Календар GLOBE 2023

Всеукраїнський художній конкурс
«Календар GLOBE 2023»

До участі в конкурсі запрошуються учні та вихованці, заклади яких є членами програми GLOBE. Тобто, ваш заклад повинен мати сторінку на міжнародному веб-сайті програми GLOBE (www.globe.gov), а вчитель чи керівник повинен бути зареєстрований як вчитель програми GLOBE.

Ви можете надсилати фото:

  • вашої ділянки спостережень чи куточку GLOBE у вашому закладі;
  • найкращі моменти під час занять GLOBE;
  • хмар, дерев, ґрунту, води тощо біля вашого закладу, які показують як ви займаєтеся за програмою GLOBE;
  • дерев у різні пори року, за якими велися фенологічні спостереження протягом року.

Останній термін подачі робіт – 15 листопада 2022 року.

Журі конкурсу обиратимуть найкращі фото для розміщення в календарі.

Дозволяється завантажувати максимум 5 фотографій від одного учасника.

Вимоги до фотографій:

Оформлення фотографій:

  • назва файлу фотографії повинна містити: прізвище_ім’я учасника кирилицею-прізвище керівника кирилицею-порядковий номер фото (напр., іванов-дмитро-петрова-1);
  • в листі обов’язково вказати: назва фотографії; прізвище та ім’я учасника; клас (якщо учасник представляє заклад загальної середньої освіти) або назву гуртка (якщо учасник представляє заклад позашкільної освіти); повну назву закладу, який він представляє (не допускаються скорочення типу ОЕНЦУМ, ЗОШ та ін.); ПІБ вчителя або керівника; посаду; повну назву закладу, в якому працює вчитель або керівник (не допускаються скорочення типу ОЕНЦУМ, ЗОШ та ін.); контактний телефон та електронну адресу вчителя або керівника для зворотного зв’язку обов’язково; інформацію наводити для кожної фотографії окремо у повному обсязі.

Роботи переможців Конкурсу будуть опубліковані в науково-художньому журналі для дітей та юнацтва «Паросток» або газеті «Юний натураліст», розміщені в електронному «Календарі GLOBE 2023 Україна» на сторінці українського веб-сайту програми GLOBE.

Надсилаючи фотографії для участі в Конкурсі, автор автоматично погоджується з тим, що його матеріали можуть бути опубліковані та розміщені на електронних дайджестах в мережі Інтернет.

Лист від 26 вересня 2022 р. № 179 “Про проведення Всеукраїнського художнього конкурсу «Календар GLOBE 2023»”