Відбувся очний тур Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер»

Відповідно до Орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних масових заходів з учнівською молоддю Міністерства освіти і науки України з метою створення умов для всебічного розвитку обдарованих учнів, поглиблення фундаментальної освіти з природничих дисциплін, оновлення змісту науково-дослідної та практичної діяльності учнівської молоді, підготовки до вступу у вищі навчальні заклади аграрного спрямування Національним еколого-натуралістичним центром Міністерства освіти і науки України спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування (кафедра селекції та насінництва) протягом 2008 - 2009 навчального року проводився Всеукраїнський конкурс "Юний селекціонер " (заочний та очний тури).
Переможці заочного туру конкурсу запрошуються для участі в очному турі, під час якого проводиться індивідуальний захист робіт і виконання конкурсних завдань.
Учасниками конкурсу є учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, які досягли певних результатів у генетико-селекційній роботі на навчально-дослідних земельних ділянках.
За шість років існування конкурсу ареал задіяних областей зріс з 5-ти до 22-х, кількість учасників зросла з 26-ти до 159-ти ( в 2008 році). Протягом 5-ти років в Національний університет біоресурсів і природокористування вступили і навчаються (майже всі на "відмінно") 18 переможців конкурсу.
З 10 по 13 березня 2009 року на базі НЕНЦ проведено очний тур Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер», учасниками якого стали 21 переможець заочного туру конкурсу, які представляли АР Крим, Волинську, Донецьку, Полтавську, Херсонську, Київську, Вінницьку, Хмельницьку, Кіровоградську області.
За результатами Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер» та відповідно до Положення про наукове товариство Національного еколого-натуралістичного центру «Ерудит» до участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Селекція та генетика») запрошуються наступні переможці:
1. Чайкін Максим, учень 11 класу Кольчугинської ОШ №1 І-ІІІ ступенів Сімферопольського району АР Крим.
2. Осінній Іван, учень 11 класу Молодіжненської ОШ №1 І-ІІІ ст.. Сімферопольського району АР Крим.
3. Кушнір Андрій, учень 11 класу СЗШ №31 м. Вінниці.
4. Свистун Ольга, учениця 11 класу Рокинівського навчально - виховного комплексу Луцького району Волинської області.
5. Семидко Юлія, учениця 11 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованка гуртка «Сільське господарство» Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області.
6. Ахметзянова Інна, учениця 11 класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованка гуртка «Юні овочівники» Голопристанської районної станції юних натуралістів Херсонської області.
7. Курінна Катерина, учениця 11 класу Попівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Карлівського району Полтавської області.

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.