12.02.09 р. № 27

Директорам обласних еколого-натуралістичних
центрів (станцій юних натуралістів)

Щодо реалізації проекту
Всеукраїнських та міжнародних
масових екологічних заходів
"Екосвіт 2009"

 

З метою вдосконалення змісту екологічного виховання та модернізації системи масової роботи, створення творчого пізнавального простору та забезпечення органічного входження вітчизняної освіти у європейський простір, підготовки екологічно зорієнтованої особистості задля розбудови суспільної свідомості та зміни духовно-ціннісних орієнтацій молоді Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) у 2009 році продовжує проект "Екосвіт - 2009".
У рамках проекту передбачається проведення очних та заочних турів таких Всеукраїнських і міжнародних масових екологічних та природоохоронних заходів:
- Національний тур Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище" (16 - 17 лютого 2009 року, м. Київ, НЕНЦ);
- ІІІ Всеукраїнський збір учасників екологічних експедицій, походів, польових практик (26-29 червня, Кілійський район Одеської області, Дунайський біосферний заповідник);
- VIII Всеукраїнський конкурс колективів екологічного спрямування (екологічних агітбригад) (18-20 травня, Волинська область)


Заочні заходи:
- Всеукраїнський юнацький конкурс "В об'єктиві натураліста";
- ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді "Вчимося заповідувати";
- Всеукраїнський еколого-натуралістичний похід "Біощит";
- Міжнародний проект «Моніторинг біорізноманіття в Україні»;
- Всеукраїнський проект »Урбанізоване довкілля»;
- 18 Міжнародний конкурс дитячих малюнків «Зміни клімату: наші виклики»;
- ІІ Міжнародний екологічний конкурс «Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля» (Польща).

До участі у конкурсних програмах запрошуються учні, вихованці загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів, а також студенти вищих навчальних закладів та викладачі загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.
Відповідно до вимог умов проведення заходів у рамках проекту, що додаються, учасники конкурсних програм за наслідками роботи оформляють звіти, альбоми, проекти, фото- та кінорепортажі або в іншому вигляді оформляють документацію, що розкриває зміст виконаних завдань.
Матеріали надсилаються на адресу: 04074, Київ, вул. Вишгородська 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, відділ екології.
Довідки за телефонами: (044) 430-00-64, 430-43-90.
Просимо інформацію про проект "Екосвіт-2009" довести до відома керівників навчальних закладів і сприяти участі учнів, студентів, викладачів у зазначенних заходах.

 

 

     Директор НЕНЦ         В. В. Вербицький

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.