Новини березня 2020 р.

Trees Challenge 2020: Make Every Tree Count

З метою відзначення 50-ї річниці Дня Землі та 25-ї річниці програми GLOBE, у квітні 2020 року GLOBE оголошує науковий виклик. Волонтерам пропонується виміряти висоту якомога більшої кількості різних дерев, використовуючи GLOBE протоколи. Особи, школи та зареєстровані команди, які виміряють найбільшу кількість дерев, будуть визнані найкращими спостерігачами.

Вебінар: натисніть тут
Про виклик: натисніть тут
Про GLOBE Observer: натисніть тут


Next Trees Around the GLOBE Intensive Observation Period Takes Place in April! Focus: Tree Height
Період інтенсивного спостереження а рамках кампанії Trees Around (основний акцент – вимірювання висоти дерев) – квітень 2020 р.

Період інтенсивного спостереження – це обмежений проміжок часу, коли учасникам рекомендується збирати велику кількість даних та вносити їх у базу даних GLOBE. Дані, які збираються під час IOP, надають іншим GLOBE студентам, вченим, дослідникам та викладачам велику кількість інформації за короткий проміжок часу, може полегшити перевірку даних, які надходять із супутників.

Під час квітневого IOP школярі GLOBE:
вимірюватимуть висоту дерев та працюватимуть за одним із додаткових протоколів кампанії;
–  проводитимуть вимірювання не менше 3-х разів на тиждень протягом одного місяця на одній і тій самій ділянці для обох протоколів (вимірювання висоти одних і тих самих дерев кожного разу для кожної ділянки)

Кожен учасник отримає віртуальний значок IOP по вимірюванню висоти дерев. Школа GLOBE з найбільшою кількістю зібраних даних про висоту дерев та додатковим протоколом отримає:
–   віртуальну сесію запитань і відповідей один на один із науковцем, дослідником або інженером NASA;
–    значок переможця IOP.


March GLOBE Urban Heat Island Effect (UHIE)-Surface Temperature Student Research Campaign Has Begun!
Кампанія GLOBE Urban Heat Island Effect (UHIE) (березень 2020 р.) по вимірюванню температури поверхні – розпочалася!

Кампанія проводиться в жовтні, грудні та березні – зосереджена на вивченні впливу урбанізації на температуру поверхні Землі та на те, як температура поверхні змінює динаміку земної атмосфери.

Блог: натисніть тут
Про кампанію: натисніть тут


2020 GLOBE International Virtual Science Symposium Reports Due 10 March!

Реєстрація на Міжнародний Віртуальний Симпозіум закінчується 10 березня!

Більше інформації


Join the GLOBE Water Bodies Intensive Observation Period (23 March-17 April) Informational Webinar on 03 March
Відзначаємо Всесвітній день води разом з GLOBE!
23 березня – 17 квітня 2020 р.

Вода – дорогоцінне джерело життя. Усі країни GLOBE запрошуються приєднатися до нового збору даних, досліджень та співпраці. Завдяки Water Bodies IOP and Collaboration (WB) школярі матимуть можливість дізнатися про різноманітні водні об’єкти, досліджувати їх та інформувати про свої висновки місцеві громади, використовуючи протоколи: Water Quality Bundle, Rivers and Lakes Bundle, and Oceans Bundle.

Школи, які беруть участь, можуть заробляти віртуальні значки та відображати їх у своєму профілі школи. Регіональні координаційні бюро видаватимуть сертифікати GLOBE кожній школі, яка бере участь в IOP.

Форум для обговорення відкритий! Форум може використовуватися викладачами для публікацій про дослідження студентів; і ділитися результатами, фотографіями та розповідями про їхні водойми. Це також чудовий інструмент для можливості зв’язатися із спільнотою, включаючи обмін запрошеннями для веб-семінарів, заохочення введення даних тощо.

Приєднуйтесь сьогодні:


 

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

“Tree Around the GLOBE” – найактивніші учасники

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

Відзначаємо Всесвітній день води разом з GLOBE!

Вода – дорогоцінне джерело життя. Усі країни GLOBE запрошуються приєднатися до нового збору даних, досліджень та співпраці. Завдяки Water Bodies IOP and Collaboration (WB) школярі матимуть можливість дізнатися про різноманітні водні об’єкти, досліджувати їх та інформувати про свої висновки місцеві громади.

Акція триватиме: 23 березня – 17 квітня 2020 р.

Вебінар: 3 березня 2020 р. о 17-00 (link https://zoom.us/j/113692159 )

 

перейдіть до спільноти “Water Bodies Collaboration Community” (https://www.globe.gov/web/water-bodies/overview/community) і натисніть “Join Community”

 

Вчителі зможуть обмінюватися своїми результатами на форумі або співпрацюватимуть з іншими школами, а також отримуватимуть віртуальні значки за дослідження.

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

Завдання 1 Європейської фенологічної кампанії 2020

Деталі дивіться на сторінці Європейської фенологічної кампанії 2020 р.

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

Європейська фенологічна кампанія 2020 р. Весна

Незабаром розпочнеться дивовижне пробудження дерев навесні. Як і в попередні роки, ми підготували завдання, які направлятимуть вас під час ваших спостережень. Також, на вас чекають завдання, орієнтовані на значення дерев у циклі вуглецю в природі.

Деталі тут

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

Всеукраїнський проєкт “GLOBE. Атлас хмар України”

Сторінка проєкту

Лист НЕНЦ від 10 лютого 2020 року № 35 Про початок Всеукраїнського проєкту «GLOBE. Атлас хмар України» в рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

Вітаємо найактивніших учасників програми GLOBE 2019 року!

Перелік шкіл: Spring Phenology Campaign Ukraine

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

Підсумки Календар GLOBE 2020 підведено!

Підсумки Всеукраїнського художнього конкурсу “Календар GLOBE 2020” підведено!

Результати дивіться на сторінці конкурсу.

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

Відзнака учасників Весняної Європейської фенологічної кампанії 2019

Шановні вчителі програми GLOBE!

Протягом січня – червня 2019 року в рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE (https://www.globe.gov ) пройшов весняний етап Європейської фенологічної кампанії (2019 Spring Phenology campaign). Заклади загальної середньої та позашкільної освіти з України були дуже активними. Учасники Кампанії надіслали безліч фотографій та повідомлень до дискусійного форуму (discussion forum ) та внесли велику кількість даних у міжнародну базу даних програми GLOBE. Також вони брали активну участь у відеоконкурсі «Spring Tree» (Spring Tree video contest).

Ленка Клегер від імені Координаційної ради Європейського і Євразійського регіону та координатори програми GLOBE в Україні висловлюють щиру вдячність вчителям GLOBE за їхню активну участь у Весняній Європейській фенологічній кампанії 2019 року

Лист НЕНЦ від 05.07.2019 № 213
2019-07-05-Phenology_schools Ukraine

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

“Tree Around the GLOBE” – найактивніші учасники

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар