16.01.2009 р. № 8

Директорам обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів)

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді розширює електронне представництво позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного спрямування в середовищі Інтернет.
Пропонуємо направити на нашу адресу матеріали, що стосуються розвитку еколого-натуралістичної творчості в регіонах, які на Вашу думку якнайкраще б розповідали про діяльність ЕНЦ (СЮН). Також буде доречно долучити до них найцікавіші інструктивно-методичні матеріали, дидактичні розробки тощо. Інформація може підтверджуватись відповідними фотографіями, відеопрезентаціями.
Необхідно точно вказати адресні дані, інші реквізити позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного профілю: адреси електронної пошти, вебсайтів.
Дані розміщуватимуться на сайті НЕНЦ www.nenc.gov.ua, на сторінці, спеціально присвяченій еколого-натуралістичним центрам. Адміністрація залишає за собою право редагувати об'єм надісланих матеріалів.
Інформація в електронному вигляді надсилається на електронну пошту НЕНЦ: nenec@nenc.gov.ua з поміткою в темі листа "на сайт НЕНЦ", або на носіях звичайним поштовим зв'язком.
Наша адреса: 04074 м. Київ вул. Вишгородська, 19. Телефони для довідок: (044) 430-02-60, 430-04-91.

З повагою

Директор      В.В.Вербицький

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.