Календар GLOBE 2016

GLOBE Calendar 2016

Конкурс Календар GLOBE 2016!

Увага! Підведено підсумки конкурсу “Календар GLOBE 2016”. Відповідно до рішення Колегії GLOBЕ Європи та Євразії 10 навчальних закладів були визнані переможцями конкурсу від України, а їх фотографії розміщені в Європейському календарі GLOBE 2016. Заклади були нагороджені примірниками календарів та грамотами НЕНЦ. Решта учасників отрмали грамоти Національного еколого-натуралістичного центру за участь. Детальніше з  результатами можна ознайомитися з Наказу НЕНЦ №4 від 26.01.2016. Завантажити європейський календар “GLOBE at My School 2016” можна на сторінці. Отже, переможцями стали:

 • Божиковецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Деражнянської районної ради Хмельницької області.
 • Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей та молоді.
 • Комунальний заклад “Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради”.
 • Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д. Косаренка м. Суми Сумської області.
 • Радивилівський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” Радивилівської районної ради Рівненської області.
 • Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
 • Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
 • Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з музично-хореографічним профілем Петропавлівської районної ради Дніпропетровської області.
 • Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської області.
 • Чернівецький міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Вітаємо переможців та бажаємо решті учасників натхнення та успіхів наступного року. Фотографії переможців можна переглянути на сторінці GLOBE на Фейсбуці.


Цього року конкурс проходитиме в рамках європейського конкурсу «GLOBE at My School Picture Contest». Це означає, що право участі мають лише ті учні та вихованці, заклади яких є членами програми GLOBE (мають свою сторінку на міжнародному веб-сайті GLOBE). Найкращі фото будуть висвітлені в Європейському календарі GLOBE 2016. Особливо заохочуємо учасників кампанії «Вишнева Україна» поділитися своїми чудовими фотографіями спостережень. Тема цьогорічного конкурсу: «GLOBE у моїй школі». Ви можете надсилати:

 • Фото вашої ділянки спостережень чи куточку GLOBE у вашому закладі;
 • Найкращі моменти під час занять GLOBE;
 • Фото хмар, дерев, ґрунту, води чи повітря біля вашого закладу, які показують як ви займаєтеся за програмою GLOBE.

Усі автори, фотографії яких будуть відібрані для розміщення в Європейському календарі GLOBE 2016, отримають власний друкований календар GLOBE!

Умови проведення конкурсу «Календар GLOBE 2016»
Конкурс «Календар GLOBE» проводиться в Україні з 2013 року. Минулого року на адресу організаторів надійшло понад 1600 робіт від 206 учасників з 83 навчальних закладів України. За найкращими роботами було створено український «Календар GLOBE 2015». Переглянути календар минулого року можна тут. Сім закладів з України взяли участь у європейському конкурсі «GLOBE at My School Picture Contest», а їх роботи були висвітлені в Європейському календарі GLOBE.
Цього року ми відбираємо фотографії на тему «GLOBE у моїй школі». Ви можете надсилати:
 • Фото вашої ділянки спостережень чи куточку GLOBE у вашому закладі;
 • Найкращі моменти під час занять GLOBE;
 • Фото хмар, дерев, ґрунту, води чи повітря біля вашого закладу, які показують як ви займаєтеся за програмою.
Мета конкурсу: висвітити і зафіксувати місцеві громади GLOBE по всьому світу.
Правила участі:
1. До участі в конкурсі запрошуються учні та вихованці, заклади яких є членами програми GLOBE. Тобто, ваш заклад повинен мати сторінку на міжнародному веб-сайті програми GLOBE (www.globe.gov), а вчитель чи керівник повинен бути зареєстрований як вчитель програми GLOBE.
2. Для того, щоб взяти участь у конкурсі вчитель GLOBE повинен самостійно завантажити фотографії учасників на веб-сайт www.globe.gov. Інструкція по завантаженню фотографій:
 • Зайдіть на свою сторінку на сайті www.globe.gov, використовуючи свій e-mail і пароль.
 • Натиснувши кнопку “Go to” у правому верхньому кутку екрану перейдіть на сторінку своєї школи чи освітньої установи.
 • На сторінці вашої установи виберіть вкладку «Image Gallery» та натисніть «Add Image» (додати зображення). Готово!
 • Якщо ви погано орієнтуєтесь на сайті – завантажте цю просту покрокову інструкцію з детальним описом та скріншотами того як завантажувати фото.
 • Зверніть увагу, що фотографії з високою роздільною здатністю можуть бути завеликими для розміщення на сайті. Тоді розмістіть на сайті фотографію меншого розміру, але обов’язково збережіть попередній варіант у випадку, якщо ваше фото захочуть розмістити у календарі.
3. Останній термін подачі робіт – 20 жовтня 2015 року.
4. УВАГА! Відповідно до правил розміщення робіт на веб-сайті GLOBE фотографії можна завантажувати лише з відома автора, який дозволяє використовувати своє фото безкоштовно. Якщо на знімку зображені люди, то кожна особа повинна підписати форму дозволу використання фотографій. Якщо особа не досягла 18 років, форма підписується батьками чи офіційним опікуном.
5. Журі конкурсу складається з представників Ради GLOBE Європи та Євразії, які обиратимуть найкращі фото для розміщення в календарі.
6. Найкращі фото будуть розміщені в Європейському календарі GLOBE 2016 та на головній сторінці міжнародного веб-сайту.
7. Автори, фотографії яких будуть відібрані для розміщення в Європейському календарі GLOBE 2016, отримають власний друкований календар GLOBE.