GLOBE Ігри 2016

GLOBE Ігри 2016

Всеукраїнські GLOBE Ігри 2016
22-24 червня 2016 року
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Що таке GLOBE Ігри?
Всеукраїнські GLOBE Ігри 2016 – це 3-денна зустріч для школярів, які цікавляться природознавством та займаються програмою GLOBE, а також вчителів та науковців, де вони матимуть можливість представити результати роботи, обмінятися досвідом, відвідати майстер-класи провідних вчених та здобути нових друзів у програмі GLOBE, і, звісно ж, весело і з користю провести час за дослідженням природи.

GLOBE Ігри проводяться в рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE (Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля), що об’єднує вчителів, учнів та науковців зі 117 країн світу. GLOBE Ігри були вперше проведені в Чехії у 1997 році. Зараз багато країн (Польща, Хорватія, Македонія) запозичили їхню практику проведення ігор.

Мета Всеукраїнських GLOBE Ігор – покращення розуміння навколишнього середовища, підвищення екологічної свідомості та заохочення дітей до вивчення природничих дисциплін.

Основні завдання:
• покращення розуміння навколишнього середовища за допомогою збору даних і проведення досліджень за програмою GLOBE;
• зацікавлення дітей у вивченні природничих дисциплін через спілкування з науковцями;
• ініціація співпраці між школами/освітніми установами GLOBE з усіх регіонів України;
• згуртування членів GLOBE спільноти через тімбілдінг, як життєво важливої частини освітнього досвіду.

До участі запрошуються команди учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, яким на час проведення Ігор виповнилося 11-18 років.

Порядок проведення:
• До 22 травня – реєстрація.
• 27 травня – оголошення команд, які запрошуються на Всеукраїнські GLOBE Ігри 2016. Наказ №48 від 02.06.2016 “Про запрошення до участі у Всеукраїнських GLOBE Іграх 2016”.
• 22-24 червня – Всеукраїнські GLOBE Ігри 2016. Завантажити програму заходу.

Офіційний лист НЕНЦ №97 від 18.04.2016

Хто? Де? Коли?
GLOBE Ігри будуть проводитися 22-24 червня 2016 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру. До участі запрошуються команди з 3-5 учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, яким на час проведення Ігор виповнилося 11-18 років, та один супроводжуючий керівник. Загалом на захід запрошується до 70 учасників. Перевага надаватиметься навчальним закладам, які активно брали участь у програмі GLOBE протягом 2015-2016 рр. (учасники конкурсів «Календар GLOBE», кампанії «Вишнева Україна», заклади, які вносять велику кількість даних на веб-сайт, заклади, які задіяні у проектах співпраці з школами з інших країн).

Програма
3 дні будуть заповнені цікавими та творчими завданнями. На вас чекатимуть:

  • Геолокаційні ігри з виконаннями завдань по дослідженню атмосфери, ґрунтів та води, практичними завданнями по виживанню в дикій природі;
  • Цікаві екскурсії;
  • Зустріч з вченими та експертами в екології, біології, охорони природи;
  • Знайомства з учнями GLOBE з усіх куточків України.

Завантажити орієнтовну програму заходу.

Що ви отримаєте?
Усі заклади отримають сертифікат учасника Всеукраїнських GLOBE Ігор 2016. За результатами змагань буде визначено команду-переможця GLOBE Ігор 2016. Ви знайдете велику кількість однодумців з усіх куточків України, познайомитесь з основами наукових досліджень у веселий спосіб та на природі, а головне цікаво проведете час!

Як подати заявку на участь?
Керівник команди повинен пройти онлайн-реєстрацію на Всеукраїнські GLOBE Ігри 2016. Після цього 27 травня заклади, які будуть запрошені на Ігри, отримають листа-підтвердження. На даний момент ми не маємо можливості зробити проживання та харчування учасників повністю безкоштовним. Вартість проживання та харчування: 100 грн/доба – для дітей, 170-200 грн/доба – для керівників, харчування – 70 грн/доба.