Юннати ЗОЕНЦ відсвяткували Всесвітній день домашніх тварин | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** з 13 по 15 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців (змішана форма проведення) *** з 20 по 22 червня 2023 року - Всеукраїнський зліт юних екологів (змішана форма проведення) *** з 27 по 29 червня 2023 року - Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій (змішана форма проведення)


Юннати ЗОЕНЦ відсвяткували Всесвітній день домашніх тварин

27 листопада юннати ЗОЕНЦ долучились до відзначення Всесвітнього дня домашніх тварин. Педагогами відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи підготовлено та проведено масово-виховний захід, присвячений домашнім улюбленцям. Мета заходу: виховувати почуття відповідальності за все живе на планеті, за „братів наших менших”. Адже поряд з нами живуть вірні друзі – тварини, домашні улюбленці.

На значенні тварин в житті людини зауважив Олександр Васильович Геревич, директор ЗОЕНЦ. Він підкреслив, що девізом цього Дня стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: „Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив”.

Із мультимедійної презентації про домашніх тварин, яку підготувала методист відділу Токарєва Олександра Іванівна, діти також дізнались про: історію виникнення свята, тварин-терапевтів, професії, пов’язані з тваринами. Основними вимогами до цих професій є любов до тварин і готовність постійно вчитися, якщо не в спеціалізованому навчальному закладі, то на практиці.

Саме такі життєві навички, як турбота, піклування та відповідальність набувають наші юні натуралісти в еколого-натуралістичному центрі.

Захід продовжився квестом, на 5 зупинках якого треба було виконати різноманітні завдання: вгадати породи кішок за описом, розв’язати сканворд про породи собак, розшифрувати вислів тощо.

За результатами конкурсу команди-учасниці нагороджені призами, які юннати передали мешканцям куточка живої природи, це були „смаколики” для тварин.

Також в день свята, 30 листопада, у гуртках, що працюють на базі загальноосвітніх шкіл, керівники гуртків Андрусь Г. М., Шеверя Л. М., Фляшко В. В., Петрінко К. В., Марчишинець О. В., Кришеник О. І, Туряниця С. М. провели бесіди, квести, конкурси малюнків.

Олександра Токарєва, методист відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар