I міжнародний конкурс «Look Up-Cloud Hunters 2024».

I міжнародний конкурс «Look Up-Cloud Hunters 2024».

Конкурс створено для популяризації програми GLOBE та додатку GLOBE Observer-Clouds, а також базується на методології програми The GLOBE. Розраховано на вчителів початкових класів з учнями 5-11 років. Конкурс проводиться вже третій рік у рамках кампанії Scientix у сфері дослідження STEM. «Look Up-Cloud Hunters» є підпроектом міжнародного проекту «GLOBE Programme Elementary K-4», який просуває програму GLOBE та викладання STE(A)M у початковій школі та дитячих садках з метою налагодження контактів та обміну досвідом шляхом впровадження Діяльність GLOBE. Обидва проекти є діяльністю Програми GLOBE в Хорватії, але відкриті для всієї спільноти GLOBE і ширше.

Корисні посилання для участі:

– Сторінка конкурсу “Look Up-Cloud Hunters 2024”:

 https://sites.google.com/view/projektglobeprogramelementary/stem-collaboration/2024-look-up-cloud-hunters?authuser=0

(Тривалість конкурсу «Look Up-Cloud Hunters 2024» 8 квітня – 30 квітня 2024 р.)

-Профіль у Facebook “Look Up-Cloud Hunters”: https://www.facebook.com/profile.php?id=100091548752823

– Сторінка з результатами попередніх заходів “Look Up-Cloud Hunters”: https://sites.google.com/view/projektglobeprogramelementary/look-up-cloud-hunters

(попередні конкурсні виставки ще мандрують серед учасників конкурсу та діляться досвідом з ширшою аудиторією)

– Сторінка проекту “GLOBE Programme Elementary K-4” : https://sites.google.com/view/projektglobeprogramelementary/home-page

-Група у Facebook “GLOBE Programme Elementary K-4”:https://www.facebook.com/groups/772957120083698

– Кампанія відкриття STEM 2024: https://www.scientix.eu/campaigns/sdc/sdc24

– Scientix: https://www.scientix.eu/about

  

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

GLOBE Urban Heat Island

Цього березня понад 30 ірландських шкіл взяли участь у міжнародному періоді інтенсивного спостереження GLOBE Urban Heat Island. GLOBE Ireland має традицію планувати онлайн-презентації для ірландських студентів, щоб поділитися своїми висновками та ідеями UHIE щодо підвищення стійкості до спекотних хвиль, і цього року ми хотіли б відкрити деякі з сесій, щоб включити ще кілька шкіл GLOBE, як ми знаємо, студенти отримують вигоду від міжнародного обміну, створюючи глобальну перспективу кліматичних проблем, які спостерігаються в їхніх проектах.

Таким чином, якби у вас були школи, які збирали дані про температуру поверхні, ми хотіли б підключитися до них.

Якщо ви зацікавлені взяти участь у презентаційних сесіях як допитливий спостерігач, також ласкаво просимо!

Надішліть електронного листа Майї Грістен Філдс mgryestenfields@eeu.antaisce.org із зазначенням часового інтервалу, до якого ви хочете приєднатися, і вона зв’яжеться з вами, надавши посилання.

Цього року сесії онлайн-презентацій відбудуться у такі години:

 • Середа, 10 квітня, 10-11 IST [попередньо]
 • Четвер, 11 квітня, 10-11 IST
 • Четвер, 11 квітня 11.15-12.15 IST
 • П’ятниця, 12 квітня, 9–10 ранку за стандартним стандартним часом [тільки для початкових шкіл 8–12]
 • П’ятниця, 12 квітня, 11–12 ранку за східним стандартним часом

Додаткова інформація доступна за посиланням Online student sharing sessions_GLOBE Ireland March UHIE Observation project.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Віртуальна учнівська конференція Європи та Євразії GLOBE 2024!

Дорогі друзі,

Ми хотіли б запросити вас приєднатися до віртуальної учнівської конференції Європи та Євразії GLOBE 2024 який відбудеться 6-7 березня.

У нашому списку є 24+ презентації та 11+ відео з 9 країн (Хорватія, Чехія, Грузія, Ірландія, Італія, Мальта, Північна Македонія, Словенія, Україна). Прийом заявок закрито. На даний момент ми оцінюємо всі проекти, щоб побачити, хто отримає приз у кожній категорії – переможці будуть оголошені під час конференції.

Ви можете приєднатися до нас навіть на деякий час, просто щоб відчути подію на цих сесіях:

 • Середа, 6 березня, о 10:00 – 11:30 CET (Прага) – учні початкових класів
 • Середа, 6 березня, о 12:30 – 14:00 CET (Прага) – учні старших класів початкової школи
 • Четвер , 7 березня, 14:00 – 15:30 CET (Прага) – учні середньої школи

Ми щиро запрошуюємо приєднатися та надихнутися, послухати, спостерігати чи обговорити.

Кожному учаснику необхідно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvBOdKy0AgLQG7KRKT6hU2OEMvABH6TRmWi6NGa0oYFnezNA/viewform

Остаточний порядок денний буде доступний на веб-сайті GLOBE до кінця лютого.

https://www.globe.gov/web/europe-and-eurasia/home/events/-/eventsdetail/14028/2024-europe-and-eurasia-student-virtual-conference

Чекаємо на онлайн-конференцію з вами,  та вашими учнями!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

День Землі 2024 – учнівська конференція GLOBE у Чехії 22.04.2024!

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня Землі у 2024 році Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, як національний координатор міжнародної програми GLOBE, запрошує здобувачів освіти та педагогів приєднатися до Міжнародної учнівської конференції GLOBE (GLOBE Student Conference 2024), яка відбудеться 22 квітня 2024 року в гімназії імені Яна Палаха в Мельнику, Чеська Республіка ( див. карту ).

Форма участі – очна.

Ця подія надає унікальну можливість зустрітися віч-на-віч з іншими командами GLOBE, отримати новий досвід і знання, а також ініціювати міжшкільну співпрацю.

Інформаційний лист НЕНЦ № 56 від 13.02.2024

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Подайте заявку на участь у відеоблогері учня GLOBE 2024/2025!

Вітаємо педагогів GLOBE,

Наразі ми приймаємо заявки від учнів GLOBE на участь у команді GLOBE Student Vlogger Team 2024/2025, і ми просимо вас надати цю можливість своїм учням! Кінцевий термін подачі заявок – п’ятниця, 8 березня 2024 року.

Учень-блогер GLOBE — це учень, який дуже цікавиться GLOBE, навколишнім середовищем, знайомствами з учнями з інших країн, а також використовує відеоблоги (влоги), щоб ділитися історіями про те, хто вони, де живуть, що спостерігають і навчання через GLOBE. Відеоблогери повинні мати базові навички створення відео за допомогою своїх мобільних телефонів і бажати вдосконалити свої навички, створюючи відеоконтент у стилі vlog для GLOBE. Відео розміщуються на YouTube-каналі GLOBE і поширюються на всіх платформах соціальних мереж GLOBE.

Інструкції та посилання на форму заявки можна знайти тут 

Зустрічайте наших нинішніх учнів-блогерів, яких представили спільноті GLOBE у День Землі 2023 року, у відео нижче.

Вимоги

Заявник повинен бути:

 • поточний учень GLOBE віком від 10 до 19 років зі здатністю ефективно спілкуватися англійською мовою. Проте англійська учнів не обов’язково має бути «ідеальною». Учні незмінно вдосконалюють свої мовні та комунікативні навички завдяки цьому досвіду.
 • можливість взяти на себе зобов’язання відвідувати щомісячні навчальні зустрічі та створити чотири відеоблоги в період з квітня 2024 року по квітень 2025 року (з додатковими завданнями щомісяця, наприклад, Instagram Stories і Reels).
 • можливість відвідувати щомісячні 45-хвилинні навчальні зустрічі, які проводяться кожної другої п’ятниці місяця о 14:00. UTC. (Учні повинні бути доступні протягом цього часу, оскільки відвідування зустрічей є ключовим компонентом можливості.)

Ми з нетерпінням чекаємо на розгляд усіх заявок, коли вони всі будуть подані. Для кожного регіону буде обрано по два студенти.

Знову ж таки, інструкції та посилання на форму заявки можна знайти тут 

Дякуємо, і ми сподіваємося отримати відповідь від ваших студентів до кінцевого терміну 8 березня 2024 року!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Наказ Про призначення членів регіональної координаційної ради міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в Україні за освітніми округами

Шановні колеги!

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, як Національний координатор програми GLOBE створив регіональну координаційну раду міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в Україні за освітніми округами.

Наказ № 4-о від 22.01.2024

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

МІЖНАРОДНИЙ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ 2024

wwd2023_webbanners-01.jpg

ДЛЯ РЕГІОНУ ЄВРОПА-ЄВРАЗІЯ GLOBE CC та DCC ВЧИТЕЛЯМ ГЛОБУСУ РЕГІОНУ ЄВРОПА-ЄВРАЗІЯ

Дорогі друзі!

Ми надсилаємо як додаток запрошення на RIVERS IN SPRING, МІЖНАРОДНИЙ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ в МАНТУЇ , Італія, 22 березня 2024 року та його презентацію.

Подія відбувається особисто на Lungolago Gonzaga в Мантуї , але зберігає міжнародний онлайн-вимір, набутий у випусках 2021 , 2022 та 2023 років , у контексті програми GLOBE ( www.globe.gov ) і в тісній співпраці з Координаційним офісом GLOBE Європа-Євразія .

Подія, яка називається «БЕЗ ПЛАСТИКУ», є результатом спільного планування між шкільним світом, який його просуває, та культурними та оперативними проявами території, які займаються вивченням, моніторингом, контролем та управлінням природними ресурсами, перш за все «вода» .

Італійські вчителі, які знаходяться недалеко від місця проведення заходу, зможуть фізично брати участь у ньому зі своїми класами, пропонуючи та проводячи заходи, що відповідають офіційній темі ООН « ВОДА ДЛЯ МИРУ » або іншим темам, зазначеним у запрошення.
Оскільки ви не поблизу Мантуї, ми щиро запрошуємо вас взяти віртуальну участь, надсилаючи електронні продукти для прямої трансляції або перегляду .

Щоб подати електронні продукти, ви повинні зареєструватися за допомогою реєстраційної форми  кінцевий термін 20 лютого .

Запрошення містить посилання на реєстраційну форму , а також інструкції , яких вас просять дотримуватися. ПРИМІТКА:

Щоб отримати доступ до реєстраційної форми, вам необхідно мати або створити обліковий запис GOOGLE, тобто Gmail

Для шкіл, які бажають стежити за подією в потоковому режимі , інструкції будуть доступні на веб-сайті GLOBE Italy www.globeitalia.it на день.

Подія поєднує цілі Порядку денного сталого розвитку ООН на період до 2030 року .

Rivers of Spring сконфігуровано як головну подію на європейському рівні для WWD 2024, яку скликають і керують мережі шкіл у співпраці з місцевою владою, університетами, дослідницькими центрами, асоціаціями, агентствами, компаніями та групами громадян.

Екологічні проблеми планети та ті, що пов’язані з водою, вимагають свідчення та зобов’язань кожного, щоб вони все більше вивчалися та контролювалися на широкій науковій основі та порівнювалися з макро- та мікромасштабними втручаннями, науково обґрунтованими та політично орієнтованими на бачення Землі як « спільного дому» .

Відповідно до офіційної теми ООН для WWD 2024, давайте зробимо воду інструментом миру; існує справжня потреба в МИРІ в цей жахливий період, уражений війнами на Близькому Сході.

Планета потребує всіх нас без винятку, адже без оздоровленої планети немає майбутнього для всіх нас.

wwd2024-in-mantova-presentation-def_compressed

RIVERS IN SPRING – WWD-2024-IN MANTOVA-INVITE-defRIVERS IN SPRING – WWD-2024-IN MANTOVA-INVITE-def

Ми чекаємо на Вас!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Запрошення до участі у Міжнародній віртуальній конференції Європи та Євразії

Лист НЕНЦ № 15 від 17.01.2024р.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Приєднуйтеся до наступного вебінару присвячений Року клімату та кампанії GLOBE щодо клімату та викидів вуглецю

Приєднуйтеся до наступного вебінару YCC:

Місія NASA з глобального вимірювання опадів (GPM) і дані GLOBE з доктором Доріаном Дженні

Наступний вебінар, присвячений Року клімату та кампанії GLOBE щодо клімату та викидів вуглецю, відбудеться впонеділок, 22 січня, о 17:00 за київським часом.

До GLOBE приєднається доктор Доріан Дженні, щоб дізнатися більше про місію NASA GPM Satellite і як колекція даних GLOBE співвідноситься з супутниковими вимірюваннями.

Реєстрація на вебінар тут!

 

Опубліковано в категорії: Без категорії | Залишити коментар

ПРОГРАМА онлайн наради «Впровадження програми GLOBE в Україні» 26.12.23 об 11:00

 

 

 

 

Дата проведення: 26 грудня 2023 року.

Час проведення: 11:00.

Організатор: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України.

Місце проведення: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Адреса: м. Київ, вул. Вишгородська, 19.

Форма проведення – онлайн.

Посилання для підключення:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_NGQ3NDQ0M2YtN2Y5OS00ZmNlLTlmOTYtNzE2NTJiMjQzZmFk%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%222406ee14-ec5f-4a45-ab58-fa306f78e9e4%22%2c%22Oid%22%3a%22a581b2e9-0562-479f-bff8-fb059adbb5a6%22%7d

Цільова аудиторія – педагоги GLOBE, а також ті, хто бажає стати учасником GLOBE спільноти.

У програмі заходу:

 • виступ координатора міжнародної програми GLOBE в Україні  В.В. Вербицького;
 • виступи вчителів програми;
 • виступи заступників координатора програми.

26.12.2023р. Вівторок

10:45 – підключення до онлайн наради;

11:00-11:15 Відкриття наради

Вітальне слово: Вербицький Володимир Валентинович, координатор міжнародної програми GLOBE в Україні, директор, доктор педагогічних наук, професор, академік Національної академії наук вищої освіти України;

11:15-12:30 Виступи вчителів програми GLOBE і заступників координатора:

 • Виступ Михальчук Ілона Вадимівна заступник координатора по міжнародним зв’язкам. Тема виступу: Підсумки регіональної зустрічі жовтень 2023року м.Рига, Латвія;
 • Виступ Тищенко Людмила Миколаївна, досвідчений педагог програми GLOBE. Тема виступу: Дослідження про програмі GLOBE (з досвіду роботи);
 • Виступ Ожован Олени Олександрівни, керівника гуртка Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти і виховання. Тема виступу: GLOBE як фактор формування компетентностей у галузі природничих наук;
 • Виступ Бадай Валентина Яремівна, досвідчений педагог програми GLOBE, методист Міської дитячої екологічної станції Івано-Франківської міської ради. Тема виступу: Програма GLOBE в Міській дитячій екологічній станції;
 • Виступ Бойко Наталія Василівна, досвідчений педагог програми GLOBE, вчитель біології загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №19 м. Київ;
 • Виступ Клецова Юлія Михайлівна заступник координатора. Тема виступу: Звіт по міжнародній програмі за 2023 рік, заходи НЕНЦ у рамках міжнародної програми у 2024 навчальному році, презентація як працювати  з  українським сайтом міжнародної програми GLOBE. Презентація Календаря GLOBE 2024.

Відео підсумок Європейської осінньої фенологічної кампанії 2023 рік – https://www.youtube.com/watch?v=YtLgLfY9Cxo

Завершення наради 12:30.

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар