Підведені підсумки по Всеукраїнській трудовій акції
«Дослідницький марафон»

Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в квітні цього року підвели підсумки за результатами 2008 р. по Всеукраїнській трудовій акції «Дослідницький марафон». Акція проводиться з метою сприяння розвитку дослідницької і експериментальної роботи, залучення учнів до практичної природоохоронної роботи, здобуття знань, навичок в галузі сільського господарства та формування у юних громадян почуття соціальної відповідальності.
Головним завданням акції є:

Участь у Всеукраїнській акції прийняли загальноосвітні та позашкільні навчальні заклади із 21 регіону, а саме: Автономної Республіки Крим; Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва.
Переможці акції нагороджені путівками до Всеукраїнського навчально-оздоровчого табору "Юннат" та грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
За довідковою інформацією стосовно участі у Всеукраїнській трудовій акції «Дослідницький марафон» рекомендуємо звертатися до обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів).

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.