Юннатівський “Дунайчик” ЗОЕНЦ переміг у пластиковій піратській регаті | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** липень – серпень 2024 р. - Всеукраїнський огляд на тему «Наші практичні природоохоронні дії в цифрах» у форматі дашборд (заочно) *** 27 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнський навичковий форум «Юні нобеліанти» (очно) *** 28 - 29 cерпня 2024 року - Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC) (очно) *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну (очно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 жовтня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський конкурс «Чарівний акваріум в культурі українця» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юннатівський “Дунайчик” ЗОЕНЦ переміг у пластиковій піратській регаті

Боротьба з пластиком на Закарпатті призвела до виникнення нового типу піратів, які полюють замість золота на петпляшки. Замість того, щоб потрапити на вторинну переробку, пластик тоннами захаращує річки , забруднює довкілля та створює затори на кордонах з Угорщиною та Румунією. Щоб побороти пластикову навалу, Міністерство екології та природних ресурсів України організувало природоохоронний фестиваль “День Дунаю”. Цьогоріч він був дванадцятий і проходив на березі річки Боржава, правої притоки Тиси Дунайського басейну, в селі Квасово Берегівського району.

У нашій області це панєвропейське свято відбувається під гаслом “Тиса – молодша сестра Дунаю”. У фестивалі взяли участь учні загальноосвітніх шкіл області та юннати Закарпатського екоцентру. Попередньо кожна команда-учасниця виготовила із пластику та іншого побутового хламу, знайденого на берегах річок, піратського корабля. Гуртківці Оксани Біляк нашого екоцентру будували свій плавзасіб не один день і назвали “Дунайчик”. Його історія вийшла цікавою і захоплюючою. ЇЇ юннати представили на святі за допомогою вистави. Крім того “Дунайчик” виконав ще одну умову конкурсу – надійно ішов по воді і проплив Боржавою 500 метрів. Тому команда гідно зайняла перше місце.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • imbaslot
  • asia76
  • a200m
  • ngopibet
  • ngopibet
  • dewa288
  • ngopibet