Проведено VIII Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

 

Шлях до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту і виховання, яка на порозі 3-го тисячоліття стала необхідною складовою гармонійного, екологічно безпечного розвитку.

Особлива роль в екологічному вихованні належить учнівським колективам екологічної просвіти (агітбригадам). Слово, пісня, підкріплена ділом, скоріше знаходить шлях до серця слухача і глядача. Мережа таких агітбригад широко розгалужена в Україні. Нема, мабуть, району, де б не виступали юні аматори - захисники природи.

Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно із Волинським обласним еколого-натуралістичним центром (команда якого у 2008 році виграла Гран-прі конкурсу) з метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі з 18 до 20 травня 2009р. у м. Луцьку провели Всеукраїнський конкурсу колективів екологічної просвіти.

Для участі в конкурсі від кожної області до Луцьку прибули 24 команди - переможці обласних турів.

За рішенням журі переможцями VIII Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів стали:

Гран-прі

Екологічна агітбригада "Етра" ЗОШ I- III ст. №96 м. Донецька.

I місце

Екологічна агітбригада «Первоцвіт» Перещепинської ЗОШ I- III ст. №1 Новомосковського району Дніпропетровської області.

II місце

Екологічна агітбригада «Екос» ЗОШ I- III ст. с. Раків Ліс Камінь - Каширського району Волинської області;

Екологічна агітбригада «Сполох» Демидівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ I- III ст. - ліцей» Рівненської області.

III місце

Екологічна агітбригада «Терра +» Кельменецького району Чернівецької області;

Екологічна агітбригада «Шанс» ЗОШ I- III ст. №28 м. Житомира;

Екологічна агітбригада «SOS» гімназії № 2 м. Біла Церква Київської області.

      Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловлює щиру подяку управлінню освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації  (начальник управління М.М.Попович) та педагогічному колективу Волинського обласного еколого-натуралістичного центру (директор В.А.Остапчук) за високий рівень проведення VIII Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

ІХ Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів у 2010 році буде проведений у м. Донецьку.

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.