Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 14 - 16 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну "Квітуча Україна" (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** 03 - 20 червня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнської олімпіади випускного шкільного дослідництва (учнівських дослідницьких проєктів) (заочно) *** 11 - 27 червня 2024 року - літня кампанія в НЕНЦ у 2024 році (очно) *** 25 - 27 червня 2024 року - фінальний етап конкурсу «Ленд-арт весна – 2024» в рамках Фестивалю патріотичних дій (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 листопада 2024 року - подаються конкурсні роботи на Всеукраїнський конкурс «Дідух – оберіг українського народу» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)
теми WordPress завантажити; блог програмістів; український WordPress на ex.ua .Електронна газета

МАРАФОН ЮННАТІВСЬКИХ НОВИН

Запрошуємо до участі!

Вітаємо із поверненням команду України - учасницю Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF -2024 (11-17 травня 2024 року, м.Лос-Анджелес, штат Каліфорнія (США)

21 травня 2024 р. повернулася команда, яка представляла Україну на Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF -2024 (м. Лос-Анджелес, штат Каліфорнія (США). Незважаючи на військову агресію росії проти України команда від України змогла прийняти участі у Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF -2024. Міжнародна науково-технічна виставка Regeneron ISEF, якій вже понад 70 років є програмою Товариства науки і найбільшим у світі глобальним науковим конкурсом для старшокласників. Через міжнародну мережу місцевих, регіональних та національних наукових ярмарків, мільйони учнів заохочуються до наукового пошуку. Щовесни фіналісти афілійованих конкурсів отримують можливість позмагатися за нагороди та стипендії на суму майже 9 мільйонів доларів. (більше…)

Мотивація – найкращий ключ до пізнання

Надзвичайно корисним в умовах сьогодення цикл методичних майстер-класів відбувся у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді.

Методичні заходи були спрямовані на підвищення професійного рівня та удосконалення педмайстерності педагогів у питанні проєктування освітнього процесу на основі методики мотивації, стимулювання та заохочення вихованців. Захід проводився у два етапи.

(більше…)

На Донеччині відбулося заключне засідання Регіонального осередку Всеукраїнської дитячої спілки “Дитячий екологічний парламент” у 2023-2024 навчальному році

Щомісяця упродовж навчального року проходили засідання Дитячого екологічного парламенту у режимі онлайн, організовані Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром. На зустрічах були спікерами заступник голови Всеукраїнської екологічної ліги Олена Пащенко, екоактивістка ГО “Чарівні Руни” Юлія Тимчак, провідна фахівчиня з екологічної освіти РЛП “Клебан-Бик” Галина Семеніхіна.
(більше…)

Команда від України вирушила на фінал Міжнародної науково-технічній виставки Regeneron ISEF - 2024


(більше…)

З нагоди Дня вишиванки для гуртківців Чернігівської обласної станції юних натуралістів було організовано і проведено низку заходів

16 травня в Україні святкують День вишиванки. Свято з’явилося доволі нещодавно – у 2006 році. Авторами ідеї вшановувати українській традиційний одяг були студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету. За доволі короткий час це свято еволюціонувало зі студентської акції до міжнародних масштабів. В наші дні День вишиванки відзначають у понад 100 країн, тому він отримав назву Всесвітнього.

Цьогоріч день вишиванки проходив під гаслом #вишиваємоперемогу.

(більше…)

На Дніпропетровщині проведено заходи до Всесвітнього дня Вишиванки

Щорічно в третій четвер травня Україні і світі відзначається Всесвітній день Вишиванки.  До нього може долучитися будь-хто, одягнувши вишиванку.

Святу передувала акція «Всесвітній день вишиванки», котру в 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. До цього спонукав її друг Ігор Житарюк, який прийшов на пару у вишиванці.

(більше…)

Дитяча екологічна конференція „Зелений фронт”

15 травня у КЗПО «ПАДІЮН» відбулась дитяча екологічна конференція „Зелений фронт”, організована у співпраці закладу освіти з Інститутом еколого-релігійних студій (IERS), Міжрелігійним та громадянським природоохоронним форумом Східної Європи (IRCEF) і Союзом охорони природи Німеччини» (NABU).

Захід мав на меті підвищити рівень екологічної свідомості молоді, заохотити школярів до захисту навколишнього середовища, розвинути інтелектуальні та творчі здібності дітей і залучити їх до науково-дослідницької діяльності.

(більше…)

Завершився Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна»

З 14 по 16 травня Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» у змішаному форматі. В Конкурсі прийняли участь 23 команди, які представили свої проєкти та були на високо оцінені журі. Команда Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» Броварської міської ради Броварського району Київської області (Кучер Валерія, Гончар Віра, Карпенко Ксенія, Лопатюк Аврора – вихованці зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс»»). Керівники команди: Якуша Наталія Михайлівна, керівник зразкового творчого об’єднання «Флористична майстерня «Адоніс»»; Зінченко Світлана Григорівна, керівник гуртка «Флористика»; Колесник Оксана Олексіївна, керівник гуртка «Флористика» представила свій проєкт «Квітуча Україна» очно. Учасники Конкурсу відзначенні дипломами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вишиванку одягаю - Україну прославляю

Напередодні Дня вишиванки Донецький обласний еколого-натуралістичний центр ініціював проведення фоточеленджу “Одягни вишиванку, Україно моя!”, до якого охоче долучилися педагоги, здобувачі освіти Донеччини та їх батьки. Найактивнішими учасниками виявилася учнівська молодь з Олександрівської, Лиманської, Добропільської територіальних громад, Курахівського опорного ЗЗСО № 5 та Опорного закладу Великоновосілківської гімназії. Захід проходив під гаслом “Вишиванку одягаю – Україну прославляю!”. Всього у фоточеленджі взяли участь понад 300 осіб.
(більше…)

ВИВЧАЮЧИ І ДОСЛІДЖУЮЧИ НАВКОЛИШНІЙ СВІТ, ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ Й МИНУЛЕ РІДНОГО КРАЮ

Уроки на лоні природи, а особливо у форматі природничо-краєзнавчої екскурсії довкіллям рідного Наддністрянського краю, користуються неабиякою популярністю в учнів, юннатів та педагогів Вільховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені педагога-натураліста Ф. С. Бацури.

Такий формат навчання дітей поза межами школи, у свій час, полюбляв Федір Степанович, а напрацьований ним досвід став прикладом для наслідування наступним поколінням педагогів школи і традиційно залишається популярним в нинішнього покоління її педколективу.

(більше…)

Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Освіта поза кордонами – орієнтир на майбутнє»

Юннати НЕНЦ долучилися до освітнього хабу «Донеччина»

13 травня 2024 року юннати Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України долучилися до освітнього хабу «Донеччина», в межах якого проходила виставка етнокультурних виробів. НЕНЦ презентував найкращі вироби мистецтва з різних куточків України. Масовий захід «Україна вишивана» був приурочений до Дня Вишиванки. Учасниками заходу стали освітяни, науковці, батьки та діти ВПО з Донецької області. Всі мали можливість відвідати виставку та прийняти участь у майстер-класах.
(більше…)

Вихованці Донецького обласного еколого-натуралістичного центру відзначили День матері

З 06 по 12 травня 2024 року Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром ініційовано та проведено челендж до Дня матері «У моєї мами…». Метою заходу було вшанувати матір та виділити її роль в житті кожної людини, виховати в дітей повагу та любов до матері, бережливе та турботливе ставлення до неї, вміння висловити свої почуття.
До челенджу долучилися здобувачі освіти області – понад 100 осіб. Учасники створювали святкові, яскраві вітальні колажі, обравши найтепліші світлини з мамами та ділилися світлинами у соціальних мережах з хештегами #Моєпозашкілля #ДОЕНЦ #ДОЕНЦ_ДеньМатері.

(більше…)

День Європи в КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів»

Щорічно у травні європейські країни відзначають День Європи, присвячений співпраці держав континенту та євроінтеграції.

З 2023 року Україна вперше почала відзначати цю подію одночасно з іншими країнами Євросоюзу.

До Дня Європи педагогами комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» підготовано та проведено для здобувачів освіти гуртків: експрес-екскурсії «Віртуальна подорож європейськими країнами», «Європа нашими очима» (https://www.youtube.com/watch?v=JA6Bj7Gr3ko
), «Віртуальна подорож Європою» (https://www.youtube.com/watch?v=OVBgfQ3FRzk) та відеокруїз «Подорож Європою» (https://www.youtube.com/watch?v=b2-jcP3PVaQ); інформаційно-пізнавальні бесіди «Україна європейська держава», «Місце України в Європейському Союзі», «Цікаві факти про країни Європейського Союзу».

(більше…)

Освіта – внесок у Перемогу України!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запрошує учнівську молодь та їхніх батьків, учителів, всіх зацікавлених осіб відвідати «КНУ ЕХРО» – Загальноуніверситетський день відкритих дверей, що відбудеться в Головному навчальному корпусі Університету (м. Київ, вул. Володимирська, 60) 18 травня 2024 року з 11:00 до 15:00. (більше…)

НЕНЦ відвідав перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Кудрявець

10 травня 2024 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з робочим візитом відвідав перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Кудрявець. На зустрічі спільно з  заступницею директора з міжнародних зв’язків НЦ «Мала академія наук України» Яною Чейшвілі були обговорені питання співпраці в напрямі організації та проведення міжнародних конкурсів з учнівською молоддю, перспективи діяльності НЕНЦ та стратегія розвитку позашкільної освіти.
(більше…)

Черкаси-Київ-Львів-Варшава-Стамбул-Лос-Анджелес

Черкаси-Київ-Львів-Варшава-Стамбул-Лос-Анджелес. Це маршрут молодих українських вчених Богдана Главацького, Поліни Ярифи та Володимира Борисенка, які вирушили на фінал Міжнародної науково-технічній виставки Regeneron ISEF – 2024 – найбільший світовий конкурс з науки та інженерії для школярів. Аби отримати право представляти Україну, наші учні виграли суперфінал Всеукраїнського конкурсу «Еко-Техно Україна, який в березні цього року проводили Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Богдан, Поліна та Володимир є стипендіатами Президентського Фонду Леоніда Кучми “Україна”.

(більше…)

Декада екологічної освіти у КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

#НЕНЦ #NENC #Декада_ЕКООСВІТИ
Екологічне виховання молодого покоління є надзвичайно актуальним у наш час.

Вже традиційно впродовж квітня в рамках місячника довкілля, який щорічно організовує до Дня Землі та Дня довкілля КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», проводяться заходи з впорядкування навчально-дослідної земельної ділянки Центру, прибирання території закладу, висаджуються квіткові рослини, дерева і чагарники; для вихованців гуртків – змістовні бесіди на екологічну і природоохоронну тематику, усні журнали, конкурси малюнків, виховні години, різноманітні майстер-класи. Адже наш обов’язок – навчити дітей любити та берегти природу, допомагати їй.

(більше…)

Проведено заходи в КЗО “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 травня 2024 року Україна відзначає День пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

З метою вшановування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни, педагоги комунального закладу освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Юрій Педан) підготували та провели низку заходів.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українська земля понесла надзвичайні втрати. Імена визволителів закарбуються у нашій пам’яті назавжди, Ми вклоняємося їхньому подвигу, вони назавжди залишаться в історії рідного краю, України та світу. Генетична пам’ять роду передається із покоління в покоління, зберігаючи пам’ять про героїчних воїнів, про події та факти Другої світової війни.

(більше…)

З нагоди Дня памяті та примирення педагоги Чернігівської обласної станції юних натуралістів провели для вихованців гуртків цілу низку заходів

Щороку 8 травня Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Педагогами комунального закладу «Чернігівська обласна станція юних натуралістів» підготовано та проведено цілий ряд заходів для вихованців гуртків: інформаційно-просвітницькі заходи «Не загасити пам’яті вогонь», «Хай буде вільна Україна в усі часи, усі віки», «Мужність, відвага крізь покоління», перегляд відеоматеріалів з теми: «День пам’яті та примирення» (https://www.youtube.com/watch?v=4WaWpD0_H-w
),«Дистанційний захід. День пам’яті та примирення» (https://www.youtube.com/watch?v=Ajs_99QFzdw).

(більше…) • bajak Scatter
 • turbox500
 • mariaTogel
 • turbox1000
 • spaceman
 • ngopibet
 • slot qris
 • scatter hitam
 • klikslot
 • zara4d
 • zara4d