Про проведення IV Всеукраїнського збору учасників екологічних експедицій, походів, польових практик

Відповідно до Орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних очно-заочних масових заходів з учнівської та студентською молоддю на 2010 рік з метою формування екологічної культури дітей і молоді та залучення їх до практичної природоохоронної роботи 6 - 8 липня 2010 року в м. Кам`янецьк - Подільському Хмельницької області буде проведено IV Всеукраїнський збір учасників екологічних експедицій, походів, польових практик.
У програмі збору - проведення під керівництвом вчених наукових досліджень рослинного та тваринного світу Дунайського біосфериого заповідника, заповідних островів, озер та прилеглих територій, творчі звіти учасників екологічних експедицій, походів, польових практик, захист екологічних проектів, турніри юних екологів, екологічний ринг, диспут-клуб тощо.
Безпосереднє керівництво заходом покладається на Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Камянецьк - Подільський національний університет імені Іівана Огієнка.
Для участі в зборі запрошуються 4-5 учнів (студентів) з числа учасників комплексних науково-дослідних експедицій, походів, польових практик з практичним досвідом роботи з екології, ентомології, орнітології, ботаніки, зоології тощо.
Витрати на відрядження учасників здійснюються за рахунок організації, що відряджає. Відповідальність за життя і здоров'я учасників у дорозі та під час проведення заходу доручаємо покласти на осіб, які їх супроводжуватимуть.
Заїзд учасників відбудеться 6 липня, від'їзд - 8 липня. Вартість проживання в гуртожитку становитиме 25 грн/доб, а трьох разове харчування для учасників збору буду коштувати 35 грн (через інфляцію ціни можливо зміняться). Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.
Довідки за телефонами: (044) 430-02-60,430-00-64 (Вербицький Володимир Валентинович), (044) 430-43-90 (Радченко Тамара Дмитрівна), або e-mail: radchenko@nenc.gov.ua.

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.