Календар GLOBE 2017

Оголошуємо конкурс “Календар GLOBE 2017”!

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік та в рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE («Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля») Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України оголошує про проведення міжнародного художнього конкурсу «Календар GLOBE 2017». Завантажуйте офіційний лист НЕНЦ №163 від 08.09.2016.
Конкурс проходитиме в рамках європейського конкурсу «GLOBE at My School Picture Contest». Це означає, що право участі мають лише ті учні та вихованці, заклади яких є членами програми GLOBE (мають свою сторінку на міжнародному веб-сайті GLOBE). Найкращі фото будуть висвітлені в Європейському календарі GLOBE 2017. Ви можете надсилати:

  • Фото вашої ділянки спостережень чи куточку GLOBE у вашому закладі;
  • Найкращі моменти під час занять GLOBE;
  • Фото хмар, дерев, ґрунту, води чи повітря біля вашого закладу, які показують як ви займаєтеся за програмою GLOBE.

Усі заклади, фотографії яких будуть відібрані для розміщення в Європейському календарі GLOBE 2017, отримають власний друкований календар GLOBE!

Умови проведення конкурсу «Календар GLOBE 2017»

Конкурс «Календар GLOBE» проводиться в Україні з 2013 року. Минулого року у конкурсі взяло участь 37 шкіл та позашкільних навчальних закладів, завантажено 351 фотографію, 10 навчальних закладів були визнані переможцями конкурсу і їх фотографії розміщені в Європейському календарі GLOBE 2016. Переглянути та завантажити минулорічний календар можна тут.
Ви можете надсилати:
• Фото вашої ділянки спостережень чи куточку GLOBE у вашому закладі;
• Найкращі моменти під час занять GLOBE;
• Фото хмар, дерев, ґрунту, води чи повітря біля вашого закладу, які показують як ви займаєтеся за програмою.
Мета конкурсу: висвітити і зафіксувати місцеві громади GLOBE по всьому світу.

Правила участі:

1. До участі в конкурсі запрошуються учні та вихованці, заклади яких є членами програми GLOBE. Тобто, ваш заклад повинен мати сторінку на міжнародному веб-сайті програми GLOBE (globe.gov), а вчитель чи керівник повинен бути зареєстрований як вчитель програми GLOBE.
2. Для того, щоб взяти участь у конкурсі вчитель GLOBE повинен самостійно завантажити фотографії учасників на веб-сайт www.globe.gov. Інструкція по завантаженню фотографій:

  • Зайдіть на свою сторінку на сайті globe.gov, використовуючи свій e-mail і пароль.
  • Натиснувши кнопку “Go to” у правому верхньому кутку екрану перейдіть на сторінку своєї школи чи освітньої установи.
  • На сторінці вашої установи виберіть вкладку «Image Gallery», натисніть на «Gallery Home», а потім натисніть «Add Image» (додати зображення). Далі оберіть файл з вашого комп’ютера (Choose File) і натисніть кнопку «Save» внизу екрану. Фото повинно з’явитися у вашій галереї (Image Gallery).
  • Дозволяється завантажувати максимум 8 фотографій від одного закладу.
  • Якщо ви погано орієнтуєтесь на сайті – завантажте цю просту покрокову інструкцію з детальним описом та скріншотами того як завантажувати фото.
  • Зверніть увагу, що фотографії з високою роздільною здатністю можуть бути завеликими для розміщення на сайті. Тоді розмістіть на сайті фотографію меншого розміру, але обов’язково збережіть попередній варіант у випадку, якщо ваше фото захочуть розмістити у календарі.

3. Останній термін подачі робіт – 30 вересня 2016 року.
4. Відповідно до правил розміщення робіт на веб-сайті GLOBE фотографії можна завантажувати лише з відома автора, який дозволяє використовувати своє фото безкоштовно. Якщо на знімку зображені люди, то кожна особа повинна підписати форму дозволу використання фотографій. Якщо особа не досягла 18 років, форма підписується батьками чи офіційним опікуном. Цю форму ви повинні будете надіслати у випадку якщо ваше фото відберуть для календаря.
5. Журі конкурсу складається з представників Ради GLOBE Європи та Євразії, які обиратимуть найкращі фото для розміщення в календарі.
6. Найкращі фото будуть розміщені в Європейському календарі GLOBE 2017 та на головній сторінці міжнародного веб-сайту.
7. Автори, фотографії яких будуть відібрані для розміщення в Європейському календарі GLOBE 2017, отримають власний друкований календар GLOBE.