20.10.09 р. № 135

Директорам обласних еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів)

Директорам загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до Орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних очно-заочних масових заходів з учнівською та студентською молоддю МОН України на 2010 рік з метою підвищення творчого потенціалу учнівської молоді в різноманітних сферах науки, творчого розвитку дітей з обмеженими можливостями за станом здоров'я, виявлення рівня якості знань у школярів України та впровадження інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальних закладах України Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у 2010 році в Україні започатковують новий пілотний проект по дистанційній освіті Всеукраїнське конкурсне тестування (умови додаються). Зазначений конкурс є національним етапом VI Міжнародної Олімпіади з основ наук.
Всеукраїнське конкурсне тестування проводиться по чотирнадцяти навчальних предметах: українська мова, українська література, іноземні мови (англійська, німецька, російська, французька), біологія, географія, математика, інформатика, фізика, хімія, історія, суспільствознавство.
У тестуванні мають право брати участь учні 5, 6, 7, 8, 9 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України (без попереднього відбору).
Всеукраїнське конкурсне тестування проводиться в заочному (дистанційному) форматі у формі тестування на базі комп'ютерних класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 1 по 8 лютого 2010 року.
Прийом цільових внесків від навчальних закладів для участі у конкурсі закінчується 25 січня 2010 року.
Заявка та квитанція оформляється одна від загальноосвітнього чи позашкільного начального закладу (форма заявки та квитанції розміщена на сайті Міжнародної Олімпіади www.urfodu.ru. Педагог проводить реєстрацію учасників на сайті www.znaniesvet.ru. На даному сайті у своєму особистому кабінеті викладає заявку встановленого зразка. Інструкція по реєстрації розміщена на сайті www.urfodu.ru
Підсумки Всеукраїнського конкурсного тестування підводяться відповідно до вікових категорій учасників. Результати учасників тестування будуть розміщені в особистому кабінеті на сайті www.znaniesvet.ru
Переможці розподіляються по двох лігах, що надає учням право брати участь у фінальному етапі Міжнародної Олімпіади:
Вища ліга - високий рівень (60-100 бали);
Прем'єр ліга - середній рівень (30-59 бали).
Всі учасники тестування отримують сертифікати відповідного зразку; грамотами нагороджуються учасники, що набрали від 50 до 80 балів; дипломами та призами нагороджуються учасники, що набрали від 81 до 100 балів.
Просимо Вас сприяти участі учнівської молоді в даному проекті.

Телефон для довідок: (044) 430-04-91, 430-02-60.

Додаткова інформація про конкурс - на сайті www.nenc.gov.ua
Електронна пошта: nenc@nenc.gov.ua

 

 


Директор НЕНЦ В.В.Вербицький

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.