„24" грудня 2008 р. № 88

Про підсумки проведення
Всеукраїнської акції
школярів та учнівської молоді
"Зелений паросток майбутнього"

Відповідно до Указу Президента України від 01.04.2005 р. №571/2005 «Про Всеукраїнську акцію "Зелений паросток майбутнього"» Міністерство освіти і науки України ініціювало проведення з 9 квітня до 15 жовтня поточного року Всеукраїнської акції "Зелений паросток майбутнього" серед навчальних закладів України.
Всеукраїнська акція "Зелений паросток майбутнього" спрямована на поліпшення стану довкілля, озеленення та благоустрій населених пунктів та прилеглих територій, очищення акваторій, збереження природоохоронних територій, заповідних та інших особливо цінних об'єктів, здійснення екологічного виховання та, зокрема, формування у юних громадян таких якостей, як почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до активних дій з впорядкування і оздоровлення довкілля.
Акція проводилась за напрямами "Чисте подвір'я", "Жива зелена хвиля подвір'я", "Лісам, паркам, скверам - бути чистими", "Чисті прибережні смуги - живі водні плеса і джерела".
Під час трудової акції «Зелений паросток майбутнього» у 2008 році та за підсумками журі фінального етапу
Наказую:

I. Нагородити путівками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді до Всеукраїнського табору "Юннат" школярів та учнівську молодь навчальних закладів України за активні дії з впорядкування і оздоровлення довкілля під час трудової акції "Зелений паросток майбутнього":
1. Жиліну Аліну - ученицю Біленківської ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізького району Запорізької області;
2. Клунько Олену - ученицю Біленківської ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізького району Запорізької області;
3. Шмалу Дар`ю - ученицю Біленківської ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізького району Запорізької області;
4. Науменко Олену - ученицю 9 класу Веселівської ЗОШ №2 Запорізької області;
5. Саввову Катерину - ученицю Преславської БЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
6. Маркову Юлію - ученицю Преславської БЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
7. Зосименка Артема - учня Преславської БЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
8. Дубовенко Катерину - члена гуртка «Юні друзі природи» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Київської області;
9. Кочмарівського Олексія - члена гуртка «Юні друзі природи» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Київської області;
10. Боярську Тетяну - члена гуртка «Юні друзі природи» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Київської області;
11. Мандригу Марину - члена гуртка «Юні друзі природи» Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Київської області;
12. Безнощенко Юлію - члена літературної студії «Первоцвіт» Іванківського центру дитячої та юнацької творчості Київської області;
13. Козленко Ілону - члена літературної студії «Первоцвіт» Іванківського центру дитячої та юнацької творчості Київської області;
14. Громову Людмилу - ученицю 8 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Долинського району Кіровоградської області;
15. Колісник Михайла - учня 9 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Долинського району Кіровоградської області;
16. Перепаду Анну - ученицю 9 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Долинського району Кіровоградської області;
17. Перепаду Анастасію - ученицю 9 класу Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Долинського району Кіровоградської області;
18. Ніколову Лілію - ученицю 7 класу Задунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Арцизького району Одеської області;
19. Коробку Машу - ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики м. Комсомольська Полтавської області;
20. Дерев'янко Валерію- ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики м. Комсомольська Полтавської області;
21. Костюк Юлію - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
22. Гарькавенка Ростислава - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
23. Гирченко Марину - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
24. Чорнорука Владислава - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
25. Лугового Ігоря - члена екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
26. Налєво Павла - учня 9 класу Радивилівського навчально-виховного комплексу «Школа №1 - гімназія» Рівненської області;
27. Бабенко Вікторію - члена клубу «Паросток» Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Недригайлівського району Сумської області;
28. Бондара Юрія - члена гуртка «Дендрологія з основами озеленення» мобільного зеленого патруля Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
29. Цихотського Андрія - члена гуртка «Дендрологія з основами озеленення» мобільного зеленого патруля Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
30. Лисицю Едуарда - члена гуртка «Світ рослин» мобільного зеленого патруля Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
31. Пирогову Юлію - члена гуртка «Еколог» » мобільного зеленого патруля Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
32. Колодка Богдана - члена гуртка «Юний ботанік» мобільного зеленого патруля Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
33. Закусило Вікторію - члена гуртка «Лісівники-дендрологи» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
34. Антонів Тетяну - члена екологічного загону «Дивосвіт» Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
35. Стрельцову Мар'яну - члена екологічного загону «Дивосвіт» Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
36. Габ'ян Леонідію - члена екологічного загону «Дивосвіт» Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
37. Довгу Тетяну - члена екологічного загону «Дивосвіт» Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
38. Гуцал Мар'яну - члена екологічного загону «Дивосвіт» Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
39. Машталір Христину - члена екологічного загону «Дивосвіт» Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
40. Гриневич Ірину - члена екологічного загону «Дивосвіт» Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
41. Івашенюк Наталію - члена гуртка «Охорона природи» Славутcького еколого-натуралістичного центру школярів Хмельницької області;
42. Матвійчука Дмитра - члена гуртка «Охорона природи» Славутcького еколого-натуралістичного центру школярів Хмельницької області;
43. Моїсеєву Світлану - члена гуртка «Охорона природи» Славутcького еколого-натуралістичного центру школярів Хмельницької області;
44. Прокопчук Катерину - члена гуртка «Охорона природи» Славутcького еколого-натуралістичного центру школярів Хмельницької області;
45. Прокопчука Михайла - члена гуртка «Охорона природи» Славутcького еколого-натуралістичного центру школярів Хмельницької області.


ІІ. Нагородити Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за поліпшення стану довкілля, озеленення та благоустрій населених пунктів, очищення акваторій, збереження природоохоронних територій, заповідних та інших особливо цінних об'єктів під час акції «Зелений паросток майбутнього»:


1. Учнівський колектив Малоріченської СЗОШ І-ІІІ ст. м. Алушти Автономної Республіки Крим;
2. Нижньогірський центр дитячої та юнацької творчості Автономної Республіки Крим;
3. Учнівський колектив Орлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
4. Сакський центр дитячої та юнацької творчості Автономної Республіки Крим;
5. Учнівський колектив Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сакського району Автономної Республіки Крим;
6. Учнівський колектив Веселівської ЗОШ №2 Запорізької області;
7. Учнівський колектив Молочанської №2 спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Токмацького району Запорізької області;
8. Гурток «Юні дендрологи» Мелітопольського ЕНЦ Запорізької області;
9. Дружину охорони природи «Світанок» Ланцівської ЗОШ І-ІІ ст. Куйбишевського району Запорізької області;
10. Учнівський колектив Зразківської ЗОШ І-ІІ ст. Куйбишевського району Запорізької області;
11. Шкільне краєзнавче об`єднання «Веселка» Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівського району Запорізької області;
12. Учнівський колектив Біленківської ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізького району Запорізької області;
13. Учнівський колектив Стульневської ЗОШ І-ІІІ ст.. Чернігівського району Запорізької області;
14. Учнівський колектив Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
15. Учнівський колектив Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Запорізької області;
16. Учнівський колектив Преславської БЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
17. Гурток «Юні друзі природи» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області;
18. Іванківський районний центр дитячої та юнацької творчості Київської області;
19. Екологічний загін «Турбота» Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Долинського району Кіровоградської області;
20. Гуртківців еколого-натуралістичного відділу Будинку дитячої та юнацької творчості м. Олександрії Кіровоградської області;
21. Гурток «Юні друзі природи» Савранського районного будинку творчості школярів Одеської області;
22. Учнівський колектив Задунаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Арцизького району Одеської області;
23. Учнівський колектив Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. Арцизького району Одеської області;
24. Учнівський колектив Надеждинської ЗОШ І-ІІІ ст. Саратського району Одеської області;
25. Екологічний гурток «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
26. Гурток «Юні біологи» Сухомаячківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Новосанжарського району Полтавської області;
27. Загін юннатів Лубенського ЗНЗ І-ІІІ ст. №7 Полтавської області;
28. Екологічний гурток Жовтневого НВК Решетилівського будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області;
29. Екологічне об'єднання «Цвіт землі» Новокочубеївського ЗНЗ І-ІІІ ст. Чутівського району Полтавської області;
30. Учнівський колектив ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики м. Комсомольська Полтавської області;
31. Екологічний загін «Пошук» Кременчуцького еколого-натуралістичного центру Полтавської області;
32. Учнівський колектив Колодязнівської ЗОШ І-ІІ ст. Березнівського району Рівненської області;
33. Клуб «Паросток» Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Недригайлівського району Сумської області;
34. Екологічну варту Пушкарівської ЗОШ І-ІІ ст. Сумського району Сумської області;
35. Гурток «Лісівники-дендрологи» Сумського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Сумської області;
36. Мобільний зелений патруль Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
37. Екологічний загін «ЕКООКО» Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст. Краснопільського району Сумської області;
38. Гурток «Юні натуралісти» Буринського районного будинку дитячої та юнацької творчості Сумської області;
39. Екологічний загін «Дивосвіт» Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
40. Гурток «Юні екологи» Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району Тернопільської області;
41. Учнівський колектив Сков'ятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Борщівського району Тернопільської області;
42. Гурток «Охорона природи» Славутcького еколого-натуралістичного центру школярів Хмельницької області;
43. Екологічний загін «Флора» Кам`янець-Подільської спеціалізованої ЗОШ №5 Хмельницької області;
44. Гурток «Рятівники природи» Кам`янець-Подільської спеціалізованої ЗОШ №5 Хмельницької області.


ІІІ. Висловити подяку Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України за формування у юних громадян почуття соціальної відповідальності, небайдужості, прагнення до впорядкування і оздоровлення довкілля під час акції «Зелений паросток майбутнього»:


1. Зеленській Антоніні Анатоліївні - вчителю біології Малоріченської ЗОШ І-ІІІ ст. м. Алушти Автономної Республіки Крим;
2. Селиванову Сергію Івановичу - вчителю трудового навчання Малоріченської ЗОШ І-ІІІ ст. м. Алушти Автономної Республіки Крим;
3. Корнієнко Ользі Володимирівні - вчителю біології Малоріченської ЗОШ І-ІІІ ст. м. Алушти Автономної Республіки Крим;
4. Пивоваровій Валентині Петрівні - вчителю біології Орлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
5. Джулій Аліні Анатоліївні - керівнику гуртка «Юний еколог» Роздольненського центру дитячої та юнацької творчості Автономної Республіки Крим;
6. Скрипник Вікторії Миколаївні - керівнику гуртка «Зелена архітектура» позашкільного навчального закладу «Станція юних натуралістів» Красноперекопського району Автономної Республіки Крим;
7. Сидоренко Ірині Іванівні - вчителю охорони життєдіяльності Сінокіснівської ЗОШ І-ІІІ ст. Роздольненського району Автономної Республіки Крим;
8. Максименко Марині Анатоліївні - вчителю біології Красногвардійської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Автономної Республіки Крим;
9. Клунько Світлані Василівні - вчителю Біленківської ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізького району Запорізької області;
10. Похилько Наталії Анатоліївні - вчителю Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівського району Запорізької області;
11. Корінцю Валентину Дмитровичу - керівнику дружини охорони природи «Світанок» Ланцівської ЗОШ І-ІІ ст. Куйбишевського району Запорізької області;
12. Мусіхіній Галині Петрівні - вчителю біології Веселівської ЗОШ №2 Запорізької області;
13. Васильчук Ларисі Федорівні - вчителю ЗОШ І-ІІІ ст №7 м. Енергодар Запорізької області;
14. Капусті Світлані Юріївні - вчителю географії Молочанської №2 спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Токмацького району Запорізької області;
15. Шоповій Наталії Іванівні - вчителю біології Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
16. Дончик Світлані Анатоліївні - заступнику директора з виховної роботи Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Запорізької області;
17. Єнчевій Любові Миколаївні - вчителю біології Преславської БЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
18. Гричковській Людмилі Петрівні - вчителю початкових класів Преславської БЗОШ І-ІІІ ст. Приморського району Запорізької області;
19. Мандризі Галині Миколаївні - керівнику гуртка «Юні друзі природи» Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області;
20. Россосі Олені Валеріївні - керівнику гуртка «Природа і фантазія» Іванківського центру дитячої та юнацької творчості Київської області;
21. Іваненку Григорію Івановичу - керівнику літературної студії «Первоцвіт» Іванківського центру дитячої та юнацької творчості Київської області;
22. Гетьманець Олені Володимирівні - керівнику гуртка «Юні екологи» Олександрійського Будинку дитячої та юнацької творчості Кіровоградської області;
23. Гриценко Наталії Володимирівні - вчителю біології та хімії, заступнику директора з виховної роботи Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Долинського району Кіровоградської області;
24. Маковецькій Ларисі Богданівні - вчителю біології та географії Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст. Долинського району Кіровоградської області;
25. Смірновій Вірі Марківні - вчителю біології Жовтневого НВК Решетилівського будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області;
26. Балабась Інні Віталіївні -вчителю біології, керівнику клубу «Комек» ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики м. Комсомольська Полтавської області;
27. Возняку Віталію Євстафійовичу - вчителю географії, керівнику гуртка «Зелений патруль» ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням математики м. Комсомольська Полтавської області;
28. Картіні Людмилі В'ячеславівні - керівнику загона «Пошук» Кременчуцького еколого-натуралістичного центру Полтавської області;
29. Бедрик Тетяні Володимирівні - вчителю біології Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Полтавської області;
30. Колевид Лесі Олексіївні - керівнику екологічного гуртка «Природа і флористика» Котелевської районної станції юних натуралістів Полтавської області;
31. Галушко Валентині Володимирівні - вчителю біології, керівнику гуртка «Юні біологи» Сухомаячківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Новосанжарського району Полтавської області;
32. Скребцову Миколі Івановичу - вчителю географії Соснівського навчально-виховного комплексу «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня» Березнівського району Рівненської області;
33. Шусту Віталію Вікторовичу - науковому керівнику учнівського лісництва Радивилівської районної станції юних натуралістів Рівненської області;
34. Меленчук Валентині Адамівні - вчителю біології Колодязнівської ЗОШ І-ІІ ст. Березнівського району Рівненської області;
35. Остапенко Людмилі Володимирівні - керівнику мобільного зеленого патруля Шосткинської міської станції юних натуралістів Сумської області;
36. Молоток Галині Василівні - керівнику гуртків Великобірківського БТШ Тернопільського району Тернопільської області;
37. Гонсовичу Олександру Євгеновичу - вчителю біології Бичківської ЗОШ І-ІІ ст. Чортківського району Тернопільської області;
38. Павшок Лілії Львівні - керівнику гуртка «Юні екологи» Білобожницької ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району Тернопільської області.


IV. Адміністрація Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловлює подяку керівникам обласних державних управлінь освіти і науки, керівникам позашкільних закладів еколого-натуралістичного спрямування, вчителям біології навчальних закладів, освітянам за організацію проведення Всеукраїнської акції «Зелений паросток майбутнього» серед учнівської молоді.


З повагою
Директор НЕНЦ___________________________Вербицький В.В.

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.