06.05.2009 р. № 40

Про проведення Всеукраїнського
конкурсу проектів озеленення інтер'єру
та ландшафтного дизайну позашкільних
і загальноосвітніх навчальних закладів у 2009 році

Відповідно до орієнтовного плану всеукраїнських та міжнародних очно-заочних масових заходів з учнівською та студенською молоддю на 2009 рік, згідно листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-162 від 13.03.09 про проведення Конкурсу проектів озеленення інтер'єру та ландшафтного дизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 4 по 6 травня 2009 року було проведено Конкурс проектів озеленення інтер`єру та ландшафтного дизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.
У конкурсі прийняли участь команди, які складаються з вихованців позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного спрямування, учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які відвідують творчі учнівські об'єднання відповідного напряму та мають необхідні вміння та навички з квітництва і ландшафтного дизайну.
Програмою заходу було передбачено:
- захист запропонованих проектів;
- практична реалізація запропонованих проектів.

За результатами конкурсного змагання

НАКАЗУЮ:

І. Нагородити Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за І місце у Всеукраїнському конкурсі проектів озеленення інтер`єру та ландшафтного дизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів:
1. СЕНЧУК КАТЕРИНУ члена клубу «Мальва» Рівненської обласної станції юних натуралістів за розробку та впровадження проекту озеленення «Cучасне вирішення ландшафтного дизайну на прикладі створення проекту «Саду пахощів» на території Рівненської обласної станції юних натуралістів»
2. ТРЕТЯК ДАРИНУ члена клубу «Мальва» Рівненської обласної станції юних натуралістів за розробку та впровадження проекту озеленення «Cучасне вирішення ландшафтного дизайну на прикладі створення проекту «Саду пахощів» на території Рівненської обласної станції юних натуралістів»
3. САФАНЮК ЮЛІЮ члена клубу «Мальва» Рівненської обласної станції юних натуралістів за розробку та впровадження проекту озеленення «Cучасне вирішення ландшафтного дизайну на прикладі створення проекту «Саду пахощів» на території Рівненської обласної станції юних натуралістів»
4. ПАВЛУШЕНКО АННУ члена клубу «Мальва» Рівненської обласної станції юних натуралістів за розробку та впровадження проекту озеленення «Cучасне вирішення ландшафтного дизайну на прикладі створення проекту «Саду пахощів» на території Рівненської обласної станції юних натуралістів»

ІІ. Нагородити Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за ІІ місце у конкурсі у Всеукраїнському конкурсі проектів озеленення інтер`єру та ландшафтного дизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів:
1. КУДРЯВЦЕВУ АННУ вихованку гуртка «Юні квітникарі», ученицю 8 класу ліцею №15 м. Чернігова за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект квіткової композиції «Квіти з рогу достатку»»
2. ПРИЩЕП РОСТИСЛАВУ вихованку гуртка «Юні квітникарі», ученицю 8 класу ліцею №15 м. Чернігова за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект квіткової композиції «Квіти з рогу достатку»»
3. СЛОБОЖАНІНА ІЛЛЮ вихованця гуртка «Народні ремесла» Чернігівської облСЮН, учня 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Чернігова за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект квіткової композиції «Квіти з рогу достатку»»
4. ЦУРКАН ЮЛІЮ вихованку гуртка «Узагальнюючий курс біології» Чернівецького ОЦЕНТУМ, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 м. Чернівці за розробку та впровадження проекту озеленення «Створення проекту дендрарію новозбудованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 31»»
5. СМЕРЕЧИНСЬКУ ЄВГЕНІЮ вихованку гуртка «Узагальнюючий курс біології» Чернівецького ОЦЕНТУМ, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 м. Чернівці за розробку та впровадження проекту озеленення «Створення проекту дендрарію новозбудованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 31»»
6. ФІЛІППОВУ ЯНУ вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники», ученицю 7 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 51 Миколаївської міської ради за розробку та впровадження проекту озеленення «Сенсорна стежка»
7. ГОЛОВАНОВУ ОЛЕНУ вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники», ученицю 6 класу Миколаївського муніципального клегіуму Миколаївської міської ради за розробку та впровадження проекту озеленення ««Сенсорна стежка»
8. МУДРИК КАТЕРИНУ вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники», ученицю 8 класу Першої Української гімназії ім. М. Аркаса Миколаївської міської ради за розробку та впровадження проекту озеленення «Сенсорна стежка»

ІІІ. Нагородити Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за ІІІ місце у конкурсі у Всеукраїнському конкурсі проектів озеленення інтер`єру та ландшафтного дизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів:
1. ЛИСЕНКО ТЕТЯНУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
2. ЛЕВЧЕНКО ОКСАНУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
3. СЛЄСАРЬ НІНУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення ««Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
4. ВІНОКУРОВУ ТЕТЯНУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
5. ХАРЧЕНКО АНАСТАСІЮ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
6. ОШОМОК ТЕТЯНУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
7. ОВЧАРЕНКО ГАННУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
8. ІСАЄНКО АЛЬОНУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
9. ШКЛЯРОВУ ОЛЕНУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
10. КЛЕПАЧ ГАННУ вихованку гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт. Ямпіль Сумської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект «Хай квітує сонячна Україна!»»
10. ПЕТКАНИЧ ТЕТЯНУ вихованку гуртка «Екологія і комп'ютер» Мукачівського міського ЕНЦ, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 м. Мукачева Закарпатської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект реконструкції та благоустрою учнівського дендрологічного парку Мукачівського міського ЕНЦ»
11. ЯКИМУ МАРІЮ вихованку гуртка «Екологія і комп'ютер» Мукачівського міського ЕНЦ, ученицю гуманітарного педагогічного коледжу м. Мукачева Закарпатської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект реконструкції та благоустрою учнівського дендрологічного парку Мукачівського міського ЕНЦ»
12. ПРИЖИГОЦЬКОГО ПАВЛА вихованця гуртка «Екологія і комп'ютер» Мукачівського міського ЕНЦ, учня 8 класу Мукачівського ліцею Закарпатської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект реконструкції та благоустрою учнівського дендрологічного парку Мукачівського міського ЕНЦ»
13. ТАТАРИНОВУ ВІКТОРІЮ вихованку гуртка «Юні ботаніки» Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м Єнакієве Донецької області за розробку та впровадження проекту озеленення «Біоекологічні основи створення зелених насаджень на території еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Єнакієвого»
14. ЛАЗОРЕНКА ВОЛОДИМИРА вихованця гуртка «Юні ботаніки» Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, учня 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м Єнакієве Донецької області за розробку та впровадження проекту озеленення «Біоекологічні основи створення зелених насаджень на території еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Єнакієвого»
15. ЧЕРНЯКА АНДРІЯ вихованця гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Шепетівського міського ЦЕНТУМ, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 м. Шепетівка Хмельницької області за розробку та впровадження проекту озеленення «Створення альпійської гірки та квіткового годинника як один з елементів озеленення території позашкільного навчального закладів»
16. ЗДРАЧУКА ВЛАДИСЛАВА вихованця гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Шепетівського міського ЦЕНТУМ, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. НВК № 3 м. Шепетівка Хмельницької області за розробку та впровадження проекту озеленення «Створення альпійської гірки та квіткового годинника як один з елементів озеленення території позашкільного навчального закладів»
17. КРАСНІКОВУ ОЛЬГУ вихованку гуртка «Екологи» Дитячого екологічного центру, ученицю 8 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення та реконструкції території дитячого екологічного центру »
18. ІВАНОВУ АННУ вихованку гуртка «Екологи» Дитячого екологічного центру, ученицю 8 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення та реконструкції території дитячого екологічного центру»
19. НЕСТЕРОВУ ОЛЕНУ вихованку гуртка «Екологи» Дитячого екологічного центру, ученицю 10 класу гімназії № 11 м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення та реконструкції території дитячого екологічного центру»

ІV. Нагородити Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за участь у конкурсі у Всеукраїнському конкурсі проектів озеленення інтер`єру та ландшафтного дизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів:
1. ЧЕРКАЩЕНКО СВІТЛАНУ вихованку гуртка «Юний еколог» Станції юних техніків, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 Дзержинської міської ради Донецької області за розробку та впровадження проекту озеленення «Зовнішнє озеленення шкільної території ЗОШ І-ІІІ ст. №20»
2. САМОЙЛЕНКА АНДРІЯ вихованця гуртка «Юний еколог» Станції юних техніків, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 Дзержинської міської ради Донецької області за розробку та впровадження проекту озеленення «Зовнішнє озеленення шкільної території ЗОШ І-ІІІ ст. №20»
3. РИХЛІЦЬКОГО СЕРГІЯ учня 10 класу Тернопільської класичної гімназії за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення інтер'єру та ландшафтного дизайну Тернопільської класичної гімназії»
4. МРИКАЛА ПАВЛА учня 10 класу Тернопільської класичної гімназії за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення інтер'єру та ландшафтного дизайну Тернопільської класичної гімназії»
5. ЄРМОЛАЄВУ СОФІЮ вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Черкаського облЕНЦ, ученицю 7 класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Черкаської міської ради за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення пришкільної території «Зелений клас»»
6. ПРОЦЕНКО НАТАЛІЮ вихованку гуртка «Юні квітникарі-аранжувальники» Черкаського облЕНЦ, ученицю 8 класу Спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Черкаської міської ради за розробку та впровадження проекту озеленення «Зона відпочинку «Зелена черепаха»»
7. КОРЖ АННУ вихованку гуртка «Юні екологи» Станції юних натуралістів, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 м. Павлограда Дніпропетровської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення СЮН м. Павлоград»
8. КРАВЧЕНКО ЯНУ вихованку гуртка «Юні екологи» Станції юних натуралістів, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 м. Павлограда Дніпропетровської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення СЮН м. Павлоград»
9. ЄРОХІНА СЕРГІЯ вихованця гуртка «Юні екологи» Станції юних натуралістів, учня 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 м. Павлограда Дніпропетровської області за розробку та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення СЮН м. Павлоград»
10. ГУРТОК «ЮНІ КВІТНИКАРІ» Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру Волинської області за проведену розробку проекту озеленення «Проект зовнішнього озеленення Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру»

V. Нагородити Подяками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді керівників делегацій за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження конкурсного проекту озеленення у Всеукраїнському конкурсі проектів озеленення інтер`єру та ландшафтного дизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів:
1. ДОВГАЛЮК ЛЮДМИЛУ ПАВЛІВНУ заступника директора з навчально-виховної роботи Рівненської обласної станції юних натуралістів за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Сучасне вирішення ландшафтного дизайну на прикладі створення проекту «Саду пахощів» на території Рівненської обласної станції юних натуралістів», що посів І місце у Всеукраїнському конкурсі
2. ТОПАЛОВУ ТЕТЯНУ МИХАЙЛІВНУ керівника гуртка - методиста Миколаївського облЕНЦум за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Сенсорна стежка», що посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
3. УДОВЕНКО ОЛЬГУ ІВАНІВНУ керівника гуртка «Народні ремесла» Чернігівської облСЮН за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект квіткової композиції «Квіти з рогу достатку»», що посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
4. СОЛОДКІЙ НІНУ МИКОЛАЇВНУ керівника гуртка «Юні квітникарі» Чернігівської облСЮН за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект квіткової композиції «Квіти з рогу достатку»», що посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
5. ЗАДОБРІВСЬКУ ЛЮДМИЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ заввідділом екологічного виховання Чернівецького ОЦЕНТУМ за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Створення проекту дендрарію новозбудованої ЗОШ І-ІІІ ст. № 31», що посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
6. ЛАЗОРЕНКО НАТАЛІЮ МИХАЙЛІВНУ учителя біології ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівника гуртка «Юні ботаніки» Еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Єнакієве Донецької області за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Біоекологічні основи створення зелених насаджень на території еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Єнакієвого», що посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
7. ГАВРИЛЮК АНТОНІНУ ІВАНІВНУ директора Дитячого екологічного центру м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення та реконструкції території дитячого екологічного центру», що посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
8. ХОТЯЧУК ТЕТЯНУ МИКОЛАЇВНУ методиста Шепетівського міського ЦЕНТУМ Хмельницької області за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Створення альпійської гірки та квіткового годинника як один з елементів озеленення території позашкільного навчального закладів», що посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
9. НЕДБАЙ ОЛЕНУ ЄВГЕНІВНУ керівника гуртка «Юних квітникарів-аранжувальників» Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект «хай квітує сонячна україна!»», що посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
10. ТОКАРЄВУ ОЛЕКСАНДРУ ІВАНІВНУ заввідділом біології та дослідницько-експериментальної роботи Закарпатського облЕНЦ за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект реконструкції та благоустрою учнівського дендрологічного парку мукачівського міського енц», що посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі
11. ЧЕРКАЩЕНКО ІРИНУ ІВАНІВНУ заступника директора з виховної роботи, вчителю біології, керівнику гуртка «Юний еколог» Станції юних техніків м. Дзержинська Донецької області за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Зовнішнє озеленення шкільної території зош і-ііі ст. №20»
12. КОЗЛОВСЬКУ ЛАРИСУ ПЕТРІВНУ вчителя біології Тернопільської класичної гімназії за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення інтер'єру та ландшафтного дизайну тернопільської класичної гімназії»
13. СВОРІНЬ НАДІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ заступник директора з виховної роботи Тернопільського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення інтер'єру та ландшафтного дизайну тернопільської класичної гімназії»
14. САВЧЕНКО ОЛЬГУ ІВАНІВНУ методиста Черкаського обласного еколого-натуралістичного центру Малої академії наук учнівської молоді за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення пришкільної території «зелений клас»»
15. ДОВГАЛЬ ЛЮДМИЛУ ВОЛОДИМИРІВНУ вчителя біології Спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 3 Черкаської міської ради за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Зона відпочинку «зелена черепаха»»
16. ЗУБЕНКО ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ заступника директора з виховної роботи ЗОШ № 12 м. Павлограда Дніпропетровської області за проведену підготовку учнів до розробки та впровадження проекту озеленення «Проект озеленення СЮН м. Павлоград»
17. ШПЕНИК ОЛЕНУ ОЛЕКСІЇВНУ керівника гуртка " Юні квітникарі" Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру Волинської облсті за проведену підготовку учнів до розробки проекту озеленення «Проект зовнішнього озеленення Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру»

Керівництво та науково - педагогічний колектив Національного еколого - натуралістичного центру учнівської молоді висловлюють подяку начальникам управлінь освіти і науки обласних, районних, міських держадміністрацій, директорам позашкільних закладів еколого - натуралістичного профілю, директорам загальноосвітніх шкіл за підготовку команд для презентації проектів озеленення під час проведення І Всеукраїнського конкурсу проектів озеленення інтер'єру та ландшафтного дизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.
Надіємося на подальшу співпрацю під час проведення конкурсу у 2010 році.

 


З повагою
Директор НЕНЦ       В.В.Вербицький

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.