Відбулася літературно-музична композиція, присвячена “Дню Гідності і Свободи” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Відбулася літературно-музична композиція, присвячена “Дню Гідності і Свободи”

Комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю.Ф. Педан) 21 листопада 2019 року було проведено літературно-музичну композицію до Дня Гідності і Свободи. У заході брали участь учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Г.О. Сазанська).

Цей день, 21 листопада, було встановлено “з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…”.

Захід розпочався з виконання Гімну України. Ведучі заходу – учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 140” Дніпровської міської ради (директор – Н.Г. Кулик), розказали про події Помаранчевої революції та Революції Гідності, відтворили їх хронологію, зупинилися на причинах, що викликали масовий супротив людей. Під час заходу акцентувалася увага на тих найкращих людських якостях, які продемонстрували українці під час двох майданів – європейськість, гідність, прагнення до свободи, людяність. На жаль, історія України – це історія споконвічної боротьби нашого народу за волю, державність, свободу.

Трагічні події майдану в січні-лютому 2014 року не залишили байдужими дітей. Хвилиною мовчання гуртківці вшанували пам’ять Небесної Сотні та всіх полеглих за незалежність України.

Під час заходу були використані відеоматеріали “Україна золота”, “Небесна Сотня”, у виконанні Тіани Роз пролунала пісня “Мамо не плач”, наприкінці заходу у виконанні дитячого колективу прозвучала пісня “Нам потрібно мирне небо”.

Від серця були прочитані рядки вірша:
“Я вірю: колись буде в Україні

Соборність і духовна чистота,

Згинуть воріженьки, як роса на сонці

Сяйне крилом веселка золота.
Рожево спалахнуть духмяні весни

І полетять лелеки й журавлі.

В любові кожне серденько воскресне

На світлій, мирній, радісній землі!”

Нехай сповнюються мрії дітей на щасливе майбутнє у незалежній процвітаючій Україні.

Виставка до Дня Гідності та Свободи

Лунає вірш про Україну

Керівник гуртка КЗО“ОЕНЦДУМ” А.В. Стасенко

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар