Практичні онлайн-заняття з агродослідництва | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** запрошуємо молодь до участі у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «Крок до знань» 2021/2022 навчального року *** до 15 грудня 2021 року триває відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» 2021/2022 навчального року (заочно) *** до 15 грудня 2021 року триває Відкритий рейтинг якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» (заочно) *** 15 грудня 2021 року - Узагальнення передового педагогічного досвіду закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю у 2021 р. *** 16-17 грудня 2021 року - Всеукраїнський зліт юних орнітологів


Практичні онлайн-заняття з агродослідництва

Компанія «Сингента» в Україні спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді 01 червня  2020 року організували практичне онлайн-заняття на тему: «Створюємо міні-город та пряно-ароматичний сад на підвіконні». Провела онлайн-заняття – Домрачева Тетяна Василівна, методист НЕНЦ, спеціаліст вищої категорії, керівник гуртка “Юні агрохіміки”. Під час заняття розглядалися різні методики вирощування овочевих і пряно-ароматичних рослин на підвіконні. Учні змогли навчитися сіяти та садити рослини в домашніх умовах. Мета – отримання свіжої зелені в будь-яку пору року. Загалом підключилося до дистанційної форми заняття понад 50 учнів різного віку, як окремо так і в складі окремих гуртків. Ознайомитись з перебігом онлайн-заняття можна у запису або завантажити відео за посиланням –  https://drive.google.com/drive/folders/1_G1QQWkVfdTWiYpgY8fZI7HmPP2PU-BX?usp=sharing.

Серед учасників онлайн-заняття були вихованці п’яти творчих учнівських об’єднань КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ( «Юні охоронці природи», «Флористика та фітодизайн інтер’єру», «Природа, фантазія, творчість» (кер. Валах І. І.), «Природа рідного краю» (кер. Малиш Г.Я.), «Природознавство для дошкільників» (кер. Втерковська І.Д.) долучилися до практичного онлайн-заняття «Створюємо міні-город та пряно-ароматичний сад на підвіконні». Діти навчилися сіяти та садити овочеві та пряно-ароматичні рослини для вирощування в домашніх умовах: робити дренаж, використовуючи керамзит і пісок, готувати грунт до висівання насіння, правильно поливати та висіяли самостійно, а дошкільнята при допомозі дорослих, кріп, петрушку, салат, базилік і висадили розсаду помідорів.
Тепер вихованці ЛОЦЕНТУМ очікують на хороший врожай свіжої зелені на підвіконні, а дошкільнята поділилися фото вже раніше висіяних на власному міні-городі рослин, з яких вже збирають зелень кропу і цибулі.
Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


3 коментарі до запису “Практичні онлайн-заняття з агродослідництва”

  1. Komendantov Volodumur сказав:

    Посилання за запис наприкінці даної новини на сайті НЕНЦ

  2. Komendantov Volodumur сказав:

    Посилання буде, Онлайн майстер-клас перенесений на 16.00

  3. Оксана сказав:

    Доброго дня, шановні колеги, скажвть бдь ласка, де можна побачити посилання на участь у цбому заході?

Залишити коментар