Практичні онлайн-заняття з агродослідництва | Національний еколого-натуралістичний центр *** Триває набір учнівської молоді різного віку у гуртки на 2020/2021 н.р., які працюють в Національному еколого-натуралістичному центрі. Зареєструватись можна онлайн (рубрика "Робота гуртків" головного меню) на сайті Центру *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста»*** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 21 серпня триватиме Дистанційний курс «Математика в Природі» для позашкільної освіти *** з 26 серпня в онлайн-режимі Дистанційний курс «Природничий лекторій» *** до 25 вересня 2020 року триває подання відеозапису захисту власного проєкту на Всеукраїнський конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (12-15 років) *** до 30 вересня 2020 року будуть оголошені результати проведення Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (заочно) *** 05-07 жовтня 2020 року триватиме Всеукраїнський конкурс з флористики та фітодизайну (заочно) **** 26-30 жовтня 2020 відбудеться осіння сесія у Природничій школі учнівської молоді у 2020/2021 навчальному році (дистанційно) *** до 15 листопада 2020 року подання робіт на Всеукраїнський художній конкурс «Календар GLOBE 2021» (заочно) *** 18-20 листопада 2020 - Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» ***


Практичні онлайн-заняття з агродослідництва

Компанія «Сингента» в Україні спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді 01 червня  2020 року організували практичне онлайн-заняття на тему: «Створюємо міні-город та пряно-ароматичний сад на підвіконні». Провела онлайн-заняття – Домрачева Тетяна Василівна, методист НЕНЦ, спеціаліст вищої категорії, керівник гуртка “Юні агрохіміки”. Під час заняття розглядалися різні методики вирощування овочевих і пряно-ароматичних рослин на підвіконні. Учні змогли навчитися сіяти та садити рослини в домашніх умовах. Мета – отримання свіжої зелені в будь-яку пору року. Загалом підключилося до дистанційної форми заняття понад 50 учнів різного віку, як окремо так і в складі окремих гуртків. Ознайомитись з перебігом онлайн-заняття можна у запису або завантажити відео за посиланням –  https://drive.google.com/drive/folders/1_G1QQWkVfdTWiYpgY8fZI7HmPP2PU-BX?usp=sharing.

Серед учасників онлайн-заняття були вихованці п’яти творчих учнівських об’єднань КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ( «Юні охоронці природи», «Флористика та фітодизайн інтер’єру», «Природа, фантазія, творчість» (кер. Валах І. І.), «Природа рідного краю» (кер. Малиш Г.Я.), «Природознавство для дошкільників» (кер. Втерковська І.Д.) долучилися до практичного онлайн-заняття «Створюємо міні-город та пряно-ароматичний сад на підвіконні». Діти навчилися сіяти та садити овочеві та пряно-ароматичні рослини для вирощування в домашніх умовах: робити дренаж, використовуючи керамзит і пісок, готувати грунт до висівання насіння, правильно поливати та висіяли самостійно, а дошкільнята при допомозі дорослих, кріп, петрушку, салат, базилік і висадили розсаду помідорів.
Тепер вихованці ЛОЦЕНТУМ очікують на хороший врожай свіжої зелені на підвіконні, а дошкільнята поділилися фото вже раніше висіяних на власному міні-городі рослин, з яких вже збирають зелень кропу і цибулі.
Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


3 коментарі до запису “Практичні онлайн-заняття з агродослідництва”

  1. Komendantov Volodumur сказав:

    Посилання за запис наприкінці даної новини на сайті НЕНЦ

  2. Komendantov Volodumur сказав:

    Посилання буде, Онлайн майстер-клас перенесений на 16.00

  3. Оксана сказав:

    Доброго дня, шановні колеги, скажвть бдь ласка, де можна побачити посилання на участь у цбому заході?

Залишити коментар