Global Teacher Prize Ukraine 2020: Оголосили топ-10 найкращих вчителів України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» (заочно) *** до 15 грудня 2024 року - подання матеріалів на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик» (заочно) *** до 27 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (заочно) *** до 20 січня 2025 року - триває реєстрація на науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» у 2024-2025 навчальному році (дистанційно) *** до 22 січня 2025 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнську виставку-конкурс «Український сувенір» (дистанційно) *** 05 - 07 лютого 2025 року - фінал Всеукраїнського чеппіонату з інформаційних технологій «Екософт» (очно) *** 18 - 19 березня 2025 року - фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2025» (заочно) *** до 14 квітня 2025 року - триває подання заявки на участь у VІІІ Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» (заочно) *** з вересня 2024 року по травень 2025 року - Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2024/2025 навчальному році (дистанційно) *** з 2024 року по 2029 рік - триває Всеукраїнський конкурс проєктів озеленення «Культура домівки»


Global Teacher Prize Ukraine 2020: Оголосили топ-10 найкращих вчителів України

Імена 10 неймовірних вчителів України назвала премія Global Teacher Prize Ukraine, яку організовує громадська спілка «Освіторія».  Десять фіналістів, які претендують на головний приз «Нобелівської премії для вчителів» — 250 000 гривень та безліч подарунків, вражають своїми здобутками. Переможця оголосять 3 жовтня. Зараз триває народне голосування на каналі 1+1 (посилання: http://tsn.ua/special-projects/GTPU-2020-voting/?fbclid=IwAR3Z3dIipAZG5qaGokLVlx7cMT57segbdThIQSaNsQjC0M0ur3RMCBCgqDI). Престижну премію підтримують компанії Microsoft та Deltahost, агроіндустріальний холдинг МХП, Zagoriy Foundation, JuniorZ, Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Інформаційну підтримку здійснюють телеканали «1+1» та «Суспільне:UA». Куратор премії – Наталія Мосейчук, ведуча телеканалу 1+1. Компанія Deloitte в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість відбору переможців.

До ТОП-10 учителів України увійшли вчителі інформатики – неодноразові учасники всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів, які проходять під егідою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України:

Микола Тарасюк
Населений пункт: місто Житомир

Навчальний заклад: Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17

Предмет: Інформатика

Пан Микола веде проєкт «Розумійка» для дітей з особливими освітніми потребами. Команда співпрацює з п’ятьма областями України і розробляє модуль для дітей з порушеннями слуху, що мають синдром Дауна. Разом з учнями він працює над новими напрямками: короткометражні фільми, анімація, комп’ютерна графіка. На основі отриманих знань діти вже встигли створити фільм про булінг та дискримінацію.

Мрія

Не підрізайте мої крила, а дайте можливість злетіти мені та моїм пташенятам високо в небо.

 

Олег Пустовойт
Населений пункт: місто Одеса

Навчальний заклад: Одеська загальноосвітня школа № 65

Предмет: Інформатика

За час викладання пана Олега учні отримали понад 250 медалей і дипломів на конкурсах та олімпіадах національного та міжнародного рівня в Україні, Білорусі, Румунії, Болгарії та Македонії. Олег ще з 1990-х років застосовує у своїй діяльності проєктний підхід. Додає: IT — галузь, що швидко змінюється. Тому він регулярно набуває нових навичок у сферах програмування, аналізу даних, вебдизайну, растрової, векторної та 3D-графіки, анімації, відеомонтажу.

Мрія

Допомогти скоріше виховати в Україні нове покоління, яке почне завжди писати з великої літери слово «Вчитель».

 

Джерело: https://osvitoria.media/experience/global-teacher-prize-ukraine-ogolosyly-top-10-najkrashhyh-vchyteliv-ukrayiny/

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар



  • ngopibet
  • dewa288 rejekibet 11wbet login rp888 login rp777 login 66kbet B200M raja111 raja111 slot pulsa pansos4d d200m 55tbet rp8888 hokiemas 66kbet a200m a200m