Традиційно новий рік у Національному еколого-натуралістичному центрі розпочався із зустрічі дітей на зимове оздоровлення до Всеукраїнського оздоровчо-профільного табору «Юннат».
З 9-24 січня колектив вітав у своїх стінах дітей з Київської, Житомирської, Кіровоградської, Рівненської, Чернігівської, Херсонської, Запорізької, Одеської, Волинської, Івано-Франківської, Хмельницької та Черкаської областей.
Учасники долучились до роботи Всеукраїнської школи передового досвіду, яка є позашкільною навчально-виховною формою роботи з учнівською молоддю та педагогічними працівниками позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного спрямування. Основною метою є оздоровлення, обмін передовим досвідом юннатівської роботи, вивчення, узагальнення та впровадження перспективного педагогічного досвіду педагогів-позашкільників.

Головні завдання:
створення належних умов для духовного та фізичного розвитку молоді;
* створення культурно-інтелектуального середовища для розкриття талантів та розвитку творчих здібностей юннатів;
* налаштування «інтелектуального клімату» для цікавого і плідного спілкування між однодумцями та обміну позитивним досвідом юннатівської роботи.

У Всеукраїнській школі передового досвіду дитина отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів за напрямами еколого-натуралістичної освіти.

Розглянуті були наступні теми:

До роботи Всеукраїнської школи передового досвіду залучались вчені з різних сфер науки.

Перед учасниками виступили:

18 січня відбулася зустріч на якій перед учасниками виступив Машков Олег Альбертович начальник відділу природничих наук Вищої атестаційної комісії України, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік аерокосмічної академії України, відмінник освіти України, почесний працівник та ветеран космічної галузі України. Тема роботи: «Україна космічна: вчора, сьогодні, завтра». Усі учасники були надзвичайно вражені змістовною та пізнавальною розповіддю.

До програми зимового оздоровлення також увійшли екскурсії по визначних місцях Києва.

Вдячністю для працівників стали знання дітей, які вони здобули перебуваючи у таборі.

Педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру бажає гостям успіху та натхнення в подальшій творчій праці.

До наступних зустрічей!

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.