Ботанічний квест „Царство флори” провели педагоги ЗОЕНЦ у „Арніці” та „Едельвейсі” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Ботанічний квест „Царство флори” провели педагоги ЗОЕНЦ у „Арніці” та „Едельвейсі”

Після тривалої перерви нарешті запрацювали табори „Арніка” та „Едельвейс”, в яких відпочивають учні закладів загальної середньої освіти з різних територіальних громад області. Традиційно педагоги екоцентру кожної зміни проводять для дітей еколого-натуралістичні івенти.

Так, під час 1-ї зміни роботи таборів, 7 і 9 червня, педагоги відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи провели для дітей, що відпочивають у таборах „Арніка” і „Едельвейс”, ботанічний квест „Царство флори”, який присвячувався Міжнародному дню рослин.

Учасники квесту розширили свої знання про значення рослин в природі та житті людини, переглянули відеоролик „10 вражаючих рослин із супер здібностями”.

Ганна Андрусь, керівник гуртків „Юні агрохіміки”, продемонструвала присутнім на майданчику „Цікава агрохімія” досліди, які дають можливість ознайомитися із цікавими властивостями рослин. Учасники побачили, як із рослин можна отримати індикатори, а також власноруч визначити, яким є досліджуване середовище – кислим чи лужним.

Під час квесту діти вправлялися у кмітливості, демонстрували чудові знання з ботаніки на зупинках „Вікторина про рослини”, „Сканворд про овочі”, „Розшифруй вислів”, „Лікарські рослини, занесені до Червоної книги України”, „Вгадай за запахом”, „Найгарніше опудало”.

До речі, 2021 рік Генеральною асамблеєю ООН оголошено роком овочів і фруктів. Учасники заходу ще раз переконалися, що овочі і фрукти – важливе джерело вітамінів, без яких неможливе життя людини. Особливої актуальності це набуває тепер, коли іде боротьба з пандемією, і вживання овочів і фруктів сприятиме профілактиці хронічних недуг.

Ольга Величканич, завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар