На базі СОЦСР «Смарагдове місто» завершився п’ятиденний етап обласної літньої екологічної експедиції, організованої Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. Під час експедиції юні дослідники виготовляли брелки з вторинних матеріалів та декоративні серця з ниток і картону, розмальовували екопенали, створювали рослинні орнаменти з хни. Також діти брали участь у командних іграх та інтерактивних вправах, які сприяли розвитку співпраці, комунікації та вміння працювати в команді. Читати далі »

























































































22 Червня, 2026







>












