На честь десятиліття з дати ратифікації Україною Орхуської Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в прийнятті рішень і доступ до правосуддя з питань, що стосуються навколишнього середовища Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді 23-24 вересня ц. р. провели Європейський молодіжний форум «Дотик природи».
Мета форуму - активізація екологічного руху та залучення учнівської і студентської молоді до активної природоохоронної діяльності.
У роботі форуму взяли участь понад 150 представників учнівської та студентської молоді, педагогічної громадськості з 15 областей України, а також з Росії (Москва, Петрозаводськ), Білорусі (Мінськ, Гомель) та Литви (Вільнюс).
Учасників форуму привітав Міністр охорони навколишнього природного середовища України Г.Г.Філіпчук, вчені провідних наукових установ, вищих навчальних закладів та найвідоміших громадських екологічних організацій.
Старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів - переможці екологічних конкурсів, олімпіад, члени наукових товариств та МАН, а також студенти вищих навчальних закладів та педагоги обмінялися досвідом роботи на пленарному та секційних засіданнях, творчо працювали в еко-студії «Проекти по збереженню довкілля» та в аудиторіумі «Дитячій екологічний парламент: досвід роботи та перспективи»; пройшли навчання в майстер-класах з міжнародних програм «Intel», «Globe», «Spare», «Стокгольмський водний приз» та під час екологічних практикумів з енергозбереження, народознавства та екофітодизайну; спілкувалися з представниками найвідоміших в Україні громадських екологічних організацій: Українським товариством охорони природи, Національним екологічним центром, Українською екологічною асоціацією «Зелений світ», громадськими організаціями «Мама-86», «Еремурус» та ін..
Результатом роботи форуму стало прийняття звернення до учнівської і студентської молоді, педагогічної громадськості України, інших європейських країн.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАНЦІЇ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМІВ РОЗВИТКУ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Короткий фоторепортаж з форуму

Доповідна...

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.