Global Teacher Prize Ukraine 2020: Оголосили топ-10 найкращих вчителів України | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Global Teacher Prize Ukraine 2020: Оголосили топ-10 найкращих вчителів України

Імена 10 неймовірних вчителів України назвала премія Global Teacher Prize Ukraine, яку організовує громадська спілка «Освіторія».  Десять фіналістів, які претендують на головний приз «Нобелівської премії для вчителів» — 250 000 гривень та безліч подарунків, вражають своїми здобутками. Переможця оголосять 3 жовтня. Зараз триває народне голосування на каналі 1+1 (посилання: http://tsn.ua/special-projects/GTPU-2020-voting/?fbclid=IwAR3Z3dIipAZG5qaGokLVlx7cMT57segbdThIQSaNsQjC0M0ur3RMCBCgqDI). Престижну премію підтримують компанії Microsoft та Deltahost, агроіндустріальний холдинг МХП, Zagoriy Foundation, JuniorZ, Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Інформаційну підтримку здійснюють телеканали «1+1» та «Суспільне:UA». Куратор премії – Наталія Мосейчук, ведуча телеканалу 1+1. Компанія Deloitte в Україні виступає партнером премії та забезпечує прозорість відбору переможців.

До ТОП-10 учителів України увійшли вчителі інформатики – неодноразові учасники всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів, які проходять під егідою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України:

Микола Тарасюк
Населений пункт: місто Житомир

Навчальний заклад: Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17

Предмет: Інформатика

Пан Микола веде проєкт «Розумійка» для дітей з особливими освітніми потребами. Команда співпрацює з п’ятьма областями України і розробляє модуль для дітей з порушеннями слуху, що мають синдром Дауна. Разом з учнями він працює над новими напрямками: короткометражні фільми, анімація, комп’ютерна графіка. На основі отриманих знань діти вже встигли створити фільм про булінг та дискримінацію.

Мрія

Не підрізайте мої крила, а дайте можливість злетіти мені та моїм пташенятам високо в небо.

 

Олег Пустовойт
Населений пункт: місто Одеса

Навчальний заклад: Одеська загальноосвітня школа № 65

Предмет: Інформатика

За час викладання пана Олега учні отримали понад 250 медалей і дипломів на конкурсах та олімпіадах національного та міжнародного рівня в Україні, Білорусі, Румунії, Болгарії та Македонії. Олег ще з 1990-х років застосовує у своїй діяльності проєктний підхід. Додає: IT — галузь, що швидко змінюється. Тому він регулярно набуває нових навичок у сферах програмування, аналізу даних, вебдизайну, растрової, векторної та 3D-графіки, анімації, відеомонтажу.

Мрія

Допомогти скоріше виховати в Україні нове покоління, яке почне завжди писати з великої літери слово «Вчитель».

 

Джерело: https://osvitoria.media/experience/global-teacher-prize-ukraine-ogolosyly-top-10-najkrashhyh-vchyteliv-ukrayiny/

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар