Інформація про проведення
курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників
позашкільних навчальних закладів
еколого-натуралістичного профілю на базі НЕНЦ у 2009 році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.12.2008 р. №1241 «Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів позашкільних навчальних закладів України у 2009 році» на кафедрі методики позакласної та позашкільної роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді 14 - 25 вересня цього року проведено курси підвищення кваліфікації директорів та методистів районних і міських еколого-натуралістичних центрів (станцій юних натуралістів), а також методистів НЕНЦ за програмами і напрямами інноваційної діяльності еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів.
Слухачами курсів були керівники та педагогічні працівники позашкільних навчальних закладів Львівської, Тернопільської, Кіровоградської, Рівненської, Луганської, Черкаської, Хмельницької, Херсонської областей.
Програма курсів розрахована на 120 годин, відповідно до навчально-тематичного плану, затвердженого заступником міністра освіти і науки України Полянським П.Б. Програма включала проведення: практичних, лекційних і семінарських занять (відкриті заняття учнівських об`єднань різних рівнів, майстер-класи, тренінги). Заняття проходили не тільки на базі НЕНЦ, а і в науково-дослідних інститутах: молекулярної біології і генетики НАН України, міжнародного інституту біології клітинної і генетичної інженерії НАН України, міжнародного науково-методичного центру інформаційно-комунікаційних технологій НАН України, ботанічного саду імені О.В.Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка та дитячого еколого-оздоровчого центру Оболонського р-ну м. Києва.

Курсанти в міжнародному науково-методичному центрі інформаційно-комунікаційних технологій НАН України

Курсанти в міжнародному науково-методичному центрі інформаційно-комунікаційних технологій НАН України

Свідотство нового зразка

Свідотство нового зразка

Під час проведення науково-практичної конференції обговорено такі питання:

Кращі творчі роботи слухачів курсів будуть опубліковані з метою поширення перспективного педагогічного досвіду в школах і позашкільних навчальних закладах України.

 

 

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.