Інформація про проведення ботанічних та зоологічних стажувань в рамках роботи Всеукраїнського Інституту біологічних стажувань обдарованих школярів у 2009 р.

Відповідно до Орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних масових заходів з учнівською та студентською молоддю Міністерства освіти і науки України Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Інститутом ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України та Інститутом зоології ім. І.І. Шмальгаузена протягом 2008-2009 навчального року провели зоологічні та ботанічні стажування в рамках роботи Всеукраїнського Інституту біологічних стажувань.
Мета стажувань - виявлення обдарованих учнів з високим рівнем ерудиції в галузі біологічних наук для подальшої цілеспрямованої професійної орієнтації та забезпечення найкращих умов для розвитку тих якостей дитини, які складають її талант.
В основі стажувань - робота за персональними профільними навчально-розвивальними програмами.
Біологічні стажування проводяться щороку в два етапи.
З 16 по 22 березня 2009 року Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України, Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки з метою підтримки обдарованої молоді, надання поглибленої біологічної освіти в рамках роботи Інституту біологічних стажувань обдарованих школярів проводили ІІ етап зоологічних та ботанічних стажувань. До участі в них були запрошені учні, що успішно пройшли І етап стажувань(11 учасників ботанічних стажувань та п'ять - зоологічних).
Програмою стажувань було передбачено :
• практичну роботу у відділах профільних Інститутів;
• консультації учасників стажувань науковими керівниками з питань змісту науково-дослідницьких робіт;
• лекційні та практичні заняття;
• проведення засідання Малої вченої ради.
Під час проведення ІІ етапу було проведено спільне засідання Ради молодих вчених профільних Інститутів з учасниками стажувань, на якому учні мали можливість представити результати своєї роботи.
За результатами проведення ботанічних та зоологічних стажувань учасники, які успішно закінчили навчання, захистили свою науково-дослідницьку роботу отримали відповідне свідоцтво за підписом директорів профільних Інститутів (Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України - Мосякін С.Л.; Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України - Акімов І.Л.) та директора НЕНЦ Вербицького В.В.

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.