Національний еколого-натуралістичний центр *** Запрошуємо учнівську молодь різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня - Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** 8 грудня 2020 року - Всеукраїнський фестиваль «Україна - сад» (онлайн-конференція) *** 16-17 грудня 2020 року - ІІ етап Всеукраїнського фестивалю «Скарбниця народної духовності» (тема заходу – «Українська паляниця») *** до 20 грудня 2020 року термін подання робіт на виставку Всеукраїнського конкурсу ”Новорічна композиція” ***
теми WordPress завантажити; блог програмістів; український WordPress на ex.ua .



Електронна газета

МАРАФОН ЮННАТІВСЬКИХ НОВИН

Запрошуємо до участі!

Лісівники, науковці й освітяни Хмельниччини провели природничо-краєзнавчий конкурс «Природа Малого Полісся очима дітей»

Нещодавно науковці й лісівники Національного природного парку «Мале Полісся» спільно з освітянами завершили підведення підсумків регіонального дитячого природничо-краєзнавчого конкурсу «Природа Малого Полісся очима дітей», на участь в якому школярі малополіського краю надіслали  237 творчих робіт.

Читати далі »

Відбувся ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних закладів освіти

2-3 грудня 2020 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді провів ІІ (фінальний) етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань загальноосвітніх і позашкільних закладів освіти у форматі онлайн-конференції.

Читати далі »

Юннати ЗОЕНЦ підтримали природоохоронну акцію “Підгодуємо птахів взимку” і розвісили годівнички, виготовлені власноруч

Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді тісно співпрацює з Українським товариством охорони птахів, щороку долучаючись до природоохоронних акцій та Великого зимового обліку птахів. Цьогоріч, відділ екології та природоохоронної роботи придбав для юннатів цікаву і корисну книгу „Наші птахи і те, що їм заважає”, автор Катерина Бабкіна. В книзі описуються зимуючі птахи, і те, що їм заважає вижити: жуйка, пакет поліетиленовий, отрутохімікати, рибальські сітки, повітряні кульки.

Читати далі »

Завершилась Всеукраїнська онлайн-конференція “Збережемо ліси для майбутніх поколінь”

Ліс – це символ багатства і могутності держави, її «зелене золото», це частина історії нашого чарівного краю, людської долі, це спадок минулих поколінь, це надбання сучасного суспільства, це майбуття прийдешніх поколінь.

Читати далі »

Забуті традиції українського народу

27.11.2020 р. комунальним закладом освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор Ю. Ф. Педан) був проведений виховний захід за темою “Забуті традиції українського народу”. В заході брали участь вихованці гуртка КЗО “ОЕНЦДУМ”, учні комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 76” Дніпровської міської ради (директор Сазанська Г. О.).

Читати далі »

У Національному еколого-натуралістичному центрі проведено семінар «Еко-стежки Київщини»

Другого грудня 2020 р. в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України відбувся семінар на тему: «Формування туристичної привабливості Київської області» Всеукраїнської екологічної ліги в рамках природоохоронних заходів «Створення еколого-туристичних маршрутів» відповідно до Регіональної програми розвитку природо-заповідного фонду Київської області на 2017-2020 рр.

Читати далі »

Про конкурс малюнків у ЗОЕНЦ „Збережімо ґрунти рідної України”

Педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді провели конкурс дитячих малюнків „Збережімо ґрунти рідної України”. Приурочений конкурс Міжнародному дню ґрунтів (World Soil Day). Його метою є привернення уваги до важливості ґрунтів, як одного з найвагоміших компонентів продовольчої безпеки та здоров’я екосистем і як життєво важливого джерела благополуччя людей. За допомогою малюнку діти не тільки розвивають свої образотворчі здібності, а й пізнають багато нового про ґрунт та знайомляться з проблемами його збереження.

Читати далі »

Вітання Президента НАПН України

Всеукраїнський зліт УВБ, трудових аграрних об’єднань

2 грудня

захист науково-дослідницьких робіт по секціях

09:30
Відеозапис: https://youtu.be/Iq1AW4d5PFw

2 грудня (продовження)

захист науково-дослідницьких робіт по секціях

14:00  
Відеозапис: https://youtu.be/o0iEChBuFqQ

3 грудня

Виставка-презентація “Щедрість рідної Землі”

09:30

  1. Команда Мар’їнської районної станції юних натуралістів Донецької області (Тарасенко Аліна, Честа Дарина, Омелич Вікторія).
  2. Команда учнівського виробничого об’єднання «Трудівник» Новотроянівського навчально-виховного комплексу Болградського району Одеської області (Мінжирян Валентин, Мандажи Петро, Ніколаєв Анатолій, Григор’єв Данило).
  3. Команда Комунального закладу освіти «Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Межівської селищної ради, еколого-натуралістичний гурток «Дивосвіт» Дніпропетровської області (Калетнік Маргарита, Таранченко Андрій, Філіпова Анастасія).
  4. Команда Ямпільської районної станції юних натуралістів Сумської області (Родінка Євгенія, Марчук Катерина, Тарануха Єлизавета).
  5. Команда Комунального закладу «Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Світоч» Василівського району Запорізької області (Ємельянова Вікторія, Приходько Марія, Леонова Вікторія).
  6. Команда Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області (Бодачевська Олександра, Панюшкіна Вероніка, Шевченко Анастасія).
  7. Команда Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоукраїнської районної ради Кіровоградської області (Мохонько Дар’я, Черноіваненко Ірина, Прядко Антон).
  8. Команда Комунального опорного навчального закладу «Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області» (Буран Яна, Коломієць Мирослава, Чарська Вікторія).
  9. Команда Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (Каденко Богдан, Шупта Ангеліна, Миськ Яна).

Відеозапис: https://youtu.be/YzfvaDdBzx8

3 грудня (продовження)

Виставка-презентація “Щедрість рідної Землі”

14:00 

  1. Команда Жукотинської гімназії Коршівської ОТГ Коломойського району Івано-Франківської області (Генник Інна, Гнатюк Аліна, Гнатюк Марія, Ткачук Надія).
  2. Команда Репужинецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Заставнівського району Чернівецької області (Голіната Антоніна, Фалибога Адріана, Палій Вікторія).
  3. Команда трудового аграрного об’єднання «Юність» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. В.К. Липинського Локачинського району Волинської області (Меленчук Анна, Королюк Петро, Шевчук Катерина).
  4. Команда Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради (Пильник Максим, Чекиш Тетяна, Картель Ірина).
  5. Команда Ягнятинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ружинського району Житомирської області (Табачук Анна, Дятел Ірина, Міняйло Ірина).
  6. Команда Комунального закладу «Утківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Мереф’янської міської ради Харківської області (Журавльова Вікторія, Ласка Даніїл, Пустирьова Поліна, Фурсова Олена).
  7. Команда Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Миколаївської області (Ющенко Сабріна, Мерзлікєна Марія).
  8. Команда Комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради (Бобровська Аліна, Карпенко Софія, Тимощук Софія).
  9. Команда Старунського навчально-виховного комплексу Богородчанської районної ради Івано-Франківської області (Дребот Вікторія, Писклинець Анастасія, Шимонівська Галина, Остащук Євгенія).
  10. Команда центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді м. Миргород Полтавської області (Тузенко Анастасія, Корсун Олександра).
  11. Команда Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (Богуцька Вікторія, Ракоча Юлія, Шинкаренко Василина).
  12. Команда Хмельницької області.

Відеозапис: https://youtu.be/7zBruMhc86Q

Всеукраїнська онлайн-конференція “Збережемо ліси для майбутніх поколінь”

2 грудня

початок об 11:00
Відеозапис: https://youtu.be/jWKj4zFFKQQ

3 грудня

початок об 11:00

Відеозапис: https://youtu.be/S7X9Y17SzNw