Умови проведення інтернет-олімпіади "Крок до знань"

Приєднуйтеся до нашої групи Вконтакті
Крок до знань 2015





Умови участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань 2013»
(Лист НЕНЦ №225 від 14.11.2012р.)

Вітаємо переможців олімпіади!

7 клас

    I місце:
  • Кобозєв Микита Олександрович
  • II місце:
  • Шилін Олександр Сергійович
  • III місце:
  • Сасин Юрій Юрійович

8 клас

    I місце:
  • Назаренко Вікторія Олександрівна
  • Шилін Богдана Сергіївна
  • II місце:
  • Дмітрієва Олександра Сергіївна
  • Колісник Юлія Олександрівна
  • III місце:
  • Арушанян Самвел Каренович
  • Воронін Олексій Олексійович
  • Ляшенко Каріна Андріївна
  • Раков Андрій Юрійович

9 клас

    I місце:
  • Аметов Амет Умерович
  • II місце:
  • Гордійченко Наталія Павлівна
  • Харахурсах Валерія Дмитрівна
  • III місце:
  • Гончарова Яна Юріївна
  • Загорулько Владислав Антонович
  • Слоневский Олег Олегович

10 клас

    I місце:
  • Терещенко Єгор Євгенович
  • II місце:
  • Гарімадов Амір Оташхонович
  • Гончаров Роман Ігоревич
  • Данильченко Марія Петрівна
  • III місце:
  • Будник Олександра Володимирівна
  • Ващук Тетяна Юріївна
  • Горбунова Тамара Валеріївна
  • Загалець Маргарита Олександрівна
  • Матюха Вікторія Анатоліївна
  • Мирний Владислав Григорович
  • Токаренко Богдан Павлович

11 клас

    I місце:
  • Мельник Марина Михайлівна
  • II місце:
  • Боришкевич Олександра Вікторівна
  • Борозна Оксана Сергіївна
  • Євсєєва Анастасія Сергіївна
  • Тричев Руслан Анатолійович
  • III місце:
  • Касицька Дарія Юріївна
  • Лобко Роман Ігорович
  • Нагорна Дар'я Євгеніївна
  • Непочатова Єлизавета Владиславівна
  • Олексійчук Олеся Володимирівна
  • Смольякова Олена Ігорівна
  • Стрелкова Ганна Миколаївна
  • Призери, що отримали путівки до табору "Юннат":

  • Кобозєв Микита Олександрович
  • Назаренко Вікторія Олександрівна
  • Шилін Богдана Сергіївна
  • Аметов Амет Умерович
  • Гордійченко Наталія Павлівна
  • Харахурсах Валерія Дмитрівна
  • Терещенко Єгор Євгенович
  • Гарімадов Амір Оташхонович
  • Гончаров Роман Ігоревич
  • Данильченко Марія Петрівна
  • Мельник Марина Михайлівна
  • Боришкевич Олександра Вікторівна
  • Борозна Оксана Сергіївна
  • Євсєєва Анастасія Сергіївна
  • Тричев Руслан Анатолійович

Наказ "Про підсумки Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань 2013»"
(Наказ НЕНЦ №28 від 24.04.2013 р.)

Дипломи та путівки до табору "Юннат" будуть надіслані електронною поштою найближчим часом на адреси, вказані при реєстрації.



Інформація для учасників ІІ етапу (оформлення сторінок проектів)

Для участі у ІІ етапі учасники повинні зайти в систему за допомогою, логіну та паролю, що використовувався для І етапу за відповідними посиланнями (так само, як і у І етапі): ІІ етап проводиться наступним чином: учасник зайшов в систему, у відповідному розділі "Другий етап - опис наукового проекту" потрібно скачати шаблон у форматі doc (посилання із назвою "Опис наукового проекту". Вся інформація про проект (текст, зображення, таблиці, графіки) вводиться у відповідні розділи, у простір між квадратними дужками! Після завершення заповнення шаблону, до ім'я файлу потрібно дописати прізвище учасника, та завантажити його у систему натиснувши на посилання "Завантаження звіту".

Останній час завантаження звіту - 30 березня до 22:00! Після цього розпочнеться суддівство, і звіти прийматись не будуть.

Список учасників, що отримали можливість взяти участь у ІІ етапі олімпіади:

7 клас:

  • Бобровська Єкатерина
  • Дудченко Анастасія
  • Єрмилов Владислав
  • Кобозев Микита
  • Коробейнік Сергій
  • Левенчук Данило
  • Небила Олександра
  • Паршина Ольга
  • Петренко Марія
  • Петренко Тетяна
  • Сасин Юрій
  • Сіліна Ірина
  • Турок Олександр
  • Хамаза Поліна
  • Цікава Олена
  • Шилін Олександр

8 клас:

  • Арушанян Самвел
  • Безкоровайна Яна
  • Воронін Олексій
  • Галівода Дана
  • Горун Надія
  • Дмітрієва Олександра
  • Єпринцева Юлія
  • Зейдан Рамі
  • Кисіль Тетяна
  • Колісник Юлія
  • Кузьмич Ірина
  • Кухарук Володимир
  • Левонюк Богдан
  • Ляшенко Каріна
  • Марлов Павло
  • Мороз Анастасія
  • Назаренко Вікторія
  • Островець Надія
  • Раков Андрій
  • Реплюк Віталій
  • Рустемова Руслана
  • Сухоставський Владислав
  • Черненко Дмитро
  • Чернявський Олександр
  • Шилін Богдана
  • Юристовська Вікторія

9 клас:

  • Аметов Амет
  • Біланіч Анастасія
  • Бузін Євген
  • Васькевич Антон
  • Вєрємєй Дмитро
  • Волгін Денис
  • Гончарова Яна
  • Гордійченко Наталія
  • Гулій Оксана
  • Євтушок Аліна
  • Жидков Олександр
  • Загорулько Владислав
  • Зайчук Богдана
  • Зеленський Антон
  • Івахник Владислав
  • Касяненко Микита
  • Кацман Марія
  • Климов Владислав
  • Колпак Марія
  • Корнєєва Анастасія
  • Корпан Олена
  • Кубрак Анна
  • Левченко Еліна
  • Ломака Олександра
  • Матвеева Анастасия
  • Міщенко Вікторія
  • Ніколаєнко Валентина
  • Парфьонова Єлизавета
  • Підгорна Вікторія
  • Пліско Вікторія
  • Рофе-Бекетова Ірина
  • Свистунова Анна
  • Сірий Роман
  • Слоневский Олег
  • Стромилова Алiна
  • Ткаченко Максим
  • Токарський Олександр
  • Харахурсах Валерія
  • Черняєва Дар'я
  • Черняк Катерина
  • Чубарь Карина
  • Чуль Тетяна
  • Шапурко Марія
  • Шевченко Дарина
  • Шимчук Альона
  • Якимчук Богдана

10 клас:

  • Бацмай Ніна
  • Баштова Інна
  • Будник Олександра
  • Бурилкін Леонід
  • Ващук Тетяна
  • Видра Олександр
  • Волощук Вікторія
  • Гарімадов Амір
  • Гирянська Тетяна
  • Гончаров Роман
  • Горбунова Тамара
  • Гошовська Вікторія
  • Григор'єва Анна
  • Данильченко Марія
  • Демченко Алина
  • Дерлюк Віталій
  • Жаліло Ірина
  • Забелiна Ольга
  • Загалець Маргарита
  • Зейдан Мохаммед
  • Зіневич Дмитро
  • Коноплянко Ірина
  • Куксова Анна
  • Курбанов Ярослав
  • Лаба Ілля
  • Луняка Ольга
  • Маджар Аліна
  • Маланчук Олександра
  • Матюха Вікторія
  • Мельничук Олександр
  • Мирний Владислав
  • Нагай Володимир
  • Пальоха Дар'я
  • Панасенко Дмитро
  • Поліщук Лілія
  • Попович Роман
  • Пронькіна Антоніна
  • Свистунова Наталія
  • Столярчук Ольга
  • Терещенко Єгор
  • Ткачук Марина
  • Токаренко Богдан
  • Токаренко Валерія
  • Трейтяк Вадим
  • Хист Лілія
  • Чернецька Лідія
  • Чумак Едуард
  • Швець Юлія
  • Шелухіна Марина

11 клас:

  • Батрашкіна Тетяна
  • Бігоцька Ольга
  • Білоус Руслан
  • Бірук Катерина
  • Боришкевич Олександра
  • Борозна Оксана
  • Веретенник Анна
  • Гаспарян Ануш
  • Герасимчук Ігор
  • Гладка Юлія
  • Годлевська Юлія
  • Горбова Юлія
  • Дегтярьова Катерина
  • Димкович Юлія
  • Добролежа Дарина
  • Дубровіна Олена
  • Дяченко Іван
  • Євсєєва Анастасія
  • Євтухович Алла
  • Євтушенко Вадим
  • Єгоров Владислав
  • Єлагiна Катерина
  • Єфремова Ольга
  • Жидко Вікторія
  • Заратуйко Катерина
  • Калиновська Катерина
  • Кам`янська Тетяна
  • Касицкая Дарья
  • Козлова Ангеліна
  • Кондаурова Тетяна
  • Кот Наталія
  • Кучеренко Єлізавета
  • Лазар Ангеліна
  • Лобко Роман
  • Макаричева Анастаія
  • Матковська Яна
  • Мельник Марина
  • Михайлова Катерина
  • Михалевич Юлія
  • Могила Тетяна
  • Муравська Анна
  • Нагорна Дар'я
  • Нагорняк Тетяна
  • Непочатова Єлизавета
  • Нестерёнок Юлия
  • Нечитайло Олена
  • Олексійчук Олеся
  • Панченко Ольга
  • Пащенко Станіслав
  • Перебийніс Олексій
  • Повх Сергій
  • Рожков Владислав
  • Рябошапко Ігор
  • Рясной Олег
  • Сіроштан Максим
  • Смольякова Олена
  • Стрелкова Ганна
  • Стрюков Владислав
  • Сухойван Марина
  • Тичина Євгеній
  • Тричев Руслан
  • Хісамієв Вадим
  • Чернявська Анна
  • Чмух Яна
  • Шарай Сергій
  • Шестерина Юлія
  • Шиманська Ольга
  • Шум Оксана

На попередню сторінку

English   Español   Русский   Français   Deutsch    اللغة العربية‎‎   汉语
Міністерство освіти і науки України
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді
04074, м. Київ, вул. Вишгородська, 19
тел.: 430-02-60, факс.: 430-02-60
e-mail: nenc@nenc.gov.ua

Вгору

Powered by Etomite CMS.