Онлайн-міст “Форум позашкільників 2020” | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 15 грудня 2023 року - триває заявлення на Всеукраїнський конкурс «Юний селекціонер і генетик» у 2023/2024 навчальному році (заочно) *** до 15 грудня 2023 року - подання матеріалів заочних Всеукраїнських конкурсів: Конкурс внутрішнього озеленення закладів освіти «Галерея кімнатних рослин», Конкурс зовнішнього озеленення закладів освіти «Парад квітів біля школи» (заочно) *** 20 грудня 2023 року - 25 січня 2024 року триватиме заключний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (заочно) *** до 29 грудня 2023 р. - надсилання фотоматеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 19 січня 2024 року - триває реєстрація участі в науково-технічному конкурсі «Eкo-Техно Україна» (заочно) *** до 22 січня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» (заочно) *** до 1 березня 2024 року - падсилання фотоматеріалів до «Панорами Всеукраїнського профільного табору оздоровлення та відпочинку «Юннат» (заочно) *** до 08 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Онлайн-міст “Форум позашкільників 2020”

13 травня з 11:00 до 13:00 тривала Всеукраїнська онлайн-конференція “Форум позашкільників 2020” за участі МОН України, провідних фахівців державних установ системи освіти, директорів закладів позашкільної освіти, завідувачів відділів Палаців, Будинків дітей та юнацтва, педагогів-позашкільників. Координатор конференції, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, анонсував головні питання, що були винесені на обговорення:

– модель творчих учнівських об’єднань позашкільної освіти (гуртків, клубів тощо);
– модель фінансування та діяльність закладів позашкільної освіти на період запровадження в Україні режиму надзвичайної ситуації та на період виходу з карантину;
– питання реабілітації вихованців закладів позашкільної освіти після завершення карантину.


Вербицький В.В., директор НЕНЦ — ведучий наради, запросив до діалогу керівних осіб системи освіти в Україні, директорів закладів позашкільної освіти. На час онлайн-конференції відклали нагальні справи та приєднались до дискусії:

Сальков Віктор Васильович – в.о. генерального директора Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України;

Середницька Алла Дмитрівна — начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи Головного управління дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України;

Дятленко Сергій Миколайович — головний експерт із питань освіти програми U-lead з Європою;

Шкура Геннадій Анатолійович – директор Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України;

Бєльська Валентина Василівна — директор Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Кременчуцької міської ради Полтавської області та інші.

Спікер Вербицький В.В. окреслив найважливіші теми для обговорення, що безпосередньо стосуються ЗПО різних типів та профілів. Своє бачення змін, які відбудуться в освіті після поступового виходу з карантину, висловив Дятленко С.М. Звернувши увагу присутніх на конференції адміністраторів ЗПО на потребу пошуку нових форм діяльності установ, співдоповідач відмітив: особливу увагу необхідно буде приділити захисту дітей та педагогів на самому початку нового навчального року, коли всі підуть до школи. Учасники конференції погодились з висловом про нові виклики, які чекають освітню галузь, адже позашкілля, як і вся освіта після карантину, вже не буде таким, яким було раніше.

Провідні фахівці Директорату дошкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України, інших державних установ донесли до аудиторії останні тенденції щодо напрямів функціонування закладів позашкільної освіти на час карантину, зокрема особливості щодо оплати праці працівникам на період вимушеного перебування на карантині, та відповіли на всі питання аудиторії.

Число активних підключень на час онлайн-трансляції перевищило 100 осіб, тож, на жаль, іноді програма відеотрансляції обмежувала можливість приєднання нових учасників. Пропонуємо переглянути або прослухати запис наради, перейшовши за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/15HYQLgsXJNDlmDGdfld26jemRyKrajsC?usp=sharing.

 

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар