Юннати ЗОЕНЦ відсвяткували Всесвітній день домашніх тварин | Національний еколого-натуралістичний центр *** Продовжується формування «Першого українського віртуального гербарію юного натураліста» *** Розпочато створення «Всеукраїнського методичного онлайн хабу» – систематизованого навігаційного онлайн сховища методичних матеріалів та рекомендацій *** квітень-листопад 2024 року - триває оформлення дослідження щодо цвітіння води, документування і підготовка відеоматеріалу та реєстрація в науково-освітньому проєкті «Вчителі та учні досліджують явище цвітіння водойм в Україні» у 2024 році (заочно) *** до 26 квітня 2024 року - надсилання конкурсних робіт на Всеукраїнський есе патріотично-громадянської тематики «Єднанням сильні!» (заочно) *** 27-29 квітня 2024 року - фінал Міжнародної екологічної олімпіади наукових проєктів з охорони довкілля «DreamECO» (змішаний формат) *** до 28 квітня 2024 року - подання матеріалів на проєкт «ЄНОТІК» (заочно) *** до 03 травня 2024 року - триває подання матеріалів на участь у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» (заочно) *** 07 - 09 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проєктів еколого-натуралістичного напряму (очно або дистанційно) *** 15 - 30 травня 2024 року - фінал Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (заочно) *** 21 - 23 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» (очно) *** 22 - 24 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (змішаний формат) *** 28 - 30 травня 2024 року - фінальний етап Всеукраїнського турніру з природничих дисциплін «NATURE» (очно) *** вересень 2023 року-травень 2024 року - триває Всеукраїнська інтернет-олімпіада «Крок до знань» у 2023/2024 навчальному році (онлайн, дистанційно) *** серпень 2023 р. - липень 2024 р. - Рік клімату та вуглецевої кампанії (акція за міжнародною програмою GLOBE) (заочно) *** 24 - 26 вересня 2024 року - фінал Всеукраїнського екологічного конкурсу «Eco-Hackathon» у 2024 році (очно або онлайн) *** до 1 жовтня 2024 року - Надсилання фотоматеріалів до «Першого українського віртуального депозитарію-визначника юного натураліста» (заочно) *** до 15 листопада 2024 року - триває подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс «Птах року – 2024» (заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури та віртуальних освітніх ресурсів з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти «Нове позашкілля»(заочно) *** до 10 грудня 2024 року - подання матеріалів на Всеукраїнську виставку видавничої продукції з позашкільної освіти (Заочні педагогічні читання «Позашкільна педагогіка»)(заочно)


Юннати ЗОЕНЦ відсвяткували Всесвітній день домашніх тварин

27 листопада юннати ЗОЕНЦ долучились до відзначення Всесвітнього дня домашніх тварин. Педагогами відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи підготовлено та проведено масово-виховний захід, присвячений домашнім улюбленцям. Мета заходу: виховувати почуття відповідальності за все живе на планеті, за „братів наших менших”. Адже поряд з нами живуть вірні друзі – тварини, домашні улюбленці.

На значенні тварин в житті людини зауважив Олександр Васильович Геревич, директор ЗОЕНЦ. Він підкреслив, що девізом цього Дня стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері: „Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив”.

Із мультимедійної презентації про домашніх тварин, яку підготувала методист відділу Токарєва Олександра Іванівна, діти також дізнались про: історію виникнення свята, тварин-терапевтів, професії, пов’язані з тваринами. Основними вимогами до цих професій є любов до тварин і готовність постійно вчитися, якщо не в спеціалізованому навчальному закладі, то на практиці.

Саме такі життєві навички, як турбота, піклування та відповідальність набувають наші юні натуралісти в еколого-натуралістичному центрі.

Захід продовжився квестом, на 5 зупинках якого треба було виконати різноманітні завдання: вгадати породи кішок за описом, розв’язати сканворд про породи собак, розшифрувати вислів тощо.

За результатами конкурсу команди-учасниці нагороджені призами, які юннати передали мешканцям куточка живої природи, це були „смаколики” для тварин.

Також в день свята, 30 листопада, у гуртках, що працюють на базі загальноосвітніх шкіл, керівники гуртків Андрусь Г. М., Шеверя Л. М., Фляшко В. В., Петрінко К. В., Марчишинець О. В., Кришеник О. І, Туряниця С. М. провели бесіди, квести, конкурси малюнків.

Олександра Токарєва, методист відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи

Поділитися
Ви можете залишити коментар, або посилання на Ваш сайт.


Залишити коментар