Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** 10-12 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт» у 2021-2022 навчальному році (перенесено) *** 15-17 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2022» (дистанційно) *** 21-25 березня 2022 року - весняна сесія Природничої школи учнівської молоді у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 22-25 березня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» у 2021/2022 н.р. (проведено) *** 12-14 квітня 2022 року - фінал ІХ Всеукраїнського турніру юних натуралістів у 2021-2022 навчальному році (проведено) *** 27-29 квітня 2022 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» у 2022 році (перенесено) *** 12-14 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» у 2022 році (перенесено) *** травень 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» (проведено) *** 24-27 травня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) у 2022 році (проведено) *** 08-10 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (перенесено) *** 15-17 червня 2022 року - фінал Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» у 2022 році (проведено) *** 24-28 жовтня 2022 року - Курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників, заступників директорів закладів позашкільної освіти (змішана форма) ***
теми WordPress завантажити; блог програмістів; український WordPress на ex.ua .Електронна газета

МАРАФОН ЮННАТІВСЬКИХ НОВИН

Запрошуємо до участі!

З почуттям гордості юннати відзначили День Конституції України під час навчально-польової практики

Українська держава 28 червня відзначає особливе свято – День Конституції України. Це знаковий день для українців, оскільки саме у ніч з 27 на 28 червня 1996 року депутати Верховної Ради від імені Українського народу ухвалили головний документ нашої держави – Конституцію України.

В той історичний момент серця українців сповнила гордість за країну і віра в її майбутнє, адже Україна отримала довгоочікуваний Основний Закон, що окреслює основні права і свободи, обов’язки людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, порядок організації та функціонування органів державної влади, які покликані забезпечувати стабільність та розвиток демократичного суспільства.

(більше…)

Відбувся обласний семінар ,,Організація дослідницької діяльності з дітьми в умовах дистанційного навчання”

24 червня Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено обласний семінар ,,Організація дослідницької діяльності з дітьми в умовах дистанційного навчання”, який проходив онлайн.

Учасниками семінару стали 112 педагогічних працівників, серед яких науковці, працівники Центрів професійного розвитку педагогічних працівників, зокрема Полтавської і Зіньківської міської ради, педагогічні працівники 8 закладів позашкільної освіти та учителі закладів загальної середньої освіти області (їх переважна більшість – 95 чоловік).

(більше…)

Вихованці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру відзначили День Конституції України

З нагоди державного свята України – Дня Конституції Донецький обласний еколого-натуралістичний центр ініціював проведення фоточеленджу «Я – українець! І моє це право – любити землю гордо й величаво!». За умовами челенджу необхідно було викласти в соцмережах фото з чим асоціюється у вихованців Україна. Діти з активністю взяли участь у фоточеленджі. Особисті соцмережі замайоріли українськими степами, символікою, улюбленими місцями, рідною домівкою. (більше…)

28 червня - День Конституції України

28 червня НЕНЦ оголошує

Челендж «Хай буде мирним небо»

(до дня Конституції України)

  1. Зняти відео до 1 хвилини зі зверненням до воїнів, політиків, іноземців із закликом до миру.
  2. Розмістити відео у Facebook або Instagram із хештегом #хай_буде_мирним_небо
  3. Передати естафету 3 друзям, позначивши їх у дописі.

В Чернівецькому ОЦЕНТУМ відбулася Літня педагогічна школа

Літня педагогічна школа (ЛПШ) — це ефективна форма роботи, яка була створена в 2012 році, в рамках освітянсько-дослідницької мережі “ Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” – кафедра екології та біомоніторингу ННІБХБ Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича – ЗЗСО – ЗПО. ЛПШ надала можливість педагогам навчитись використовувати в своїй роботі експрес-методики наукових досліджень, зануритись у вивчення актуальних екологічних проблем свого регіону і в пошуки їх подолання, напрацювати нові проєкти із захисту біорізноманіття та методичні матеріали щодо ефективного викладання та пропаганди охорони природи. (більше…)

Ошибана - техніка, що зачаровує

24 червня 2022 відбулося чергове засідання творчої групи працівників ДОЕНЦ щодо підготовки до Обласної літньої експедиції. На засідання була запрошена майстриня сучасного декоративно-прикладного мистецтва – Ірина Чурсіна, яка охоче поділилася своїм досвідом та дала майстер-клас по виготовленню картин у техніці ошибана. (більше…)

Літня школа «Дивосвіт» у Львові

20 червня 2022 року на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» для вихованців Центру та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб запрацювала літня школа «Дивосвіт».

Кожен день школи – це цікаві заняття з пізнання навколишнього світу, досліди у STEM-лабораторії, майстер-класи на вибір (з фотомайстерності «В об’єктиві – природа», «Посади квітку», «Квіткова феєрія», ліплення з солоного тіста), віртуальний кінозал, студія «Солов’їна мова», арт-майстерня «Подарунок воїну», екскурсії, рухливі ігри на свіжому повітрі, спілкування з тваринками контактного зоокуточка «Дружній до дітей»…

(більше…)

Незабутнє свято останнього дзвоника школярі ліцею „Лідер” відзначили у ЗОЕНЦ

Настало літо – довгоочікувана пора року, час відпочинку, нових емоцій та вражень.

Щорічно школярі нашої області, міста Ужгород та його околиць влітку навідувались до Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з метою ознайомлення з мешканцями куточка живої природи, екологічною стежкою дендропарку та творчими лабораторіями закладу. Не став винятком і цей 2022 рік.

Так, днями в екоцентр завітали учні 5-Г класу Ужгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 20 – ліцею „Лідер”. Його класний керівник Роман Чобаня для своїх учнів підготував цьогоріч несподіваний сюрприз – організував нетрадиційний останній дзвоник екскурсією у Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр.

(більше…)

Обласна онлайн-нарада для директорів профільних закладів позашкільної освіти Дніпропетровської області

З метою організації освітнього процесу в закладах позашкільної освіти еколого-натуралістичного спрямування в літній період під час дії воєнного стану в Україні, підготовки до проведення тарифікації на 2022-2023 навчальний рік комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”) (директор Юрій Педан) була проведена обласна онлайн-нарада для керівників закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного спрямування за темою “Робота закладу позашкільної освіти в умовах дії воєнного стану”. (більше…)

Челендж "Хай буде мирним небо"