Від 28.10.09 № 1/11-8828

Начальнику управління освіти і науки
Рівненської обласної державної адміністрації
Ветрову І.В.

Щодо проведення III Всеукраїнського
зльоту учнівських лісництв

Шановний Іване Васильовичу!

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України та з метою підвищення ефективності науково-дослідницької й експериментальної діяльності учнівської молоді з біології, екології і лісового господарства, активізації екологічного руху 29 вересня - 1 жовтня ц.р. у м.Рівне відбувся III Всеукраїнський зліт учнівських лісництв.
Учасниками заходу стали учні - члени учнівських лісництв з усієї України, керівники учнівських лісництв, представники базових лісових господарств, державних громадських організацій та установ, науковці.
Учнівські об'єднання загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України продемонстрували високий рівень досягнень в науково-дослідницькій роботі, збереженні біологічного різноманіття лісових екосистем, ефективність упровадження інноваційних технологій у лісорозведення та лісовідновлення.
У рамках зльоту були організовані захист науково-дослідницьких робіт, круглий стіл з питань збалансованого та екологічно безпечного розвитку лісового господарства, виставка-презентація досягнень учнівських лісництв. На базі учнівських лісництв Рівненської області проведено практикум, на якому господарі заходу поділилися чималим досвідом щодо природоохоронної діяльності учнівської молоді та співпраці з лісовими підприємствами.
Міністерство освіти і науки України висловлює подяку Вам, шановний Іване Васильовичу, за організаційну допомогу в проведенні III Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв і вагому підтримку еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді в області.
Просимо також за високий рівень організації та проведення заходу оголосити подяку Остафійчук Тетяні Василівні, директору Рівненської "обласної станції юних натуралістів.

З повагою
Перший заступник Міністра                             О.П.Гребельник

Середницька А.Д. 486-15-35

 

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.