Бібліотека НЕНЦ | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** 27 - 29 листопада 2024 року - фінал Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» (очно) *** до 29 листопада 2024 року - подання конкурсних робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2025» (заочно) *** до 30 листопада - 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «День юного натураліста» (заочно) *** до 30 листопада 2024 року - подання матеріалів щодо участі у Всеукраїнській дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (заочно) *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) *** з 2024 року по 2029 рік - триває Всеукраїнський конкурс проєктів озеленення «Культура домівки»


Бібліотека НЕНЦ

Розбудова української держави неможлива без інтелектуально і творчо обдарованих громадян. Значну роль відіграють книги у формуванні громадян здатних до генерування нових ідей, пошуку нових технологій і знань.

Саме тепер, в період прискорення інформатизації суспільства бібліотека стає центром культурного становлення особистості, формування її духовних орієнтирів. XXI століття визначає одним із своїх пріоритетів – вільний обмін і доступ до інформації.

Бібліотека НЕНЦ працює в цьому напрямку , фонд бібліотеки – 1700 експозицій.

Бібліотека постійно надає інформаційну допомогу біологам шкіл м. Києва, Київської області, працівникам позашкільних закладів, курсантам курсів підвищення кваліфікації, директорам міських, районних СЮН, ЕНЦ.

З метою надання інформаційної допомоги вчителям біології м. Києва та Київської області, керівникам гуртків НБ НУУМ, методистам в бібліотеці організовано постійно діючі виставки методичної літератури “Нова література”, “Ercupe — інформація”, література, що видається НЕНЦУ, а також новинки методичної літератури з біології, екології, психології та ін.

Бібліотека мусила підвищити фахову педагогічну майстерність шляхом популяризації нової педагогічної та методичної літератури і надання інформації про неї. Так в постійно діючій виставці представлені “Нові інформаційні технології””, “Національна доктрина розвитку освіти України у XXI столітті”, “Відкриті уроки”, “Інноваційні технології в освіті”, “Талановиті діти – надія України”, методичні засади, реалізація пріоритетних напрямків експериментально-дослідницької діяльності.

З метою формування навичок самостійної роботи з книгами, з метою поглиблення знань та розвитку умінь, оперативного знаходження інформації в створена програма “Юний бібліотекар”.

При бібліотеці працює відеолекторій та відеотека “Екологія 21 століття”. Відеотека налічує 400 відеофільмів на різну тематику. Є відеофільми по екології, біології, охороні природи, шкільній програмі. Особливим попитом користуються відеофільми “Глобальна екологія”, “Заповідники України”, Енциклопедія тварин, Енциклопедія кімнатних рослин, “Удивительные растения”, “Птахи України – Червона книга”, та ін.

Поділитися


  • ngopibet
  • dewa288 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m 55tbet rp8888 hokiemas 66kbet