юрію Парфеновичу за роботу: «Акуляча кров».
7.Погадаєвій Людмилі Олександрівні за роботу: «Метод підвищення енергоефективності та економного використання газу».
8.Погадаєвій Людмилі Олександрівні за роботу: «Метод підвищення енергоефективності та економного використання газу».
9.Бейсюку Дмитру Івановичу за роботу: «Універсальний автомат захисту електроспоживачів від несправностей у електромережі».
10.Москвіній Наталії Олексіївні за роботу: «Дослідження впливу занять спортом на структуру агресії підлітків».
11.Булигіній Людмилі Вікторівні за роботу: «Тренiнгова підтримка психологічного супроводу дитячого відпочинку в лiтнiх оздоровчих таборах».
12.Пеньковській Наталії Михайлівні за роботу: «Вплив сім'ї на становлення особистості дитини старшого дошкільного віку».
13.Донець Тетяні Миколаївні за роботу: «Наближені математичні обчислення в задачах розпізнавання образів».
14.Лисенко Тетяні Іванівні за роботу: «Розробка засобів автоматизації процесу лінгвістичного аналізу творів українських авторів».
15.Маркелову Вадиму Едуардовичу за роботу: «Реабілітаційна гра "Цікаве тренування».
16.Пида Світлані Василівні за роботу: «Дослідження ефективності інокуляції насіння люпину білого бульбочковими бактеріями в умовах Західного Лісостепу України».
17.Каревій Міліці Олександрівні за роботу: «Дослідження бактеріального антагонізму».
18.Фальфушинській Галині Іванівні за роботу: «Металотіонеїни двостулкового молюска Anodonta cygnea як біомаркер забруднення природних водойм».
19.Лучаківській Юлії Сергіївні за роботу: «Отримання трансгенних рослин моркви, що містять гени фармацевтичних білків».
20.Дружиніній Наталії Василівні за роботу: «Розробка безпечного індикатора герметичності упаковки продуктів харчування».
21.Процу Дмитру Івановичу за роботу: «Сольвотермічний синтез наночастинок Bi2S3».
22.Кормошу Жолту Олександровичу за роботу: «Йоноселективні електроди для визначення індометацину та кетопрофену».
23.Скопінцевій Наталії Кимівні за роботу: «Вплив електромагнітного випромінювання пристроїв мобільного зв'язку на змінення характеру реакцій аглютинації ерітроцитів людини у системах груп крові ABO та Rh».
24.Пильник Ользі Олексіївні за роботу: «Вплив факторів середовища на систему рефракції та акомодації ока».
25.Калікіну Костянтину Георгійовичу за роботу: «Комплекс пристроїв для ендолімфатичної терапії».
26.Нікітенко Галині Микитівні за роботу: «Дубова широкомінуюча міль - найбільш небезпечний шкідник дуба в Україні».
27.Лапіну Євгену Івановичу за роботу: «Структура угрупувань напівтвердокрилих центральної частини Криворіжжя».
28.Дружніковій Людмилі Анатоліївні за роботу: «Здобуття прісної води з субмаринальних джерел без енергетичних витрат».
29.Бэльській Тетяні Вікторівні за роботу: «Старокостянтинівщина туристична».
30.Саляк Людмилі Юріївні за роботу: «Антропогенні ландшафти Донбасу».
31.Андрєєву Андрію Миколайовичу за роботу: «Датчик швидкості вітру для системи регулювання робочих параметрів вітроенергетичних установок».
32.Шабатурі Юрію Васильовичу за роботу: «Науково-дослідна установка для вивчення ефективності і доцільності використання сонячної енергії в умовах України».
33.Березовському Андрію Миколайовичу за роботу: «Еквідистантний маятник».
34.Вітюку Олексію Панасовичу, директору Білоцерківської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Київської області.

ХІІ. За сприяння успішному проведенню конкурсу «Intel Еко Україна - 2009» висловити подяку членам національного оргкомітету, членам наукового журі, науковим керівникам учасників; керівникам обласних, Київського та Севастопольського міських державних управлінь освіти та науки, директорам та педагогічним працівникам обласних еколого-натуралістичних центрів та станцій юних натуралістів.


         Директор НЕНЦ               В.В.Вербицький

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.