(Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->) (Click to zoom ->)

Відповідно до Орієнтовного плану всеукраїнських і міжнародних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2009-2010 рік Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за участю Національного координатора проекту SPARE в Україні , громадської організації «Екологічний клуб «Еремурус» і за підтримки Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, НАЕР, програми розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН), Української національної інформаційної агенції, Національного радіо УР-1 та національного спонсора конкурсу компанії «Danfoss» 16 - 17 лютого вже вшосте провів фінал Національного туру Міжнародного конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище».
Конкурс пройшов під гаслом «Збережемо клімат - почнемо з простих енергетичних рішень».
Всім відомо що сьогодні населення споживає надзвичайно велику кількість енергії, при цьому втрачаючи значні запаси невикористаними. Відомо, що гідроелектростанція несе небезпеку фауні та флорі водного простору, АЕС - це скрита загроза для усієї планети в цілому, інші є високо коштовними та непродуктивними.
Погляньмо навколо! Всі ми милуємось сонячним світлом та радіємо його теплу, але мало хто з нас здогадується який великий потенціал несе в собі це небесне світило, скільки енергії можна отримати використовуючи вітряки, водяні потоки річок. Людині потрібно жити в гармонії з природою, адже навколо нас є безмежний світ який ми можемо використовувати за умови раціонального та бережливого ставлення до нього .
Спільна робота дає результати і молоде покоління розуміє, що змінювати природу не потрібно, необхідно лише змінити відношення до неї. Саме шляхи, методи отримання та використання енергії демонстрували учасники конкурсу. Розповідали, як можна заощаджувати та економно витрачати енергію, використовуючи альтернативні методи та завдаючи найменшої шкоди навколишньому природному середовищу. Захист винаходів проходив безпосередньо на стендах перед журі та однолітками з демонстрацією діючих моделей. Роботи вражали індивідуальністю, не традиційністю та високим рівнем підготовки.
Завдяки даному заходу відшуковується та підтримується талановита та обдарована молодь, яка є майбутнім ХХІ століття, формує екологічну компетентність школярів, виховує принципи енергозбереження, залучає школи до навчально-практичної діяльності з проблем енергоефективності та раціонального використання ресурсів, й в першу чергу енергетичних.
Усі учасники відзначені журі, а роботи переможців, цього року це 4 роботи, будуть надіслані на заочний етап Міжнародного конкурсу до Норвегії. Ми впевнені, що наші юні винахідники підкорять і міжнародну арену.
Давайте створювати майбутнє спільними зусиллями і нехай жоден не залишиться осторонь даної проблеми, адже усе, що ми збережемо сьогодні дасть нам надію у завтрашньому дні.
Спасибі учасникам.
До наступних зустрічей!

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.