Календар GLOBE 2014

Вітаємо українських школярів з призовими місцями
в Міжнародному художньому конкурсі
«Календар GLOBE 2014»!

І місце з регіону Європа та Євразія – Стороженко Олександр, учень 8 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце з регіону Європа та Євразія – Кохан Вікторія, вихованка Шосткинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

ІІІ місце з регіону Європа та Євразія – Михайловський Євген, вихованець Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції.

Роботи учаcників конкурсу “Календар GLOBE 2014” зараз знаходяться на виставці в Лабораторії Національного центру атмосферних досліджень (штат Колорадо, США). Більше 90,000 людей відвідують це місце щороку. Виставка відкрита з жовтня по грудень 2014 року.

Висловлюємо подяку керівникам учнів-переможців міжнародного етапу за допомогу в досягненні такого результату:

1. Ромашко Людмилі Миколаївні, вчителю Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

2. Ілліній Г.М., керівнику гуртка образотворчого мистецтва Шосткинського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

3. Михайловській Тетяні Миколаївні, Івано-Франківська міська дитяча екологічна станція.

Дякуємо усім юним художникам, які зробили свій внесок. Завантажуйте український та міжнародний календарі, роздруковуйте та насолоджуйтесь чудовими художніми роботами від учасників з усіх куточків світу протягом всього 2014 року.

Наказ НЕНЦ про підведення підсумків заочного художнього конкурсу «Календар GLOBE – 2014» від 21 жовтня 2013 року №50.

Нагадуємо, що забрати грамоти та дипломи можна за адресою: Національний еколого-натуралістичний центр, Вишгородська 19, м. Київ (каб.№8). На жаль, ми не висилаємо грамоти поштою.