07.04.09 р. № 60

Начальнику
Головного управління освіти і науки
Київської міської державної
адміністрації
Гриневич Л.М.

Вельмишановна Ліліє Михайлівно!

На виконання рішення спільної педагогічної ради Відділу позашкільної та виховної роботи Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації та Національного еколого-натуралістичного центру (протокол № 2 від 16 квітня 2008 року) педагогічний колектив НЕНЦ спільно з Національним ботанічним садом ім. М. М. Гришка HAH України ініціює проведення наукового семінару-практикуму з теми: «Оптимізація озеленення території навчальних закладів».

До участі в семінарі просимо відрядити методистів районних управлінь освіти м. Києва, відповідальних за роботу даного напряму, методистів позашкільних навчальних закладів та вчителів біології профільних загальноосвітніх навчальних закладів.

Робота семінару запланована 21 квітня 2009 р. з 10 до 16 години на базі Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка HAH України ( м. Київ, вул. Тімірязевська, 1).

Начальників управлінь освіти просимо сформувати список учасників і надіслати електроної адресою або факсом до 14 квітня 2009 р.

Детальну інформацію про місце проведення та програму заходу буде надіслано додатково після подачі заявок на участь у семінарі (форма заявки -довільна).

Телефон/факс 430-00-64 E-mail: nenc@nenc.gov.ua (з поміткою на участь у семінарі «Оптимізація озеленення території навчальних закладів»).

Телефон для довідок: 430-04-91

 

З глибокою повагою

Директор НЕНЦ     В. В. Вербицький

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.