![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/Mini-gorod-1.jpg)
Компанія «Сингента» в Україні спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді 01 червня 2020 року організували практичне онлайн-заняття на тему: «Створюємо міні-город та пряно-ароматичний сад на підвіконні». Провела онлайн-заняття – Домрачева Тетяна Василівна, методист НЕНЦ, спеціаліст вищої категорії, керівник гуртка “Юні агрохіміки”. Під час заняття розглядалися різні методики вирощування овочевих і пряно-ароматичних рослин на підвіконні. Учні змогли навчитися сіяти та садити рослини в домашніх умовах. Мета – отримання свіжої зелені в будь-яку пору року. Загалом підключилося до дистанційної форми заняття понад 50 учнів різного віку, як окремо так і в складі окремих гуртків. Ознайомитись з перебігом онлайн-заняття можна у запису або завантажити відео за посиланням – https://drive.google.com/drive/folders/1_G1QQWkVfdTWiYpgY8fZI7HmPP2PU-BX?usp=sharing.
Тепер вихованці ЛОЦЕНТУМ очікують на хороший врожай свіжої зелені на підвіконні, а дошкільнята поділилися фото вже раніше висіяних на власному міні-городі рослин, з яких вже збирають зелень кропу і цибулі.
![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/unnamed-file-300x169.png)
![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/IMG-7c0fe9b24cf619cfaf238cab9b70e69a-V1-169x300.jpg)
![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/IMG-97931ffafa88b39bf710b8d7b50a7a4c-V-225x300.jpg)
![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/unnamed-file-1-300x191.png)
![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/IMG-b5c1c6db81ed480125f83669bd6be998-V-225x300.jpg)
![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/Screenshot_2020-05-25-13-09-18-273_com.miui_.videoplayer-142x300.jpg)
![](https://nenc.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/Screenshot_2020-05-25-18-07-01-570_com.miui_.videoplayer-142x300.jpg)
Посилання за запис наприкінці даної новини на сайті НЕНЦ
Посилання буде, Онлайн майстер-клас перенесений на 16.00
Доброго дня, шановні колеги, скажвть бдь ласка, де можна побачити посилання на участь у цбому заході?