Проведено осінню 2009 р. сесію Всеукраїнської заочної біологічної школи

З 26 до 31 жовтня 2009 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проходила осіння сесія Всеукраїнської заочної біологічної школи. Працювали відділення біології, хімії, інформатики, фітодизайну, народних ремесел, садівництва.
Всеукраїнська заочна біологічна школа працює вісімнадцятий рік. Мета ВЗБШ - створення умов для всебічного інтелектуального і духовного розвитку обдарованих учнів з усіх регіонів України, формування в учнівської молоді наукового світогляду, поглиблене вивчення природничих наук, підготовка і проведення дослідницьких робіт.
Навчальні програми ВЗБШ складені з урахуванням новітніх наукових досягнень і розраховані на інтелектуально обдарованих учнів, що мають яскраво виражені здібності до природничих наук.
У осінній сесії ВЗБШ взяли участь 62 учні 9 - 11 класів з 9 областей.
Відповідно до навчальних програм ВЗБШ під час занять були прочитані лекції, проведені лабораторні роботи, навчальні екскурсії до науково-дослідних установ.
Для слухачів відділення «Біологія» проведено заняття з таких дисциплін:, ботаніка, мікологія, ліхенологія, зоологія, біологія людини, цитологія, біологія індивідуального розвитку, молекулярна біологія, генетика, біотехнологія, біохімія, еволюційна теорія.
Для слухачів відділення «Хімія» проведено заняття з неорганічної, органічної, аналітичної та фізичної хімії
Для слухачів відділення «Флористика та фітодизайн» проведено заняття із техніки створення композицій у різних стилях та оформлення інтер'єру засобами фітодизайну.
Для слухачів відділення «Інформатика» проведено заняття з подання інформації в обчислювальних системах, біоінформатики, апаратного та програмного забезпечення, операційної системи MS-DOS.
Для слухачів відділення «Садівництво» проведено заняття з вегетативного розмноження садівничих культур, виноградарства і помології.
Для слухачів відділення «Народні ремесла» проведено заняття з техніки лозоплетіння.
Протягом сесії проведено психодіагностичне тестування учнів з метою визначення їх навчального потенціалу, рівня загальних творчих здібностей, індивідуальних особливостей мислення, ступеню соціальної адаптації та наявності специфічних проблем особистісного характеру.
Для керівників учнівських делегацій було організовано «Університет екологічних знань».

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.