Підведені підсумки Національного туру ІІ Міжнародного екологічного конкурсу "Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля"

Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді підвели підсумки Національного туру ІІ Міжнародного екологічного конкурсу "Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля".
Міжнародний екологічний конкурс проводиться з метою формування цілісної системи екологічного мислення, екологічної свідомості школярів через поглиблення знань в сфері біології та екології, пробудження зацікавленості світом природи, удосконалення вміння вести спостереження, розвитку уяви та любові до оточуючого середовища, пропаганди серед учнів бажання створювати умови для розв'язання екологічних проблем, поряд з цим з метою підтримки та розвитку здібностей дитини, створення умов для творчого розвитку.
До участі у Національному турі ІІ Міжнародного екологічного конкурсу "Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля" запрошуються учні 1-6 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
У 2008 році на Національний тур було надіслано більше 630 робіт.
Відповідно до умов Міжнародного конкурсу на розгляд журі були запропоновані конкурсні роботи з таких категорій: екологічна казка, таблична гра, мультимедійна презентація, художня робота.
За рішенням журі відібрано 25 кращих робіт, які направлені для участі у ІІ Міжнародному екологічному конкурсі "Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля", який буде проводитися у Польщі.

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.