№ 23 від 13.03.09 р.

Про підсумки проведення
очного туру Всеукраїнського конкурсу
"Юний селекціонер" в 2009 році

З метою підвищення ефективності дослідницької та експериментальної роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках та підготовки учнівської молоді до вступу на перший курс у вищі навчальні заклади Національний університет біоресурсів і природокористування та Національний еколого-натуралістичний центр з 10 по 13 березня 2009 року на базі НЕНЦ провели очний тур Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер".
Учасниками очного туру стали переможці заочного туру (21 учень), які представляли Волинську, Донецьку, Київську, Кіровоградську, Вінницьку, Хмельницьку, Херсонську, Полтавську області та АР Крим.

НАКАЗУЮ:

І. За результатами очного туру Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер" надати посвідчення "Переможець" від Національного еколого-натуралістичного центру учням, які виконали конкурсне завдання та захистили дослідницьку роботу на "відмінно":
1. Осінньому Івану Сергійовичу, учню 11 класу Молодіжненської ОШ №1 І-ІІІ ступенів Сімферопольського району АР Крим (посвідчення № 1).
Тема роботи: " Порівняльна оцінка гібридів першого покоління зернового сорго ".
2. Чайкіну Максиму Миколайовичу, учню 11 класу Кольчугинської ОШ №1 І-ІІІ ступенів Сімферопольського району АР Крим (посвідчення № 2).
Тема роботи: " Вплив строків та кратності чеканки на врожайність та якість сорту Ркацителі в умовах АПК «Виноградний ".
3. Кушніру Андрію Васильовичу, учню 11 - Б класу СЗШ №31 м. Вінниці (посвідчення № 3).
Тема роботи: "Оцінка вихідного матеріалу по селекції сої на продуктивність за елементами структури врожаю ".
4. Свистун Ользі Михайлівні, учениці 11 класу Рокинівського навчально - виховного комплексу Луцького району Волинської області
(посвідчення № 4).
Тема роботи: " Екологічне вивчення сортів озимого жита в агро кліматичних умовах Західного регіону як цінного вихідного матеріалу практичної селекції ".
5. Семидко Юлії Миколаївні, учениці 11 класу Миронівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованці гуртка «Сільське господарство» Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості Київської області (посвідчення № 5).
Тема роботи: " Вихідний матеріал для селекції озимої пшениці на стійкість проти септоріозу листя в умовах лісостепу України ".
6. Курінній Катерині Анатоліївні, учениці 11 класу Попівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Карлівського району Полтавської області (посвідчення № 6).
Тема роботи: " Гібридизація гладіолусів - однієї з найпоширеніших у квітникарстві культур ".
7. Ахметзяновій Інні Ігорівні, учениці 11 класу Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вихованці гуртка «Юні овочівники» Голопристанської районної станції юних натуралістів Херсонської області (посвідчення № 7).
Тема роботи: " Вивчення вихідного матеріалу культури томату придатних для комбайнового збирання ".

Відповідно до Положення про Наукове товариство учнів Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України "Ерудит" до участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на секцію «Селекція та генетика» допускаються переможці фінального туру Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер»

ІІ. Надати посвідчення "Фіналіста" від Національного еколого - натуралістичного центру:
1. Павловій Марії Дмитрівні, учениці 11 - Б класу ОШ І-ІІІ ступенів №20
м. Донецька (посвідчення № 8).
Тема роботи: " Вплив ростактиваторів гумінової природи на морфобіологічні та господарсько-цінні ознаки сої сорту Харківська зернокормова ".
2. Мацьосі Ганні Олександрівні, учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів
с. Поромів Іваничівського району Волинської області (посвідчення № 9).
Тема роботи: " Закономірності успадкування забарвлення плодів гарбузів ".
3.Цікалу Сергію Сергійовичу, учню 11 класу Петровської ЗОШ Волноваського району Донецької області (посвідчення № 10).
Тема роботи: " Вивчення використання в технології вирощування різних гібридів соняшника ростактиваторів гумінової природи ".
4. Якімчуку Дмитру Олеговичу, учню 11 - А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 95
м. Макіївки Донецької області (посвідчення № 11).
Тема роботи: " Агробіологічне вивчення колекційних зразків квасолі кущової в умовах екстремального землеробства Донецької області ".
5. Семеняці Ользі Ігорівні, учениці 11 класу Созонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградського району Кіровоградської області, вихованці гуртка «Генетики - селекціонери» Кіровоградського ОЦЕНТУМ
(посвідчення № 12).
Тема роботи: "Врожайність сортів озимої пшениці в умовах Кіровоградської області ".

Серед учнів 10 класів
ІІІ. Нагородити Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру за зайняте І місце:
1. Козяк Юлію Ярославівну, ученицю 10 класу Рокинівського навчально - виховного комплексу Волинської області.
Тема роботи: " Вплив позакореневих підживлень комплексним добривом «Акварин - 4» на продуктивність, якість та фітосанітарний стан льону-довгунця в умовах Західного Полісся України".
ІV. Нагородити Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру за зайняте ІІ місце
1. Гнибіду Анну Сергіївну, ученицю 10 класу Піддубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоновоселківського району Донецької області.
Тема роботи: " Вплив різних концентрацій ростактиватора «Реаком» на морфологічні та господарсько-ціннісні ознаки сої при обробці вегетуючих рослин ".
V. Нагородити Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру за зайняте ІІІ місце
1. Петянчину Інну Володимирівну, ученицю 10 - Г класу Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Хмельницької області.
Тема роботи: "Врожайність та якість сортів картоплі в умовах Славутського району ".
VІ. Нагородити Дипломом Національного еколого-натуралістичного центру за участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер":
1. Шевчишина Сергія Вікторовича, учня 10 класу Красноармійського навчально - виховного комплексу Донецької області.
Тема роботи: " Порівняльна оцінка впливу комплексних рідких добрив, до складу яких входять гумінові кислоти, при вирощуванні баклажан сорту «Алмаз ".
2. Матюшенко Олександру Анатоліївну , ученицю 10 - А класу навчально - виховного комплексу ГЗШ І-ІІІ ступенів №25 ліцею «Успіх» м. Горлівки Донецької області .
Тема роботи: " Аналіз біоморфологічних ознак різних видів і сортів роду Ageratum в умовах Донецької області ".
3. Асоєва Ісо Валерійовича, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 с. Зуївка Харцизький району Донецької області.
Тема роботи: " Вивчення впливу технології вирощування деяких сортів ярої пшениці з використанням рістактиваторів у Донецькій області ".
4. Кабак Ірину Анатоліївну, ученицю 10 класу Жовтневого НВК Решетилівського району Полтавської області.
Тема роботи: " Піввікові підсумки наукових досліджень Петра Захаровича Шеренгового ".
5. Левченко Людмилу Сергіївну, ученицю 10 класу Помоклівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. - ДНЗ», вихованку гуртка «Юні селекціонери» Переяслав-Хмельницького районного будинку дитячої та юнацької творчості Київської області.
Тема роботи: " Дослідження врожайності різних сортів картоплі вітчизняної та зарубіжної селекції ".
6. Івлєву Олену Павлівну, ученицю 10 класу Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Костянтинівського району Донецької області.
Тема роботи: " Агробіологічне вивчення різних гібридів кукурудзи в умовах екстремального землеробства Донецької області ".

VІІ. Надати Лист Подяки від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді керівникам за науково-методичне та педагогічне керівництво дослідницькими роботами, що зайняли призові місця на Всеукраїнському конкурсі "Юний селекціонер":

1. Вільчинському В.Ф., кандидату сільськогосподарських наук, доценту кафедри виноградарства ЮФ «Кримський агротехнологічний університет» Національного аграрного унівесритету.
2. Драгомощенко Людмилі Олександрівні, вчителю біології Кольчугинської ОШ І-ІІІ ступенів Сімферопольського району АР Крим.
3. Болдирєвій Любові Леонідівні, кандидату сільськогосподарських наук, завідуючій проблемною НІ лабораторією сорго, доценту кафедри рослинництва, селекції і насінництва ЮФ «Кримський агротехнологічний університет» Національного аграрного університету.
4.Григоренко Олені Миколаївні, вчителю - методисту з біології Молодіжненської ОШ №1 Сімферопольського району АР Крим.
5. Жовтоножук Любові Яківні, методисту Вінницької обласної станції юних натуралістів.
6. Корнелюку Григорію Яковичу, старшому науковому співробітнику Волинського інституту АПВ.
7. Назаренко Світлані Григорівні, завідувачу сектору економіки Миронівського інституту пшениці ім.. В.М. Ремесла УААН.
8. Моторній Аллі Миколаївні, вчителю біології Попівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Карлівського району Полтавської області, керівнику гуртка «Юний натураліст».
9.Лубяній Наталії Олександрівні, керівнику гуртка «Юні овочівники» Голопристанської районної станції юних натуралістів Херсонської області.

VІІІ. Керівництво та науково - педагогічні колективи Національного еколого-натуралістичного центру та Національного університету біоресурсів і природокористування висловлюють подяку керівникам обласних державних управлінь освіти та науки, керівникам позашкільних закладів еколого - натуралістичного спрямування за організацію проведення регіонального конкурсу "Юний селекціонер".

 


     Директор НЕНЦ      В.В.Вербицький

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.