Четверта онлайн-нарада з директорами | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Четверта онлайн-нарада з директорами

05 серпня відбулась чергова онлайн-нарада з директорами закладів позашкільної освіти, у форматі віддаленого відеоконференцзв’язку, з метою продовження обговорення ключових питань діяльності профільних установ.

Головні питання, які було винесені на нараду: літнє оздоровлення учнівської молоді в ЗПО, програмно-методичне забезпечення у 2020-2021 навчальному році, децентралізація та умови роботи установ освіти при зміні адміністративних кордонів районів, робота всеукраїнського методичного онлайн-хабу, створення стратегічної групи для експертизи програм на 2021 рік, питання що виносяться на ювілейне засідання щодо підготовки до 95 річчя юннатівського руху, проведення ряду  всеукраїнських організаційно-масових заходів упродовж серпня місяця, запровадження термо-скринінгу, підготовки закладів позашкільної освіти до початку нового навчального року в умовах адаптивного карантину.
Ведучий, директор НЕНЦ Вербицький В.В.,  привітав учасників онлайн-наради, подякував за присутність в онлайн ефірі. Спонукав директорів, адміністраторів до обговорення винесених питань. Представив керівника прес-служби НЕНЦ Андріанну Ігорівну Рому, надав їй слово для інформування директорів щодо роботи .
Ведучий відмітив пріоритетні завдання, які  неухильно слід виконати на початку нового навчального року. Це: 1) обов’язково розпочати навчальний процес в залежності від того у якому форматі його буде дозволено проводити; 2) посилити практична роботу з вихованцями та науково-дослідницьку і екстериментальну діяльність; 3) неухильно дотримуватись норм і правил з санітарно-епідеміолочного контролю, забезпечення життя і  здоров’я учасників освітнього прочесу; 4) безперервний контроль у питаннях цивільного захисту, охорони праці та техніки безпеки на робочих місцях, під час екскурсій, походів. До онлайн-наради долучилось понад 60 педагогічних працівників закладів позашкільної освіти.
Онлайн-нарада тривала півтори астрономічні години, без перерви. За погодженням з аудиторією визначено дату наступної зустрічі в онлайн-ефірі – 9 вересня. Переглянути відеозапис онлайн-наради можна за посиланням: https://youtu.be/547G6Fg8jM8.

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар