Звіт
про роботу Всеукраїнської школи
флористики та фітодизайну.
ІІ сесія 2009 року.

 

Робота Всеукраїнської школи флористики та фітодизайну проходила з 16 по 22 березня 2009 року і проводилась згідно затвердженого плану.
В ході занять учні прослухали теоретичний матеріал згідно програм по квітництву, флористиці, фітодизайну та ландшафтному дизайну.
Слухачі школи ознайомились із способами та методами подовження життя зрізаних та купованих квітів. З флористики учні отримали знання з сучасного напрямку дизайну, такому як "коллаж". Ознайомились зі стилями коллажу, технікою виготовлення площинного, об'ємного, прозорого або безфонового коллажу. Отримали завдання - виготовлення вітальних листівок на весняну тематику. На практичних заняттях слухачами школи були виконані площинний, безфоновий та об'ємний коллажі на вільну тематику.
Заняття Школи флористики та фітодизайну були проведені працівниками НЕНЦ. Так теоретичні та практичні заняття з флористики та фітодизайну провели методист відділу квітництва Колоколова Л.В. та завідувач відділом квітникарства Штурмак Л.І.. Теоретичні заняття з ланшафтного дизайну та квітництва провела завідувач відділом квітникарства - Штурмак Л.І.
В ході занять слухачі школи ознайомились з поняттями: композиція, символікою кольору, основними принципами побудови композиції в паралельній та радіальній техніці, традиційним українським декором при оформленні житлового приміщення на пасхальні свята. Ознайомились з технікою виготовлення флористичного посуду методом плетіння з вербових, березових та інших видів гілок і потім закріпили це на практиці, самостійно виготовившии флористичний посуд.
Під час сесії учні ознайомились з сучасними напрямками у флористиці, композиціями в стилі "форма", виготовлення цих композицій та принципами розподілу матеріалу. Цікавим було завдання для самостійної роботи у стилі "форма", це виготовлення пасхальних яєць з флористичного матеріалу. Учні підійшли до цього завдання досить творчо, використовувавши при цьому різні методи виготовлення яєць (транспорентні, об'ємні), різний флористичний матеріал для оздоблення. Тому ці роботи вийшли дуже різноманітні, яскраві та неординарні.
Як підсумок всієї роботи сесії було організовано виставку робіт слухачів в холі НЕНЦ під назвою "Подих весни".
Всього в роботі ІІ сесії Школи флористики та фітодизайну взяли участь 22 слухачі з 8 областей України.
В кінці сесії учні отримали домашнє завдання з флористики та квітництва.

 

Учні за роботою

Учні за роботою: виготовлення флористичного посуду.

 

Виготовлення композиції

Виготовлення весняної композиції в стилі «вегетатив» ученицею школи Мелузовою Мариною.

 

я

Рибак Оля зароботою.Створення композиції «Натхнення художників»

 

я

Залікова робота слухачів Школи: оформлення виставки «Подих весни».

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.