№ 81 від 27.04.09 р.

Інформаційний лист щодо проведення педагогічних та виробничих практик для та біологічних факультетів на базі Національного еколого-натуралістичного центру МОН України

Головним завданням перебудови вищої школи є поліпшення якості підготовки фахівців, перехід на підготовку кадрів нової генерації відповідно до сучасного соціального замовлення.
Досвід спільної роботи Національного еколого-натуралістичного центру (НЕНЦ) і вищих навчальних закладів доводить, що саме в умовах комплексу «еколого-натуралістичний центр - загальноосвітня школа-вищий навчальний заклад» педагогічний навчальний процес зможе піднести на якісно новий рівень підготовку молодого фахівця-біолога або вчителя біології.
Маючи відповідну матеріально-технічну базу, НЕНЦ здійснює дослідницьку і навчально-виробничу практику для студентів природничих факультетів вищих навчальних закладів України.
Орієнтовний перелік тематичних практикумів для студентів:

На навчально-дослідній земельній ділянці створено селекційно-ампелографічну ділянку, на якій вирощується 183 сорти винограду, рідкісні плодово-ягідні культури (актинідія, хеномелес, чуфа тощо). У Школі народних ремесел НЕНЦ працюють творчі об'єднання з лозоплетіння, різьби по дереву, народної вишивки, плетіння гачком, керамічної іграшки, гончарства.
До послуг студентів бібліотечний фонд, який складає понад 30000 екземплярів друкованих видань з теорії та методики педагогічних досліджень, біологічних дисциплін, географії тощо. У відеотеці «Екологія ХХІ століття» наявні 300 відеоматеріалів з екологічної тематики.
Висококваліфіковане екскурсійне обслуговування дозволить ознайомитись з гідробіонтами аквакомплексу, живими об'єктами куточку живої природи, рослинами закритого та відкритого ґрунту, експозицією Музею хліба.

Запрошуємо студентську молодь для проходження навчальної практики на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України на безкоштовній основі.
Заявки на проходження практики просимо надсилати факсом, на поштову або електронну адресу центру до 20 травня 2009 року.
З питань організації навчальної практики в регіонах рекомендуємо звертатися до обласних (районних, міських) еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів).

Наша адреса: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, 04074, м.Київ, вул. Вишгородська, 19;
Телефони для довідок: 430-02-60,тел/факс 430-00-64
E-mail: nenc@nenc.gov.ua

 

З повагою

 


Директор НЕНЦ        В. В. Вербицький

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.