Умови проведення VІІІ Всеукраїнського конкурсу екологічних колективів (агітбригад) загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань і досвіду розв'язання екологічних проблем Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України разом з Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром 14 - 16 травня, проводить ІХ Всеукраїнський конкурс екологічних колективів (агітбригад) загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
Для участі в конкурсі від кожної області запрошується агітбригада, що стала переможцем обласного туру (за наказом обласного управління освіти і науки). Її кількісний склад не може перебільшувати 7 учнів та 1-2 керівників.
В програмі конкурсу:
- творчий виступ (екологічного змісту);
- презентація діяльності колективу „Екологічна пропаганда в дії" (5 хвилин).
Вимоги до конкурсних виступів:
1. Тривалість виступу до 20 хвилин. За перебільшення знімаються бали.
2. Актуальність порушеної у виступі екологічної проблеми та її соціальне значення для Європи, України, області, району, міста, села в контексті загальноєвропейського процесу "Довкілля для Європи". (1-5 б.).
3. Наявність сценарію та ілюстративного матеріалу до виступу (плакати, малюнки, фотографії, відео матеріали про природоохоронну і екологічну діяльність колективу). (1-5 б.).
4. Зв'язок з державними та громадськими екологічними організаціями при вирішенні проблеми, результативність проведеної роботи (1-5 б.).
5. Результативність проведених виступів у регіонах, їх підтвердження .(1-5 б.).
6. Рівень виконавської майстерності. (1-3 б.).
7. Оригінальність художнього оформлення. (1-3 б.).
8. Використання засобів активізації аудиторії. (1-2 б.).
9. Відповідність костюмів. (1-3 б.).
10. Рівень режисури. (1-3 б.).
Кращі сценарії виступів колективів планується видати окремою збіркою в якості методичних матеріалів на допомогу вчителям, методистам шкіл та позашкільних навчальних закладів. За результатами конкурсу будуть підготовлені також рекомендації з поширення цієї масової форми екологічної просвіти населення.
Витрати на харчування (30 гривень на добу) та проживання (20 гривень на добу) дітей та керівників здійснюється за рахунок організації, що відряджає. Заїзд учасників 14 травня, від'їзд 16 травня. Просимо завчасно придбати квитки на зворотній проїзд. Заявки подаються оргкомітету до 15 квітня.
З метою організації зустріч делегацій просимо повідомити номера потягу та вагону за адресою: Обласний еколого-натуралістичний центр вул.Леніна, 31, пос. Піски, Ясиноватський р-н, м. Донецьк, 83000, oblenc@rambler.ru
Телефони для зв`язку:
(06236)-48-294; (06236)-48-446); (06236)-48-284;
моб. 050-188-85-22

 

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.