Педагоги і вчені в усьому світі приєднується до програми GLOBE, відвідуючи семінари-тренінги для вчителів, де вони отримують професійний розвиток по застосуванню педагогічних моделей GLOBE на основі проблемно-орієнтованого підходу до навчання та дізнаються як можна використовувати протоколи GLOBE для вирішення науково-дослідних питань. Після того, як вчитель візьме участь у семінарі він завершить сертифікацію вчителя GLOBE, отримає знання і засоби для застосування протоколів GLOBE, навчальних уроків у класі, навчиться працювати зі своїми учнями над збором даних, внесенням їх на сайт GLOBE через власний аккаунт. Всеукраїнський семінар-тренінг проводиться щороку Національним еколого-натуралістичним центром в різних областях України.

Як приєднатися до GLOBE?

Якщо ви та ваші учні хочуть приєднатися до програми GLOBE вам потрібно здійснити наступні кроки:
1. ОБОВ'ЯЗКОВО! Заповнити онлайн-заявку для того, щоб ми могли включити вас у список розсилки та дізнатися про вас більше.

2. Після цього вам створять аккаунт вчителя GLOBE на міжнародному сайті програми. На електронну адресу вчителя, який займатиметься програмою, прийде пароль для входу на сайт та короткі інструкції по роботі з аккаунтом.

3. Взяти участь принаймні в одному семінарі-тренінгу для того щоб пройти сертифікацію вчителя GLOBE та мати право вносити дані до міжнародної бази даних GLOBE. Семінар відбувається раз на рік на початку червня. Або ви можете пройти курс онлайн-тренування самостійно на міжнародному веб-сайті GLOBE тут (курс доступний лише англійською мовою).

Навіть якщо ви не пройшли третій пункт, ви все одно можете користуватися протоколами GLOBE, листами внесення даних, брати участь у деяких конкурсах тощо, але для повного членства вам обов'язково потрібно відвідати семінар-тренінг або пройти онлайн-тренування.

З чого почати?

Для початкового знайомства з методиками програми рекомендуємо звернути увагу на документи у розділі "Матеріали".

На попередню сторінку

 
Powered by Etomite CMS.