(Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

Доповідна...

Всеукраїнський педагогічний практикум у м. Харкові

Міністерство освіти і науки України, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості з 17 до 19 вересня ц. р. у м. Харкові провели Всеукраїнський педагогічний практикум за участю директорів обласних еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді (станції юних натуралістів) з Автономної Республіки Крим, областей України та м. Києва.
Тема практикуму: «Практичне виконання програми розвитку Палацу як центру своєрідної екосистеми позашкільних навчальних закладів та інших зацікавлених організацій у системі безперервної еколого-натуралістичної освіти та виховання».
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості є ведучою установою в мережі закладів позашкільної освіти в Харківському регіоні. Усвідомлюючи свою провідну роль, маючи багату історію та досвід, колектив Палацу постійно веде активний пошук своєї ролі та місця в соціальній структурі згідно до змін , що відбуваються у суспільстві в умовах розвитку української державності, здійснює науково-практичне забезпечення передумов діяльності Палацу як центру своєрідної екосистеми позашкільних закладів області та інших зацікавлених організацій з питань екології співтворчості
На Практикумі були обговорені актуальні проблеми щодо координації еколого-натуралістичної роботи в системі закладів позашкільної освіти області в умовах комплексного позашкільного закладу, розвитку позашкільної еколого-натуралістичної та сільськогосподарської освіти, оновлення її змісту, впровадження в навчально-виховний процес сучасних технологій, новітніх досягнень.

 

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.