МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

17.09.2009 р.         № 870

 

Про проведення Всеукраїнського конкурсу
майстерності педагогічних працівників
позашкільних навчальних закладів
«Джерело творчості» у 2009/2010 навчальному році

Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.06.2005 № 350, та з метою підвищення ролі працівників позашкільних навчальних закладів у виконанні основних завдань, визначених Законом України «Про позашкільну освіту»,

наказую:

1. Провести у 2009/2010 навчальному році Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" (далі - конкурс) за номінацією «Заступник директора -2010".
2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій здійснити організаційні заходи щодо проведення 1 -го та 2-го етапів конкурсу та забезпечити участь переможців у всеукраїнському етапі.
3. Відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України (Середницька А.Д.) спільно з Малою академією наук учнівської молоді (Лісовий О.В.), Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (Вербицький В.В.), Українським державним центром позашкільної освіти (Ткачук В.В.) Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді (Матющенко О.К.), Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.)
3.1. Здійснити організаційні заходи щодо проведення 3-го всеукраїнського етапу конкурсу на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
3.2. До 1 березня 2010 року внести зміни до складу оргкомітету та журі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів за номінацією «Заступник директора - 2010".
3.3. Висвітлювати хід підготовки та проведення конкурсу на сайті Міністерства освіти і науки України.
3.4. Розробити критерії до оцінювання конкурсних матеріалів.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

 

                Міністр                              І.О. Вакарчук

На попередню сторінку

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.