„23" грудня 2008 р. № 87


Про підсумки проведення
Всеукраїнської трудової акції
школярів та учнівської молоді
«Юннатівський зеленбуд»

Трудова акція «Юннатівський зеленбуд» проводиться Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, обласними, районними центрами юних натуралістів України. Акція проходить під девізом «Садово-паркове мистецтво продовжують юні». Головною метою акції є виховання господаря, формування творчої працелюбної особистості, економічної і екологічної культури учнів, привернення уваги органів влади, громадськості до проблем екології навколишнього середовища. Трудова акція «Юннатівський зеленбуд» включає в себе два розділи:
1. «Зелене коло рідного краю» - передбачає створення нових лісів, лісових смуг, лісопарків навколо населених пунктів.
2. « Містам і селам зелені мережива» - створення та утримання зелених насаджень, озеленення вулиць та присадибних ділянок, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев, кущів, квітів.
В ході практичних дій трудової акції «Юннатівський зеленбуд» у 2008 році та за підсумками журі фінального етапу
Наказую:

І. Нагородити путівками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді до Всеукраїнського табору „Юннат" школярів та учнівську молодь за практичні дії у трудовій акції «Юннатівський зеленбуд»:

1. Веклич Тетяну - ученицю 8 класу Завіто-Ленінської СЗШ І-ІІІ ст. Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
2. Ракочую Христину - ученицю 10 класу Завіто-Ленінської СЗШ І-ІІІ ст. Джанкойського району Автономної Республіки Крим;
3. Аметову Ленару - ученицю 8 класу Орлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
4. Кришталь Діану - ученицю 8 класу Ковильнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
5. Кушнаренко Валентину - ученицю 8 класу Ковильнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
6. Котенка Максима - учня 8 класу Вербівської ЗОШ І-ІІ ст. Оратівського району Вінницької області;
7. Шаповалюк Оксану - ученицю 8 класу Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району Вінницької області;
8. Дудинець Наталію - члена гуртка «Ландшафтний дизайн» Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
9. Родюк Оксану - члена гуртка «Ландшафтний дизайн» Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
10. Голубчук Тетяну - члена гуртка «Ландшафтний дизайн» Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
11. Бурхович Ганну - ученицю 10 класу СЗШ №28 члена гуртка «Юні лісівники-дендрологи» м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області;
12. Полежаєву Валентину - ученицю 10 класу Кам'янсько-Дніпровської районної гімназії «Скифія» Запорізької області;
13. Бабенко Андрія - члена гуртка «Аматори зеленої архітектури» Української гімназії №1 м. Івано-Франківська;
14. Бондарчук Ірину - члена гуртка «Аматори зеленої архітектури» Української гімназії №1 м. Івано-Франківська;
15. Дичок Божену - члена гуртка «Аматори зеленої архітектури» Української гімназії №1 м. Івано-Франківська;
16. Юрів Ірину - ученицю 10 класу Тисівської ЗОШ І-ІІІ ст. Болехівського міськвиконкому Івано-Франківської області;
17. Юріва Івана- учня 9 класу Тисівської ЗОШ І-ІІІ ст. Болехівського міськвиконкому Івано-Франківської області ;
18. Білоус Валентину - члена гуртка «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
19. Горяного Дмитра - члена гуртка «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
20. Колесника Олександра - члена гуртка «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
21. Лавренко Валентину - члена гуртка «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
22. Михайленко Маргариту - члена гуртка «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
23. Тімохіну Олю - члена гуртка «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
24. Тімохіну Дашу - члена гуртка «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
25. 30.Тончук Альону - члена гуртка «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
26. Фроленка Володимира - учня 10 класу Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області;
27. Кашубу Ліану - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
28. Жувака Михайла - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
29. Колевид Анастасію - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
30. Кашубу Олега - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
31. Котову Ілону - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
32. Гречка Юрія - члена гуртка «Юний дослідник» Дубенського міського Будинку дітей та молоді Рівненської області;
33. Баратинського Дмитра - члена гуртка «Юний дослідник» Дубенського міського Будинку дітей та молоді Рівненської області;
34. Ковальову Олену - ученицю 10 класу Здолбунівської гімназії Рівненської області;
35. Панасюка Андрія - учня 10 класу Здолбунівської гімназії Рівненської області;
36. Торлоп Юлію - члена екологічного гуртка Довгошиївської ЗОШ І-ІІІ ст. Млинівського району Рівненської області;
37. Тур Наталію - члена екологічного гуртка Довгошиївської ЗОШ І-ІІІ ст. Млинівського району Рівненської області;
38. Просоліну Ксенію - ученицю 8 класу Радивилівської ЗОШ №2 Рівненської області;
39. Борзяницю Ірину - члена гуртка «Квітникарство» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
40. Скачедуба Владислава - члена гуртка «Квітникарство» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
41. Нарожиленко Вероніку - члена гуртка «Квітникарство» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
42. Троїцьку Софію - члена гуртка «Квітникарство» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
43. Карпенка Павла - члена гуртка «Квітникарство» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
44. Ярмія Костянтина - учня 10 класу Нетішинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області;
45. Ворону Вікторію - ученицю 7 класу Чорнявського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Черкаського району Черкаської області;
46. Камінську Маргариту - ученицю 7 класу Чорнявського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Черкаського району Черкаської області;
47. Дідух Дарію - ученицю Мартинівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівського району Черкаської області;
48. Терещенко Валентину - ученицю Мартинівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівського району Черкаської області;
49. Коваленка Олександра - учня Мартинівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівського району Черкаської області;
50. Мельника Івана- учня Мартинівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівського району Черкаської області;
51. Рибак Христину - ученицю Старожадівського ЗНЗ Сторожинецького району Чернівецької області;
52. Зарубіну Надію - ученицю 8 класу Чернівецької ЗОШ №14 Чернівецької області;
53. Собко Руслану - ученицю 8 класу Чернівецької ЗОШ №14 Чернівецької області;
54. Бутовця Сергія - учня 6 класу Володимирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Городнянського району Чернігівської області;
55. Куксенка Романа - члена молодіжного об`єднання екологічного спрямування Вересоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Куликівського району Чернігівської області.

 

ІI. Нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за створення нових лісів, лісопарків навколо населених пунктів, утримання зелених насаджень, вирощування посадкового матеріалу декоративних дерев , кущів, квітів підчас Всеукраїнської акції „Юннатівський зеленбуд":

1. Учнівський колектив Гвардійського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гімназія» Сімферопольського району Автономної Республіки Крим;
2. Гурток «Дендрологія з основами фізіології рослин» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
3. Гурток «Охорона природи» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
4. Шкільне лісництво «Юні друзі лісу» Сумівської СЗШ І-ІІІ ст. Бершадського району Вінницької області;
5. Гурток «Юні лісівники» Сестринівської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району Вінницької області;
6. Гурток «Юні друзі природи» Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру Волинської області;
7. Гурток «Ландшафтний дизайн» Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
8. Гурток «Юні лісівники-дендрологи» Дніпродзержинського дитячого екологічного центру Дніпропетровської області;
9. Вихованців гуртків еколого-натуралістичного напрямку Криворізької станції юних натуралистів Дніпропетровської області;
10. Учнівський колектив ЗОШ №15 м. Дніпропетровська;
11. Учнівський колектив СЗОШ №27 м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області;
12. Учнівський колектив Луначарської ЗОШ І-ІІІ ст. Бердянського району Запорізької області;
13. Екологічний загін «Еколог» Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
14. Учнівський колектив Розумівської ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізького району Запорізької області;
15. Гуртки «Юні друзі природи» Коломийської міської станції юних натуралістів Івано-Франківської області;
16. Групу «Пошук» Тисівської ЗОШ І-ІІІ ст. Болехівського міськвиконкому Івано-Франківської області;
17. Гурток «Юні флористи» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
18. Учнівський колектив ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Антрацита Луганської області;
19. Учнівський колектив НВК №1 м. Антрацита Луганської області;
20. Учнівський колектив ЗОШ І-ІІ ст. №32 м. Лисичанська Луганської області;
21. Учнівський колектив Новобузької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Миколаївської області;
22. Гурток «Об`єктив» Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області;
23. Гурток «Юні знавці лікарських рослин» Миколаївської міської станції юних натуралістів Миколаївської області;
24. Центр дитячої та юнацької творчості м. Ізмаїла Одеської області;
25. Будинок творчості дітей та юнацтва Овідіопольського району Одеської області;
26. Гурток «Дзвіночок» Біликівської ЗОШ І-ІІІ ст. Миргородського району Полтавської області;
27. Гурток «Юні біологи» Сухомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Новосанжарського району Полтавської області;
28. Екологічний гурток «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
29. Учнівський колектив Градизької гімназії ім. Героя України О.Білаша Глобинського району Полтавської області;
30. Гурток «Квітникарі-аранжувальники» Радивилівської районної станції юних натуралістів Рівненської області;
31. Гурток «Юний дослідник» . Дубенського міського Будинку дітей та молоді Рівненської області;
32. Екологічний гурток Довгошиївської ЗОШ І-ІІІ ст. Млинівського району Рівненської області;
33. Учнівський колектив Здолбунівської гімназії Рівненської області;
34. Гурток «Квітникарство» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
35. Гурток «Світ рослин» Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
36. Гурток «Юний ботанік» Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
37. Гурток «Дендрологія з основами озеленення» Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
38. Гурток «Юний квітникар» Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
39. Гурток «Юні друзі природи» Білопільського районного центру дитячої та юнацької творчості Сумської області;
40. Гурток «Юні знавці лікарських рослин» Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Хмельницької області;
41. Учнівський колектив НВО №28 м. Хмельницького;
42. Гурток «Юні друзі природи» Славутського еколого-натуралістичного центру школярів Хмельницької області;
43. Гурток «Дивосвіт» Тіньківської ЗОШ І-ІІІ ст. Чигиринського району Черкаської області;
44. Гурток «Юні лісівники» Чорнявського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Черкаського району Черкаської області;
45. Екологічну бригаду «Паросток» Чорнявського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Черкаського району Черкаської області;
46. Учнівський колектив Мартинівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівського району Черкаської області;
47. Екологічну організацію «Паросток» Смілянського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. В.Т.Сенатора» Черкаської області;
48. Учнівський колектив Вербовецького НВК Катеринопільського району Черкаської області;
49. Учнівський колектив Воронівського НВК Городищенського району Черкаської області;
50. Учнівський колектив Дубівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Уманського району Черкаської області;
51. Гурток «Юні лісівники-дендрологи» Сторожинецького районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької області;
52. Гурток «Юні ботаніки» комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»;
53. Учнівський колектив Змітнівської ЗОШ 1-П ст. Сосницького району Чернігівської області;
54. Учнівський колектив 7 класу Світанківської ЗОШ 1-Ш ст. Ніжинського району Чернігівської області;
55. Гурток «Юні екологи» Деревинської ЗОШ 1-Ш ст. Городнянського району Чернігівської області;
56. Молодіжне об'єднання екологічного спрямування Вересоцької ЗОШ 1-Ш ст. Куликівського району Чернігівської області;
57. Гурток «Юні друзі природи» Будинку творчості дітей та юнацтва м. Семенівки Чернігівської області.

 

ІІІ. Висловити подяку Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за роботу з дітьми по вивченню сучасних технологій вирощування лісових культур та втіленню своїх знань на практиці під час акції „Юннатівський зеленбуд":


1. Салагор Світлані Микитівні - вчителю іноземної мови Ковильнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
2. Аметовій Ельзарі Борисівні - вчителю хімії і біології Орлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
3. Ракочій Юлії Ілар'ївні - керівнику гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Джанкойського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Автономної Республіки Крим;
4. Говоровій Марії Дмитрівні - керівнику гуртка «Юні біологи» Джанкойського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Автономної Республіки Крим;
5. Фроловій Валентині Миколаївні - вчителю біології Гвардійського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гімназія» Сімферопольського району Автономної Республіки Крим ;
6. Лобку Юрію Васильовичу - керівнику гуртка «Дендрологія з основами фізіології рослин» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
7. Заєць Марині Володимирівні - керівнику гуртка «Охорона природи» Вінницької обласної станції юних натуралістів;
8. Сушко Валентині Василівні - керівнику гуртка «Юні лісівники» Сестринівської СЗШ І-ІІІ ст. Козятинського району Вінницької області;
9. Майсак Наталії Сергіївні - керівнику гуртка «Ландшафтний дизайн» Ковельської міської станції юних натуралістів Волинської області;
10. Стецьковичу Роману Івановичу - керівнику гуртка «Юні друзі природи» Ківерцівського районного центру еколого-натуралістичної творчості Волинської області;
11. Соловйовій Тетяні Миколаївні - директору ЗОШ №15 м. Дніпропетровська;
12. Безкоровайній Катерині Вікторовні - вчителю біології та хімії Кам'янсько-Дніпровської районної гімназії «Скифія» Запорізької області;
13. Шоповій Наталії Іванівні - вчителю біології Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
14. Лавріненко Оксані Іллівні - керівнику гуртків «Юні друзі природи» Коломийської міської станції юних натуралістів Івано-Франківської області;
15. Бойчуку Віталію Ярославовичу - керівнику гуртків «Юні друзі природи» Коломийської міської станції юних натуралістів Івано-Франківської області;
16. Іванів Стефанії Богданівні - вчителю біології Тисівської ЗОШ І-ІІІ ст. Болехівського міськвиконкому Івано-Франківської області;
17. Єгорову Ігору Миколайовичу -вчителю трудового навчання, керівнику гуртка «Об`єктив» Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області;
18. Мулі Любові Анатоліївні -вчителю праці Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаївського району Миколаївської області;
19. Степовій Тетяні Миколаївні - вчителю географії Ларжанської ЗОШ Ізмаїльського району Одеської області;
20. Колевид Лесі Олексіївні - керівнику екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
21. Галушко Валентині Володимирівні - вчителю біології, керівнику гуртка «Юні біологи» Сухомаячківської ЗОШ І-ІІІ ст. Новосанжарського району Полтавської області;
22. Суковатій Валентині Олексіївні - вчителю біології Градизької гімназії ім. Героя України О.Білаша Глобинського району Полтавської області;
23. Потапчику Валерію Дмитровичу - керівнику гуртка «Юний дослідник» Дубенського міського Будинку дітей та молоді Рівненської області;
24. Базан Тетяні Олександрівні - вчителю біології Здолбунівської гімназії Рівненської області;
25. Синюк Світлані Федорівні - керівнику екологічного гуртка Довгошиївської ЗОШ І-ІІІ ст. Млинівського району Рівненської області;
26. Рибалко Стефанії Миронівні - керівнику гуртка «Квітникарі-аранжувальники» Радивилівської районної станції юних натуралістів Рівненської області;
27. Акіменко Віті Миколаївні - керівнику гуртка «Квітникарство» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
28. Поночовній Ніні Лук'янівні - вчителю біології НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» м. Нетішина Хмельницької області;
29. Голик Тетяні Олександрівні - керівнику гуртка «Юні друзі природи» Славутського еколого-натуралістичного центру школярів Хмельницької області;
30. Кольбі Наталії Павлівні - вчителю біології Дубівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Уманського району Черкаської області;
31. Кузьменко Людмилі Григорівні - вчителю біології, керівнику гуртка «Дивосвіт» Тіньківської ЗОШ І-ІІІ ст. Чигиринського району Черкаської області;
32. Сіренко Тетяні Миколаївні - керівнику гуртка «Юні лісівники», екологічної бригади «Паросток» Чорнявського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Черкаського району Черкаської області;
33. Буркотенок-Буркот Людмилі Федорівні - вчителю біології Мартинівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівського району Черкаської області;
34. Перебийніс Вікторії Вікторівні - вчителю біології Мартинівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівського району Черкаської області;
35. Костенку Олександру Вікторовичу - директору Мартинівського НВК «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівського району Черкаської області;
36. Казимірку Богдану Васильовичу - вчителю екології, керівнику учнівського лісництва Старожадівського ЗНЗ Сторожинецького району Чернівецької області;
37. Павленку Віктору Миколайовичу - керівнику гуртка «Юні екологи» Деревинської ЗОШ 1-Ш ст. Городнянського району Чернігівської області;
38. Винниченко Аллі Михайлівні - керівнику молодіжного об'єднання екологічного спрямування Вересоцької ЗОШ 1-Ш ст. Куликівського району Чернігівської області;
39. Шпитальній Олександрі Миколаївні - вчителю Змітнівської ЗОШ 1-П ст. Сосницького району Чернігівської області;
40. Дударенко Валентині Миколаївні - керівнику гуртка «Юні друзі природи» Будинку творчості дітей та юнацтва м. Семенівки Чернігівської області;
41. Сушку Олександру Олександровичу - вчителю Світанківської ЗОШ 1-Ш ст. Ніжинського району Чернігівської області.


IV. Адміністрація Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловлює подяку керівникам обласних державних управлінь освіти і науки, керівникам позашкільних закладів еколого-натуралістичного спрямування, вчителям біології навчальних закладів, освітянам за організацію проведення Всеукраїнської акції «Юннатівський зеленбуд» серед учнівської молоді.

 


З повагою
Директор НЕНЦ ____________________ Вербицький В.В.

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.